Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32363:454Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pírka Josef
Horbaj Dušan
 
 
Hnidka Marian
Seibert Karel
 
 
-5-7-8  0301
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
-3829 3111
3.Lážnovský JiříSeibert Karel-55-810-102312
4.Pachman TomášKrejčí Tomáš-10-3-9  0313
5.Horbaj DušanHnidka Marian-1-6-7  0314
6.Pírka JosefLafek Dominik-71247 3124
7.Pachman TomášSeibert Karel-6-8-10  0325
8.Horbaj DušanKrejčí Tomáš-108-6-5 1326
9.Pírka JosefHnidka Marian10-67-7-22327
10.Lážnovský JiříLafek Dominik-77-6-12 1328
11.Horbaj DušanSeibert Karel-96-5-9 1329
12.Pírka JosefKrejčí Tomáš-8-2-8  03210
13.Lážnovský JiříHnidka Marian         
14.Pachman TomášLafek Dominik         
15.Pírka JosefSeibert Karel         
16.Lážnovský JiříKrejčí Tomáš         
17.Pachman TomášHnidka Marian         
18.Horbaj DušanLafek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lážnovský Jiří02Seibert Karel30
Pachman Tomáš02Krejčí Tomáš30
Horbaj Dušan03Hnidka Marian20
Pírka Josef12Lafek Dominik11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ÚholičkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 207, Kladno - Dubí, 27203Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36487:547Úholičky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasík Martin
Stočes Luděk
 
 
Vojtěch Dušan
Novák Martin
 
 
5-67-7-112301
2.Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
Rudolf Tomáš
Novosad Rostislav
 
 
-4-119-6 1302
3.Kasík MartinRudolf Tomáš-4-11-4  0303
4.Šulc JiříVojtěch Dušan-4-7-9  0304
5.Teiml MarekNovák Martin14-727 3114
6.Stočes LuděkNovosad Rostislav86-75 3124
7.Šulc JiříRudolf Tomáš-4-9-4  0325
8.Teiml MarekVojtěch Dušan-5-7-7  0326
9.Stočes LuděkNovák Martin3-11-71093236
10.Kasík MartinNovosad Rostislav-5735 3146
11.Teiml MarekRudolf Tomáš-10-9-8  0347
12.Stočes LuděkVojtěch Dušan-67-79-92348
13.Kasík MartinNovák Martin-107810 3158
14.Šulc JiříNovosad Rostislav-9-9-9  0359
15.Stočes LuděkRudolf Tomáš-6-5-6  03510
16.Kasík MartinVojtěch Dušan         
17.Šulc JiříNovák Martin         
18.Teiml MarekNovosad Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kasík Martin21Rudolf Tomáš40
Šulc Jiří03Vojtěch Dušan30
Teiml Marek12Novák Martin03
Stočes Luděk22Novosad Rostislav12
TZ 16,5°C; TK 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UNHOŠŤRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20558:478Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Urban Jiří
 
 
Hrabár Jiří
Sklenář David
 
 
910-105 3110
2.Fryš Zdeněk
Bucek Jindřich
 
 
Lev Daniel
Sklenář Lukáš
 
 
-710-27-82311
3.Bucek JindřichHrabár Jiří-5-74-10 1312
4.Mach LiborLev Daniel-77911 3122
5.Fryš ZdeněkSklenář David677  3032
6.Urban JiříSklenář Lukáš106-48 3142
7.Mach LiborHrabár Jiří8-710-7-112343
8.Fryš ZdeněkLev Daniel69-11-1163253
9.Urban JiříSklenář David2108  3063
10.Bucek JindřichSklenář Lukáš41-106 3173
11.Fryš ZdeněkHrabár Jiří9-5-7-8 1374
12.Urban JiříLev Daniel7-97-993284
13.Bucek JindřichSklenář David543  3094
14.Mach LiborSklenář Lukáš658  30104
15.Urban JiříHrabár Jiří-911   11  
16.Bucek JindřichLev Daniel         
17.Mach LiborSklenář David         
18.Fryš ZdeněkSklenář Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bucek Jindřich21Hrabár Jiří30
Mach Libor21Lev Daniel03
Fryš Zdeněk21Sklenář David03
Urban Jiří30Sklenář Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Stochov-Honice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův DvůrRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30348:419Sokol Stochov-Honice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Včelička Lubomír
Mayer Lukáš
 
 
Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
2-5-4-10 1301
2.Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
-6-10-9  0302
3.Břížďala Miroslav ml.Jedlička Jaroslav-5-8-6  0303
4.Včelička LubomírŽák Roman877  3013
5.Křikava RichardVelc Tomáš-5-6-8  0314
6.Mayer LukášJanoušek Zdeněk543  3024
7.Včelička LubomírJedlička Jaroslav8-78-8-72325
8.Křikava RichardŽák Roman-9-9-10  0326
9.Mayer LukášVelc Tomáš-8-2-12  0327
10.Břížďala Miroslav ml.Janoušek Zdeněk88-7-8-62328
11.Křikava RichardJedlička Jaroslav-4-3-7  0329
12.Mayer Lukᚎák Roman-47-58-723210
13.Břížďala Miroslav ml.Velc Tomáš-5-12-1  03  
14.Včelička LubomírJanoušek Zdeněk         
15.Mayer LukášJedlička Jaroslav         
16.Břížďala Miroslav ml.Žák Roman         
17.Včelička LubomírVelc Tomáš         
18.Křikava RichardJanoušek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břížďala Miroslav ml.02Jedlička Jaroslav30
Včelička Lubomír11Žák Roman21
Křikava Richard03Velc Tomáš20
Mayer Lukáš12Janoušek Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Lokomotiva Zdice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu. Komenského 304, 267 51 ZdiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:30518:513Lokomotiva Zdice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
Jansa Stanislav ml.
Čermák Luboš
 
 
-5-7-8  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Slezák VáclavJansa Stanislav ml.-6-105993211
4.Flodr LeošJansa Stanislav st.-69102 3121
5.Prokop BřetislavČermák Luboš46-78 3131
6.         
7.Flodr LeošJansa Stanislav ml.9-5-93-92332
8.Prokop BřetislavJansa Stanislav st.-93-8783242
9.Čermák LubošWO    0343
10.Slezák VáclavWO    3053
11.Prokop BřetislavJansa Stanislav ml.-911-49103263
12.Jansa Stanislav st.WO    0364
13.Slezák VáclavČermák Luboš-8-810993274
14.Flodr LeošWO    3084
15.Jansa Stanislav ml.WO    0385
16.Slezák VáclavJansa Stanislav st.-98-6-8 1386
17.Flodr LeošČermák Luboš9-2-7873296
18.Prokop BřetislavWO    30106

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slezák Václav21Jansa Stanislav ml.12
Flodr Leoš21Jansa Stanislav st.12
Prokop Břetislav30Čermák Luboš03
WO33WO33

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy