Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33459:518Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Vít
Oplt Miroslav
 
 
Frýdl Miloš
Mühlhauser Zdeněk
 
 
-8-7-7  0301
2.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Hluchý Marek
Cacek Tomáš
 
 
-797-9-52302
3.Oplt MiroslavMühlhauser Zdeněk-9-1428-62303
4.Niems DušanHluchý Marek1-8-84-52304
5.Pácha RobinCacek Tomáš5-111012 3114
6.Havlík VítFrýdl Miloš-86-412-32315
7.Niems DušanMühlhauser Zdeněk936  3025
8.Pácha RobinHluchý Marek-78-10983235
9.Havlík VítCacek Tomáš-8-996-102336
10.Oplt MiroslavFrýdl Miloš-9-5-1  0337
11.Pácha RobinMühlhauser Zdeněk-79-3-2 1338
12.Havlík VítHluchý Marek-6-12-8  0339
13.Oplt MiroslavCacek Tomáš-6-2-8  03310
14.Niems DušanFrýdl Miloš         
15.Havlík VítMühlhauser Zdeněk         
16.Oplt MiroslavHluchý Marek         
17.Niems DušanCacek Tomáš         
18.Pácha RobinFrýdl Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oplt Miroslav03Mühlhauser Zdeněk21
Niems Dušan11Hluchý Marek21
Pácha Robin21Cacek Tomáš21
Havlík Vít03Frýdl Miloš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9418:293Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Pavel
Čech Jiří
 
 
Slaměník Richard
Richter Vojtěch
 
 
7-75-743210
2.Durdis Petr ml.
Lauber Jakub
 
 
Šulc Dalibor
Richter Jaroslav ml.
 
 
868  3020
3.Čech JiříRichter Vojtěch537  3030
4.Lauber JakubRichter Jaroslav ml.856  3040
5.Durdis Petr ml.Slaměník Richard-71076 3150
6.Veselý PavelŠulc Dalibor613  3060
7.Lauber JakubRichter Vojtěch5-1268 3170
8.Durdis Petr ml.Richter Jaroslav ml.-10-75-8 1371
9.Veselý PavelSlaměník Richard-81056 3181
10.Čech JiříŠulc Dalibor54-711 3191
11.Durdis Petr ml.Richter Vojtěch794  30101
12.Veselý MartinRichter Jaroslav ml.-6-3   02  
13.Čech JiříSlaměník Richard         
14.Lauber JakubŠulc Dalibor         
15.Veselý MartinRichter Vojtěch         
16.Čech JiříRichter Jaroslav ml.         
17.Lauber JakubSlaměník Richard         
18.Durdis Petr ml.Šulc Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čech Jiří20Richter Vojtěch03
Lauber Jakub20Richter Jaroslav ml.11
Durdis Petr ml.21Slaměník Richard02
Veselý Pavel20Šulc Dalibor02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:731:28529:507Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnadová Karolína
Lambert Zbyněk
 
 
Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 
-6-7-4  0301
2.Stupavský Milan
Steffl Jan
 
 
Strnad Jiří
Krojidlo Jan
 
 
-9897 3111
3.Lambert ZbyněkDvořák Zdeněk-10-4-5  0312
4.Steffl JanMichal Jiří-9-75-7 1313
5.Strnadová KarolínaKrojidlo Jan556  3023
6.Stupavský MilanStrnad Jiří896  3033
7.Steffl JanDvořák Zdeněk-8-1-6  0334
8.Strnadová KarolínaMichal Jiří897  3044
9.Stupavský MilanKrojidlo Jan647  3054
10.Lambert ZbyněkStrnad Jiří-7-9-10  0355
11.Strnadová KarolínaDvořák Zdeněk8-106-923265
12.Stupavský MilanMichal Jiří-5-2-7  0366
13.Lambert ZbyněkKrojidlo Jan94-97 3176
14.Steffl JanStrnad Jiří2-336 3186
15.Stupavský MilanDvořák Zdeněk-8-10-1  0387
16.Lambert ZbyněkMichal Jiří9-86-763297
17.Steffl JanKrojidlo Jan945  30107
18.Strnadová KarolínaStrnad Jiří-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lambert Zbyněk22Dvořák Zdeněk31
Steffl Jan22Michal Jiří22
Strnadová Karolína30Krojidlo Jan04
Stupavský Milan22Strnad Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7390:274Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmelz Richard
Hudečková Hana
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-16-8-8  0301
2.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Hrazdíra Jiří
Pěnkava Luboš
 
 
6105  3011
3.Hendrych JanPěnkava Luboš7-699 3121
4.Hudečková HanaŠturc Jiří88-4-663231
5.Schmelz RichardDohnal Jaroslav899  3041
6.Kulíšek MarekHrazdíra Jiří434  3051
7.Hudečková HanaPěnkava Luboš977  3061
8.Schmelz RichardŠturc Jiří-87105 3171
9.Kulíšek MarekDohnal Jaroslav537  3081
10.Hendrych JanHrazdíra Jiří1168  3091
11.Schmelz RichardPěnkava LubošWO    30101
12.Kulíšek MarekŠturc Jiří         
13.Hendrych JanDohnal Jaroslav         
14.Hudečková HanaHrazdíra Jiří         
15.Kulíšek MarekPěnkava Luboš         
16.Hendrych JanŠturc Jiří         
17.Hudečková HanaDohnal Jaroslav         
18.Schmelz RichardHrazdíra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hendrych Jan20Pěnkava Luboš02
Hudečková Hana20Šturc Jiří02
Schmelz Richard20Dohnal Jaroslav02
Kulíšek Marek20Hrazdíra Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21526:457ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šembera Karel
Pilner Jaroslav
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
-77-8-9 1301
2.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-810-1-12 1302
3.Zaplatílek CtiborMühlfeit Luboš477  3012
4.Šembera KarelZatřepálek Pavel-4-8-3  0313
5.Lhoták JakubZatřepálek Petr-66-9433223
6.Pilner JaroslavIvan Milan266  3033
7.Šembera KarelMühlfeit Luboš-8-5-7  0334
8.Lhoták JakubZatřepálek Pavel10-88-10-92335
9.Pilner JaroslavZatřepálek Petr576  3045
10.Zaplatílek CtiborIvan Milan6-7103 3155
11.Lhoták JakubMühlfeit Luboš10-787 3165
12.Pilner JaroslavZatřepálek Pavel987  3075
13.Zaplatílek CtiborZatřepálek Petr8-978 3185
14.Šembera KarelIvan Milan9-336 3195
15.Pilner JaroslavMühlfeit Luboš564  30105
16.Zaplatílek CtiborZatřepálek Pavel         
17.Šembera KarelZatřepálek Petr         
18.Lhoták JakubIvan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zaplatílek Ctibor30Mühlfeit Luboš13
Šembera Karel12Zatřepálek Pavel21
Lhoták Jakub21Zatřepálek Petr03
Pilner Jaroslav40Ivan Milan03
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy