Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 291/1, 273 43 BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33669:617Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Seibert Karel
 
 
Jansa Stanislav ml.
Čermák Luboš
 
 
-10-694-42301
2.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Jansa Stanislav st.
Cibulka Josef
 
 
79-78 3111
3.Lafek DominikJansa Stanislav ml.-4-8-5  0312
4.Seibert KarelJansa Stanislav st.82-62 3122
5.Hnidka MarianCibulka Josef575  3032
6.Krejčí TomášČermák Luboš2-6-32-62333
7.Seibert KarelJansa Stanislav ml.-1-694-82334
8.Hnidka MarianJansa Stanislav st.410-72 3144
9.Krejčí TomášCibulka Josef765  3054
10.Lafek DominikČermák Luboš10-7-57-72355
11.Hnidka MarianJansa Stanislav ml.-7-8-8  0356
12.Krejčí TomášJansa Stanislav st.-9968 3166
13.Lafek DominikCibulka Josef10-10-9-7 1367
14.Seibert KarelČermák Luboš-856-863277
15.Krejčí TomášJansa Stanislav ml.9-968 3187
16.Lafek DominikJansa Stanislav st.-88-2-9 1388
17.Seibert KarelCibulka Josef-9377 3198
18.Hnidka MarianČermák Luboš-9893 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik04Jansa Stanislav ml.31
Seibert Karel31Jansa Stanislav st.13
Hnidka Marian31Cibulka Josef13
Krejčí Tomáš31Čermák Luboš22
Počet diváků: 50401
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lokomotiva Zdice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Hudlice, Jungmannova 246,267 03Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19525:447Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabár Jiří
Sklenář David
 
 
Praizler Roman
Argaláš František
 
 
-9-8-8  0301
2.Lev Daniel
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Flodr Leoš
Slezák Václav
 
 
579  3011
3.Sklenář DavidSlezák Václav89-1313 3121
4.Lev DanielFlodr Leoš-8-6-8  0322
5.Vaculík Stanislav ml.Argaláš František32-96 3132
6.Hrabár JiříPraizler Roman-94610 3142
7.Lev DanielSlezák Václav-9-795-102343
8.Vaculík Stanislav ml.Flodr Leoš-75-31283253
9.Hrabár JiříJelšina Lukáš864  3063
10.Sklenář DavidPraizler Roman899  3073
11.Vaculík Stanislav ml.Slezák Václav-9-25-14 1374
12.Hrabár JiříFlodr Leoš710-65 3184
13.Sklenář DavidJelšina Lukáš594  3094
14.Lev DanielPraizler Roman5-858 31104
15.Hrabár JiříSlezák Václav87   20  
16.Sklenář DavidFlodr Leoš         
17.Lev DanielJelšina Lukáš         
18.Vaculík Stanislav ml.Praizler Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář David30Slezák Václav21
Lev Daniel12Flodr Leoš12
Vaculík Stanislav ml.21Argaláš František01
Hrabár Jiří30Praizler Roman03
   Jelšina Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Stochov-Honice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, 273 03 Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:14443:408Sokol Stochov-Honice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 
Moravec Petr st.
Moravec Milan
 
 
694  3010
2.Velc Tomáš
Jedlička Jaroslav
 
 
Běloušek David
Chrt Lukáš
 
 
-9108-653220
3.Jedlička JaroslavBěloušek David-883-6103230
4.Žák RomanMoravec Milan5-69-5103240
5.Velc TomášChrt Lukáš5610  3050
6.Janoušek ZdeněkSzabo Jiří-1011-91073260
7.Žák RomanBěloušek David-7-5129103270
8.Velc TomášMoravec Milan-31097 3180
9.Janoušek ZdeněkChrt Lukáš-5119-473290
10.Jedlička JaroslavSzabo Jiří16-989 31100
11.Velc TomášBěloušek David2    10  
12.Janoušek ZdeněkMoravec Milan         
13.Jedlička JaroslavChrt Lukáš         
14.Žák RomanSzabo Jiří         
15.Janoušek ZdeněkBěloušek David         
16.Jedlička JaroslavMoravec Milan         
17.Žák RomanChrt Lukáš         
18.Velc TomášSzabo Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Jaroslav20Běloušek David02
Žák Roman20Moravec Milan02
Velc Tomáš20Chrt Lukáš02
Janoušek Zdeněk20Szabo Jiří02
Počet diváků: 11517
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 KladnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13449:288TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuček Miroslav
Pírka Josef
 
 

 
 
WO    3010
2.Jedlička Stanislav
Coubal Václav
 
 
Včelička Lubomír
Mayer Lukáš
 
 
898  3020
3.Jedlička StanislavWO    3030
4.Tuček MiroslavVčelička Lubomír-5-11-7  0331
5.Coubal VáclavMayer Lukáš576  3041
6.Pírka JosefBřížďala Miroslav ml.728  3051
7.Tuček MiroslavWO    3061
8.Coubal VáclavVčelička Lubomír-7-7-8  0362
9.Pírka JosefMayer Lukáš-78-6-16 1363
10.Jedlička StanislavBřížďala Miroslav ml.119-8-873273
11.Coubal VáclavWO    3083
12.Pírka JosefVčelička Lubomír-7-95873293
13.Jedlička StanislavMayer Lukáš858  30103
14.Tuček MiroslavBřížďala Miroslav ml.66   20  
15.Pírka Josef         
16.Jedlička StanislavVčelička Lubomír         
17.Tuček MiroslavMayer Lukáš         
18.Coubal VáclavBřížďala Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jedlička Stanislav20Včelička Lubomír21
Tuček Miroslav01Mayer Lukáš12
Coubal Václav11Břížďala Miroslav ml.02
Pírka Josef21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dříň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 207, Kladno - Dubí, 27203Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19478:433Sokol Dříň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasík Martin
Stočes Luděk
 
 
Fryš Zdeněk
Mach Libor
 
 
511-89 3110
2.Šulc Jiří
Teiml Marek
 
 
Bucek Jindřich
Švejda Ondřej
 
 
9-87-1083220
3.Stočes LuděkFryš Zdeněk-9678 3130
4.Šulc JiříMach Libor-51189 3140
5.Teiml MarekBucek Jindřich-7-5-8  0341
6.Kasík MartinŠvejda Ondřej677  3051
7.Šulc JiříFryš Zdeněk-8-1191033261
8.Teiml MarekMach Libor-9-7-3  0362
9.Kasík MartinBucek Jindřich-565-823272
10.Stočes LuděkŠvejda Ondřej475  3082
11.Teiml MarekFryš Zdeněk-59-6-8 1383
12.Kasík MartinMach Libor-1966 3193
13.Stočes LuděkBucek Jindřich5107  30103
14.Šulc JiříŠvejda Ondřej5-7   11  
15.Kasík MartinFryš Zdeněk         
16.Stočes LuděkMach Libor         
17.Šulc JiříBucek Jindřich         
18.Teiml MarekŠvejda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stočes Luděk30Fryš Zdeněk12
Šulc Jiří20Mach Libor12
Teiml Marek03Bucek Jindřich12
Kasík Martin30Švejda Ondřej02
TZ 16,5°C; TK 17°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy