Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32653:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 
Grill Josef
Postelt Vladimír
 
 
2710  3010
2.Strnad Jiří
Krojidlo Jan
 
 
Blecha David
Sucharda Jan
 
 
-9-88-8 1311
3.Michal JiříSucharda Jan-122-8-8 1312
4.Dvořák ZdeněkBlecha David935  3022
5.Krojidlo JanPostelt Vladimír-83-3-9 1323
6.Strnad JiříGrill Josef-96-10643233
7.Dvořák ZdeněkSucharda Jan763  3043
8.Krojidlo JanBlecha David4-7-8-3 1344
9.Strnad JiříPostelt Vladimír6109  3054
10.Michal JiříGrill Josef56-66 3164
11.Krojidlo JanSucharda Jan-94-7-8 1365
12.Strnad JiříBlecha David7-8-10-12 1366
13.Michal JiříPostelt Vladimír85-8-3-62367
14.Dvořák ZdeněkGrill Josef971  3077
15.Strnad JiříSucharda Jan13-8-6-5 1378
16.Michal JiříBlecha David584  3088
17.Dvořák ZdeněkPostelt Vladimír-7-52253298
18.Krojidlo JanGrill Josef-49-38-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Jiří22Sucharda Jan31
Dvořák Zdeněk40Blecha David22
Krojidlo Jan04Postelt Vladimír22
Strnad Jiří22Grill Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32645:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Randák Adam
Kučera Pavel
 
 
-3-6-4  0301
2.Hendrych Jan
Kulíšek Marek
 
 
Doležal Martin
Bittner Miloslav
 
 
8-763 3111
3.Hudečková HanaRandák Adam9-8-14-7 1312
4.Schmelz RichardKučera Pavel10-8-7-6 1313
5.Hendrych JanDoležal Martin-10-6-10  0314
6.Kulíšek MarekBittner Miloslav271  3024
7.Schmelz RichardRandák Adam7-6-911-92325
8.Hendrych JanKučera Pavel-9858 3135
9.Kulíšek MarekDoležal Martin478  3045
10.Hudečková HanaBittner Miloslav-779-593255
11.Hendrych JanRandák Adam-119-10-6 1356
12.Kulíšek MarekKučera Pavel859  3066
13.Hudečková HanaDoležal Martin-64-79-102367
14.Schmelz RichardBittner Miloslav87-107 3177
15.Kulíšek MarekRandák Adam8713  3087
16.Hudečková HanaKučera Pavel-6-8-11  0388
17.Schmelz RichardDoležal Martin11-57-5-42389
18.Hendrych JanBittner Miloslav969  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudečková Hana13Randák Adam31
Schmelz Richard13Kučera Pavel22
Hendrych Jan22Doležal Martin31
Kulíšek Marek40Bittner Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libice nad Cidlinou, Odřepeská 239Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38593:625Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroulek Milan
Procházka Roman
 
 
Cacek Tomáš
Mühlhauser Zdeněk
 
 
4-8-4-9 1301
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Barcal Petr
Frýdl Miloš
 
 
6-796 3111
3.Matějka MartinFrýdl Miloš-7-1098-42312
4.Paroulek MilanCacek Tomáš-10-8-8  0313
5.Procházka RomanBarcal Petr-4-8-4  0314
6.Kaipr PetrMühlhauser Zdeněk28-5-793224
7.Paroulek MilanFrýdl Miloš-6-7-9  0325
8.Procházka RomanCacek Tomáš6-4-4-5 1326
9.Kaipr PetrBarcal Petr-108-97113236
10.Matějka MartinMühlhauser Zdeněk-121158 3146
11.Procházka RomanFrýdl Miloš-874-6-52347
12.Kaipr PetrCacek Tomáš610-98 3157
13.Matějka MartinBarcal Petr-8-7-9  0358
14.Paroulek MilanMühlhauser Zdeněk-67-7-8 1359
15.Kaipr PetrFrýdl Miloš68-84 3169
16.Matějka MartinCacek Tomáš556  3079
17.Paroulek MilanBarcal Petr-88-6-5 13710
18.Procházka RomanMühlhauser Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějka Martin22Frýdl Miloš31
Paroulek Milan04Cacek Tomáš22
Procházka Roman03Barcal Petr31
Kaipr Petr40Mühlhauser Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:25608:568TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Hrazdíra Jiří
Pěnkava Luboš
 
 
124-69 3110
2.Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
Miffek Daniel
Barta Ivan
 
 
9-8-99-82311
3.Mühlfeit LubošMiffek Daniel-86-7-6 1312
4.Ivan MilanPěnkava Luboš69-8-1093222
5.Zatřepálek PetrBarta Ivan10712  3032
6.Zatřepálek PavelHrazdíra Jiří657  3042
7.Ivan MilanMiffek Daniel-48-5-7 1343
8.Zatřepálek PetrPěnkava Luboš1169  3053
9.Zatřepálek PavelBarta Ivan997  3063
10.Mühlfeit LubošHrazdíra Jiří968  3073
11.Zatřepálek PetrMiffek Daniel-9-79-8 1374
12.Zatřepálek PavelPěnkava Luboš-99-10-7 1375
13.Mühlfeit LubošBarta Ivan868  3085
14.Ivan MilanHrazdíra Jiří781  3095
15.Zatřepálek PavelMiffek Daniel-5-10-9  0396
16.Mühlfeit LubošPěnkava Luboš-18-8-7  0397
17.Ivan MilanBarta Ivan9-1094 31107
18.Zatřepálek PetrHrazdíra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mühlfeit Luboš22Miffek Daniel40
Ivan Milan31Pěnkava Luboš22
Zatřepálek Petr21Barta Ivan04
Zatřepálek Pavel22Hrazdíra Jiří03
Počet diváků: 40583

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy