Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs n.L CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libčice nad Vltavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21574:476TTC Brandýs n.L C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Fišer Štefan
Špiegel Jan
 
 
644  3010
2.Zatřepálková Lenka
Zatřepálek Petr
 
 
Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
1086  3020
3.Mühlfeit LubošFišer Štefan-6-5-7  0321
4.Zatřepálková LenkaSlaměník Richard-109-6-9 1322
5.Zatřepálek PetrRichter Jaroslav ml.5-124-8-72323
6.Zatřepálek PavelŠpiegel Jan24-86 3133
7.Zatřepálková LenkaFišer Štefan-3-879-72334
8.Zatřepálek PetrSlaměník Richard-8-891063244
9.Zatřepálek PavelRichter Jaroslav ml.77-96 3154
10.Mühlfeit LubošŠpiegel Jan5310  3064
11.Zatřepálek PetrFišer Štefan-66109 3174
12.Zatřepálek PavelSlaměník Richard10-9-77-92375
13.Mühlfeit LubošRichter Jaroslav ml.5-856 3185
14.Sysel VojtěchŠpiegel Jan663  3095
15.Zatřepálek PavelFišer Štefan1155  30105
16.Mühlfeit LubošSlaměník Richard-6-8   02  
17.Sysel VojtěchRichter Jaroslav ml.         
18.Zatřepálek PetrŠpiegel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš21Fišer Štefan22
Zatřepálková Lenka02Slaměník Richard21
Zatřepálek Petr21Richter Jaroslav ml.12
Zatřepálek Pavel31Špiegel Jan03
Sysel Vojtěch10   
Počet diváků: 40583



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libice nad Cidlinou, Odřepeská 239Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1343:128Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Paroulek Milan
 
 

 
 
WO    3010
2.Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
Blecha David
Smékal Jiří
 
 
437  3020
3.Matějka MartinGrill Josef568  3030
4.Paroulek MilanBlecha David1067  3040
5.Procházka RomanSmékal Jiří613  3050
6.Kaipr PetrWO    3060
7.Paroulek MilanGrill Josef86-103 3170
8.Procházka RomanBlecha David10106  3080
9.Kaipr PetrSmékal Jiří331  3090
10.Matějka MartinWO    30100
11.Procházka RomanGrill Josef         
12.Kaipr PetrBlecha David         
13.Matějka MartinSmékal Jiří         
14.Paroulek Milan         
15.Kaipr PetrGrill Josef         
16.Matějka MartinBlecha David         
17.Paroulek MilanSmékal Jiří         
18.Procházka Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějka Martin10Grill Josef02
Paroulek Milan20Blecha David02
Procházka Roman20Smékal Jiří02
Kaipr Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol KrchlebyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28625:590ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pilner Jaroslav
Šembera Karel
 
 
Kučera Pavel
Randák Adam
 
 
8-879 3110
2.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Bittner Miloslav
Doležal Martin
 
 
-7-583-62311
3.Zaplatílek CtiborRandák Adam11-10-710-112312
4.Šembera KarelKučera Pavel-771213 3122
5.Lhoták JakubDoležal Martin-6-8-11  0323
6.Pilner JaroslavBittner Miloslav177  3033
7.Šembera KarelRandák Adam-5-13-3  0334
8.Lhoták JakubKučera Pavel-6-8-8  0335
9.Pilner JaroslavDoležal Martin987  3045
10.Zaplatílek CtiborBittner Miloslav5610  3055
11.Lhoták JakubRandák Adam-89-8-7 1356
12.Pilner JaroslavKučera Pavel763  3066
13.Zaplatílek CtiborDoležal Martin995  3076
14.Šembera KarelBittner Miloslav107-3-8-32377
15.Pilner JaroslavRandák Adam-8475 3187
16.Zaplatílek CtiborKučera Pavel245  3097
17.Šembera KarelDoležal Martin-3-8-11  0398
18.Lhoták JakubBittner Miloslav-691012 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zaplatílek Ctibor31Randák Adam31
Šembera Karel13Kučera Pavel13
Lhoták Jakub13Doležal Martin22
Pilner Jaroslav40Bittner Miloslav13
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AŠ Mladá Boleslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neratovice, kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36589:640AŠ Mladá Boleslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Zdeněk
Němeček Jakub
 
 
Šťastný Vladislav
Pácha Robin
 
 
9-7611 3110
2.Strnad Jiří
Beneš Tomáš
 
 
Oplt Pavel
Botka Jan
 
 
910-69 3120
3.Strnad JiříPácha Robin-77-9-10 1321
4.Němeček JakubBotka Jan6-513-10-32322
5.Dvořák ZdeněkOplt Pavel-810-10-10 1323
6.Beneš Tomᚊťastný Vladislav-3-8-10  0324
7.Němeček JakubPácha Robin7-5-8-10 1325
8.Dvořák ZdeněkBotka Jan9-109-943235
9.Beneš TomášOplt Pavel-58-9-6 1336
10.Strnad Jiř튝astný Vladislav-4-3-7  0337
11.Dvořák ZdeněkPácha Robin-10638 3147
12.Beneš TomášBotka Jan-63-7-4 1348
13.Strnad JiříOplt Pavel8-66-8-82349
14.Němeček JakubŠťastný Vladislav810-115 3159
15.Beneš TomášPácha Robin8810  3069
16.Strnad JiříBotka Jan-779-8-723610
17.Němeček JakubOplt Pavel-6-6-7  03  
18.Dvořák ZdeněkŠťastný Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jiří04Pácha Robin22
Němeček Jakub12Botka Jan31
Dvořák Zdeněk21Oplt Pavel30
Beneš Tomáš13Šťastný Vladislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kosmonosy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Multifunkční centrum Kotelna, Dolní náměstí, Odolena VodaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30656:642Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topol Martin
Schmelz Richard
 
 
Veselý Pavel
Čech Jiří
 
 
-11-7-9  0301
2.Kulíšek Marek
Hendrych Jan
 
 
Lauber Jakub
Bernát Jan
 
 
-108-6883211
3.Topol MartinLauber Jakub-5-10-8  0312
4.Hendrych JanVeselý Pavel-6-7-3  0313
5.Schmelz RichardČech Jiří11-39-493223
6.Kulíšek MarekBernát Jan866  3033
7.Hendrych JanLauber Jakub6-1199 3143
8.Schmelz RichardVeselý Pavel12910  3053
9.Kulíšek MarekČech Jiří5-117-4-52354
10.Topol MartinBernát Jan8613  3064
11.Schmelz RichardLauber Jakub9-5-69-102365
12.Kulíšek MarekVeselý Pavel-8586 3175
13.Topol MartinČech Jiří106-7-593285
14.Hendrych JanBernát Jan376  3095
15.Kulíšek MarekLauber Jakub4-77-12-102396
16.Topol MartinVeselý Pavel-10813-9-62397
17.Hendrych JanČech Jiří9-875 31107
18.Schmelz RichardBernát Jan4    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Topol Martin22Lauber Jakub31
Hendrych Jan31Veselý Pavel22
Schmelz Richard21Čech Jiří13
Kulíšek Marek22Bernát Jan03
Počet diváků: 6

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy