Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ÚholičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UnhošťRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35488:553Úholičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
98-8-7-92301
2.Fryš Zdeněk
Tájek Jaroslav
 
 
Novák Martin
Novosad Rostislav
 
 
10-1158 3111
3.Mach LiborRudolf Tomáš-4-2-7  0312
4.Urban JiříVojtěch Dušan-7-10-10  0313
5.Fryš ZdeněkNovák Martin9-739 3123
6.Tájek JaroslavNovosad Rostislav14-2-8-7 1324
7.Urban JiříRudolf Tomáš-9-4-4  0325
8.Fryš ZdeněkVojtěch Dušan-89-8793235
9.Tájek JaroslavNovák Martin-6946 3145
10.Mach LiborNovosad Rostislav9-9-82-92346
11.Fryš ZdeněkRudolf Tomáš-9-9-8  0347
12.Tájek JaroslavVojtěch Dušan-4-4-4  0348
13.Mach LiborNovák Martin764  3058
14.Urban JiříNovosad Rostislav89-8-8-62359
15.Tájek JaroslavRudolf Tomáš-2-8-6  03510
16.Mach LiborVojtěch Dušan         
17.Urban JiříNovák Martin         
18.Fryš ZdeněkNovosad Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor12Rudolf Tomáš40
Urban Jiří03Vojtěch Dušan21
Fryš Zdeněk21Novák Martin03
Tájek Jaroslav13Novosad Rostislav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38564:632Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břížďala Miroslav ml.
Křikava Richard
 
 
Hnidka Marian
Seibert Karel
 
 
88-7-7103210
2.Včelička Lubomír
Hucek Filip
 
 
Macák Milan
Lafek Dominik
 
 
-9-83453220
3.Včelička LubomírMacák Milan95-10-1-12321
4.Hucek FilipSeibert Karel-6-12-8  0322
5.Křikava RichardHnidka Marian99-9-4-62323
6.Břížďala Miroslav ml.Lafek Dominik-9-6-4  0324
7.Hucek FilipMacák Milan-12-8-5  0325
8.Křikava RichardSeibert Karel11146  3035
9.Břížďala Miroslav ml.Hnidka Marian-5-6-8  0336
10.Včelička LubomírLafek Dominik667  3046
11.Křikava RichardMacák Milan-477-6113256
12.Břížďala Miroslav ml.Seibert Karel-9-7-3  0357
13.Včelička LubomírHnidka Marian6-10-81263267
14.Hucek FilipLafek Dominik-610-10-10 1368
15.Břížďala Miroslav ml.Macák Milan-10-3-4  0369
16.Včelička LubomírSeibert Karel9114  3079
17.Hucek FilipHnidka Marian-7-6-8  03710
18.Křikava RichardLafek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Včelička Lubomír31Macák Milan31
Hucek Filip04Seibert Karel22
Křikava Richard21Hnidka Marian31
Břížďala Miroslav ml.04Lafek Dominik21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dříň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nam.217, 27061 LanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29641:589Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Běloušek David
Chrt Lukáš
 
 
Stočes Luděk
Kasík Martin
 
 
778  3010
2.Moravec Milan
Szabo Jiří
 
 
Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
-6689 3120
3.Szabo JiříKasík Martin-8-1195103230
4.Moravec MilanStočes Luděk8-877 3140
5.Chrt Lukᚊulc Jiří-10-593-82341
6.Běloušek DavidTeiml Marek-2685 3151
7.Moravec MilanKasík Martin-101172 3161
8.Chrt LukášStočes Luděk6-9-14-8 1362
9.Běloušek DavidŠulc Jiří76-76 3172
10.Szabo JiříTeiml Marek-96-6333282
11.Chrt LukášKasík Martin-8-7-7  0383
12.Běloušek DavidStočes Luděk-4-9-5  0384
13.Szabo JiříŠulc Jiří9-10-99-122385
14.Moravec MilanTeiml Marek2910  3095
15.Běloušek DavidKasík Martin73-8-6-102396
16.Szabo JiříStočes Luděk-4-6813732106
17.Moravec MilanŠulc Jiří6    10  
18.Chrt LukášTeiml Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szabo Jiří31Kasík Martin22
Moravec Milan30Stočes Luděk22
Chrt Lukáš03Šulc Jiří21
Běloušek David22Teiml Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39637:670TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
Pírka Josef
Tuček Miroslav
 
 
-11108-943210
2.Praizler Roman
Argaláš František
 
 
Coubal Václav
Strejc Václav
 
 
-7-11-9  0311
3.Praizler RomanPírka Josef-5-6-8  0312
4.Slezák VáclavCoubal Václav836  3022
5.Prokop BřetislavStrejc Václav88-69 3132
6.Flodr LeošTuček Miroslav-9-912-2 1333
7.Slezák VáclavPírka Josef51-37 3143
8.Prokop BřetislavCoubal Václav7-6-34-62344
9.Flodr LeošStrejc Václav412-85 3154
10.Praizler RomanTuček Miroslav-4-111-5 1355
11.Prokop BřetislavPírka Josef-7-2-5  0356
12.Flodr LeošCoubal Václav7-6-105-72357
13.Praizler RomanStrejc Václav-8-6814-102358
14.Slezák VáclavTuček Miroslav4-77-823268
15.Flodr LeošPírka Josef2-5-6893278
16.Praizler RomanCoubal Václav9-4-1111-102379
17.Slezák VáclavStrejc Václav14-9-9-6 13710
18.Prokop BřetislavTuček Miroslav-8-610-6 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Praizler Roman04Pírka Josef22
Slezák Václav31Coubal Václav31
Prokop Břetislav12Strejc Václav22
Flodr Leoš22Tuček Miroslav21
TZ: 19 °C TK: 20 °C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RakovníkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jandačův sál, sokolovna RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:34623:638Sokol Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jansa Stanislav st.
Cibulka Josef
 
 
Hrabár Jiří
Sklenář David
 
 
-109-10-9 1301
2.Čermák Luboš
Jansa Stanislav ml.
 
 
Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
88-126 3111
3.Jansa Stanislav ml.Hrabár Jiří-12-6-4  0312
4.Jansa Stanislav st.Lev Daniel-12868 3122
5.Cibulka JosefSklenář David-11-911-9 1323
6.Čermák LubošVaculík Stanislav ml.-118-5-10 1324
7.Jansa Stanislav st.Hrabár Jiří-88-812123234
8.Cibulka JosefLev Daniel-3-5-9  0335
9.Čermák LubošSklenář David-866-383245
10.Jansa Stanislav ml.Vaculík Stanislav ml.5-69-663255
11.Pitař MichalHrabár Jiří-9-6-4  0356
12.Čermák LubošLev Daniel-89-3773266
13.Jansa Stanislav ml.Sklenář David348  3076
14.Jansa Stanislav st.Vaculík Stanislav ml.879  3086
15.Čermák LubošHrabár Jiří-7-3-4  0387
16.Jansa Stanislav ml.Lev Daniel-429-1263297
17.Jansa Stanislav st.Sklenář David-41165 31107
18.Pitař MichalVaculík Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Stanislav ml.31Hrabár Jiří31
Jansa Stanislav st.40Lev Daniel13
Cibulka Josef02Sklenář David13
Čermák Luboš22Vaculík Stanislav ml.12
Pitař Michal01   
TZ 21 TK 21 Opět nejde dokončit zápis, ztrácí se začátek zápasu a vedoucí družstev

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy