Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá BoleslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34583:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Vladislav
Čeřovský Petr
 
 
Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
1-895 3110
2.Pácha Robin
Havlík Vít
 
 
Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
-9-6-2  0311
3.Čeřovský PetrPilner Jaroslav99-6-6-62312
4.Pácha RobinZaplatílek Ctibor-57-6-7 1313
5.Havlík VítLhoták Jakub7-6-5-4 1314
6.Šťastný VladislavŠembera Karel650  3024
7.Pácha RobinPilner Jaroslav-6-7-3  0325
8.Havlík VítZaplatílek Ctibor-6-7-9  0326
9.Šťastný VladislavLhoták Jakub394  3036
10.Čeřovský PetrŠembera Karel658  3046
11.Havlík VítPilner Jaroslav-5-4-1  0347
12.Šťastný VladislavZaplatílek Ctibor4-8-1110-112348
13.Čeřovský PetrLhoták Jakub-9775 3158
14.Pácha RobinŠembera Karel5-578 3168
15.Šťastný VladislavPilner Jaroslav-7-6-13  0369
16.Čeřovský PetrZaplatílek Ctibor10-7-9783279
17.Pácha RobinLhoták Jakub6-568 3189
18.Oplt PavelŠembera Karel-3654 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čeřovský Petr31Pilner Jaroslav40
Pácha Robin22Zaplatílek Ctibor31
Havlík Vít03Lhoták Jakub13
Šťastný Vladislav22Šembera Karel04
Oplt Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kosmonosy AVrchní
rozhodčí:
Veselý Martin
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:9386:223Sokol Kosmonosy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Veselý Pavel
 
 
Matějka Martin
Procházka Roman
 
 
-79313 3110
2.Durdis Petr ml.
Lauber Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Durdis Petr ml.Matějka Martin-3-3-2  0321
4.Lauber JakubProcházka Roman468  3031
5.Čech JiříPekárek František st.972  3041
6.Veselý PavelWO    3051
7.Lauber JakubMatějka Martin1010-6-873261
8.Čech JiříProcházka Roman387  3071
9.Veselý PavelPekárek František st.323  3081
10.Durdis Petr ml.WO    3091
11.Čech JiříMatějka Martin-9-4-8  0392
12.Veselý PavelProcházka Roman460  30102
13.Durdis Petr ml.Pekárek František st.-786-8-723  
14.Lauber Jakub         
15.Veselý PavelMatějka Martin         
16.Durdis Petr ml.Procházka Roman         
17.Lauber JakubPekárek František st.         
18.Čech Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Durdis Petr ml.01Matějka Martin21
Lauber Jakub20Procházka Roman03
Čech Jiří21Pekárek František st.02
Veselý Pavel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hradební 317, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:31480:532TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Blecha David
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-5-48-11 1301
2.Kapras Karel
Lapka Miroslav
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
565  3011
3.Kapras KarelZatřepálek Pavel-7-957-92312
4.Lapka MiroslavMühlfeit Luboš-7-8-8  0313
5.Blecha DavidIvan Milan5-6-911-92314
6.Grill JosefZatřepálek Petr9-5-5-1 1315
7.Lapka MiroslavZatřepálek Pavel14810  3025
8.Blecha DavidMühlfeit Luboš957  3035
9.Grill JosefIvan Milan-6-8-5  0336
10.Kapras KarelZatřepálek Petr611-810 3146
11.Blecha DavidZatřepálek Pavel-5-7-6  0347
12.Grill JosefMühlfeit Luboš-8-7-12  0348
13.Kapras KarelIvan Milan13128  3058
14.Lapka MiroslavZatřepálek Petr-76-4-6 1359
15.Grill JosefZatřepálek Pavel-5-15-8  03510
16.Kapras KarelMühlfeit Luboš         
17.Lapka MiroslavIvan Milan         
18.Blecha DavidZatřepálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapras Karel21Zatřepálek Pavel31
Lapka Miroslav12Mühlfeit Luboš21
Blecha David12Ivan Milan21
Grill Josef04Zatřepálek Petr21
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14473:367Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
Dohnal Jaroslav
Šturc Jiří
 
 
-11-12-5  0301
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
85-86 3111
3.Barcal PetrHrazdíra Jiří83-94 3121
4.Hluchý MarekŠturc Jiří2-996 3131
5.Cacek TomášBarta Ivan-109-113113241
6.Frýdl MilošDohnal Jaroslav1810  3051
7.Hluchý MarekHrazdíra Jiří614  3061
8.Cacek Tomᚊturc Jiří-6-98-8 1362
9.Frýdl MilošBarta Ivan76-77 3172
10.Barcal PetrNádvorník Štěpán9616  3082
11.Cacek TomášHrazdíra Jiří756  3092
12.Frýdl MilošŠturc Jiří-12-569632102
13.Barcal PetrBarta Ivan4-893 31  
14.Hluchý MarekNádvorník Štěpán         
15.Frýdl MilošHrazdíra Jiří         
16.Barcal PetrŠturc Jiří         
17.Hluchý MarekBarta Ivan         
18.Cacek TomášNádvorník Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barcal Petr20Hrazdíra Jiří03
Hluchý Marek20Šturc Jiří12
Cacek Tomáš21Barta Ivan02
Frýdl Miloš30Dohnal Jaroslav01
   Nádvorník Štěpán01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice , Náměstí svobody 249Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36453:543Sokol Velké Popovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Šulc Dalibor
 
 
Semrád Petr
Strnadová Karolína
 
 
-7-9-4  0301
2.Fišer Štefan
Richter Vojtěch
 
 
Horut Daniel
Lambert Zbyněk
 
 
-15-28933211
3.Richter VojtěchHorut Daniel-8-210-4 1312
4.Šulc DaliborLambert Zbyněk-9-7-5  0313
5.Slaměník RichardStrnadová Karolína5-9-56103223
6.Fišer ŠtefanSemrád Petr-13-7-5  0324
7.Šulc DaliborHorut Daniel-3-11-9  0325
8.Slaměník RichardLambert Zbyněk-5-87-5 1326
9.Fišer ŠtefanStrnadová Karolína467  3036
10.Richter VojtěchSemrád Petr-96-11-7 1337
11.Slaměník RichardHorut Daniel-10-4-11  0338
12.Fišer ŠtefanLambert Zbyněk7-88-973248
13.Richter VojtěchStrnadová Karolína-4-789-42349
14.Šulc DaliborSemrád Petr-6-710-3 13410
15.Fišer ŠtefanHorut Daniel-9-74  12  
16.Richter VojtěchLambert Zbyněk         
17.Šulc DaliborStrnadová Karolína         
18.Slaměník RichardSemrád Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch03Horut Daniel30
Šulc Dalibor03Lambert Zbyněk21
Slaměník Richard12Strnadová Karolína12
Fišer Štefan21Semrád Petr30
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy