Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29646:482Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabár Jiří
Sklenář David
 
 

 
 
WO    3010
2.Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-3-7-9  0311
3.Sklenář DavidKrejčí Tomáš-814-8-9 1312
4.Lev DanielLafek Dominik867  3022
5.Vaculík Stanislav ml.Kratochvíl Tomáš-88-8893232
6.Hrabár JiříWO    3042
7.Lev DanielKrejčí Tomáš7-6-9-9 1343
8.Vaculík Stanislav ml.Lafek Dominik7-886 3153
9.Hrabár JiříKratochvíl Tomáš-8-9-9  0354
10.Sklenář DavidWO    3064
11.Vaculík Stanislav ml.Krejčí Tomáš7-8-9-10 1365
12.Hrabár JiříLafek Dominik5-10-5363275
13.Sklenář DavidKratochvíl Tomáš-867-7-82376
14.Lev DanielWO    3086
15.Hrabár JiříKrejčí Tomáš796  3096
16.Sklenář DavidLafek Dominik-7-86-7 1397
17.Lev DanielKratochvíl Tomáš8-11-10-8 1398
18.Vaculík Stanislav ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sklenář David03Krejčí Tomáš31
Lev Daniel12Lafek Dominik13
Vaculík Stanislav ml.21Kratochvíl Tomáš31
Hrabár Jiří21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov-Honice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ÚholičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, 273 03 Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24539:510Sokol Stochov-Honice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Novosad Rostislav
Hadrava Miloslav
 
 
1177  3010
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
-1198-963220
3.Jedlička JaroslavRudolf Tomáš-7-79-5 1321
4.Žák RomanNovosad Rostislav13-5-8963231
5.Janoušek ZdeněkVojtěch Dušan-7-5-3  0332
6.Velc TomášHadrava Miloslav2912  3042
7.Žák RomanRudolf Tomáš-19-45-62343
8.Janoušek ZdeněkNovosad Rostislav-36-7463253
9.Velc TomášVojtěch Dušan8-678 3163
10.Jedlička JaroslavHadrava Miloslav321  3073
11.Janoušek ZdeněkRudolf Tomáš-4-5-5  0374
12.Velc TomášNovosad Rostislav837  3084
13.Jedlička JaroslavVojtěch Dušan13-9-7-10 1385
14.Žák RomanHadrava Miloslav955  3095
15.Velc TomášRudolf Tomáš-889-10832105
16.Jedlička JaroslavNovosad Rostislav8-61011 31  
17.Žák RomanVojtěch Dušan         
18.Janoušek ZdeněkHadrava Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jaroslav12Rudolf Tomáš31
Žák Roman21Novosad Rostislav03
Janoušek Zdeněk12Vojtěch Dušan21
Velc Tomáš40Hadrava Miloslav03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 207, Kladno - Dubí, 27203Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31637:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasík Martin
Stočes Luděk
 
 
Cibulka Josef
Pitař Michal
 
 
4-6-8573210
2.Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
Čermák Luboš
Jansa Stanislav ml.
 
 
5-6107 3120
3.Kasík MartinJansa Stanislav ml.8-5-5-6 1321
4.Šulc JiříJansa Stanislav st.-8-6-9  0322
5.Teiml MarekČermák Luboš-4-10910-62323
6.Stočes LuděkCibulka Josef176  3033
7.Šulc JiříJansa Stanislav ml.10-3-1012-72334
8.Teiml MarekJansa Stanislav st.7-910-9-82335
9.Stočes LuděkČermák Luboš5-887 3145
10.Kasík MartinCibulka Josef832  3055
11.Teiml MarekJansa Stanislav ml.-8-5-5  0356
12.Stočes LuděkJansa Stanislav st.6137  3066
13.Kasík MartinČermák Luboš953  3076
14.Šulc JiříCibulka Josef799  3086
15.Stočes LuděkJansa Stanislav ml.-578-8-122387
16.Kasík MartinJansa Stanislav st.8-8-9-8 1388
17.Šulc JiříČermák Luboš-3-9-6  0389
18.Teiml MarekPitař Michal565  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kasík Martin22Jansa Stanislav ml.40
Šulc Jiří13Jansa Stanislav st.31
Teiml Marek13Čermák Luboš22
Stočes Luděk31Cibulka Josef03
   Pitař Michal01
Počet diváků: 64908
TZ 17°C; TK 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v UnhošťiRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34506:577Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Moravec Milan
Hrbek Jiří
 
 
94-29 3110
2.Fryš Zdeněk
Bucek Jindřich
 
 
Běloušek David
Chrt Lukáš
 
 
-3-010-6 1311
3.Bucek JindřichChrt Lukáš-11-678-82312
4.Mach LiborHrbek Jiří-69-4-8 1313
5.Fryš ZdeněkMoravec Milan89-7-893223
6.Urban JiříBěloušek David-11-4-3  0324
7.Mach LiborChrt Lukáš4510  3034
8.Fryš ZdeněkHrbek Jiří-8-2166-52335
9.Urban JiříMoravec Milan-97-6-6 1336
10.Bucek JindřichBěloušek David15-73-7-72337
11.Fryš ZdeněkChrt Lukáš-95109 3147
12.Urban JiříHrbek Jiří-9-86-3 1348
13.Bucek JindřichMoravec Milan-10-77-7 1349
14.Mach LiborBěloušek David-911-7-11 13410
15.Urban JiříChrt Lukáš46   20  
16.Bucek JindřichHrbek Jiří         
17.Mach LiborMoravec Milan         
18.Fryš ZdeněkBěloušek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucek Jindřich03Chrt Lukáš12
Mach Libor12Hrbek Jiří30
Fryš Zdeněk21Moravec Milan21
Urban Jiří03Běloušek David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37695:688Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křikava Richard
Mayer Lukáš
 
 
Prokop Břetislav
Praizler Roman
 
 
-10-711983210
2.Včelička Lubomír
Hucek Filip
 
 
Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
-38-8-9 1311
3.Hucek FilipFlodr Leoš9-7-12-10 1312
4.Včelička LubomírSlezák Václav9-3-69-52313
5.Křikava RichardPraizler Roman787  3023
6.Mayer LukášProkop Břetislav-119-9-7 1324
7.Včelička LubomírFlodr Leoš4-5-9823234
8.Křikava RichardSlezák Václav-9109-7-72335
9.Mayer LukášPraizler Roman810-99 3145
10.Hucek FilipProkop Břetislav-7-126-7 1346
11.Křikava RichardFlodr Leoš9-956 3156
12.Mayer LukášSlezák Václav-5-8-6  0357
13.Hucek FilipPraizler Roman117-66 3167
14.Včelička LubomírProkop Břetislav576  3077
15.Mayer LukášFlodr Leoš-684-5-42378
16.Hucek FilipSlezák Václav6-11-7-8 1379
17.Včelička LubomírPraizler Roman555  3089
18.Křikava RichardProkop Břetislav6-116-9-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hucek Filip13Flodr Leoš22
Včelička Lubomír31Slezák Václav40
Křikava Richard22Praizler Roman04
Mayer Lukáš13Prokop Břetislav31
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy