Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŽehuňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31218:392TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Rob Karel
 
 
Bečvářová Michaela
Plaček Jiří
 
 
8-7-9-4 1301
2.
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Šimek Adam
 
 
WO    0302
3.Pokorný PetrKvasnička Daniel ml.-4-3-5  0303
4.Rob KarelPlaček Jiří-9-3-7  0304
5.Chvojka AntonínBečvářová Michaela-6-98-7 1305
6.Šimek AdamWO    0306
7.Rob KarelKvasnička Daniel ml.-9-6-4  0307
8.Chvojka AntonínPlaček Jiří-510-4-9 1308
9.Bečvářová MichaelaWO    0309
10.Pokorný PetrŠimek Adam5-957 3119
11.Chvojka AntonínKvasnička Daniel ml.-58-9-7 13110
12.Plaček Jiří         
13.Pokorný PetrBečvářová Michaela         
14.Rob KarelŠimek Adam         
15.Kvasnička Daniel ml.         
16.Pokorný PetrPlaček Jiří         
17.Rob KarelBečvářová Michaela         
18.Chvojka AntonínŠimek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Petr11Kvasnička Daniel ml.30
Rob Karel02Plaček Jiří20
Chvojka Antonín03Bečvářová Michaela10
   Šimek Adam01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrchlického 236,Velký Osek,28151Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16511:430Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vendl Jakub
Buriánek Daniel
 
 
Janeček Martin
Liška Josef
 
 
10710  3010
2.Cincibus Milan ml.
Jindra Josef
 
 
Kristek Ondřej
Kořínek Miroslav
 
 
-6-87-8 1311
3.Buriánek DanielKristek Ondřej5812  3021
4.Cincibus Milan ml.Liška Josef-5-4-5  0322
5.Jindra JosefJaneček Martin776  3032
6.Vendl JakubKořínek Miroslav-13566 3142
7.Cincibus Milan ml.Kristek Ondřej598  3052
8.Jindra JosefLiška Josef8-749 3162
9.Vendl JakubJaneček Martin-9117-853272
10.Buriánek DanielKořínek Miroslav85-7-7-92373
11.Jindra JosefKristek Ondřej6106  3083
12.Vendl JakubLiška Josef294  3093
13.Buriánek DanielJaneček Martin9-105-6-62394
14.Cincibus Milan ml.Kořínek Miroslav689  30104
15.Vendl JakubKristek Ondřej         
16.Buriánek DanielLiška Josef         
17.Cincibus Milan ml.Janeček Martin         
18.Jindra JosefKořínek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Daniel12Kristek Ondřej03
Cincibus Milan ml.21Liška Josef12
Jindra Josef30Janeček Martin12
Vendl Jakub30Kořínek Miroslav12
Počet diváků: 49865



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Malín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15478:413Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Dusil Filip
 
 
Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
5-6-131-62301
2.Vala Martin
Kolman Leon
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-10-12-3  0302
3.Vala MartinErlich Luboš984  3012
4.Štus RadekStárek Karel ml.9-110-883222
5.Dusil FilipStárek Karel st.598  3032
6.Kolman LeonPígl Tomáš106-914 3142
7.Štus RadekErlich Luboš8810  3052
8.Dusil FilipStárek Karel ml.7410  3062
9.Kolman LeonStárek Karel st.7-28-223272
10.Vala MartinPígl Tomáš538  3082
11.Dusil FilipErlich Luboš88-5-3-82383
12.Kolman LeonStárek Karel ml.8-749 3193
13.Vala MartinStárek Karel st.485  30103
14.Štus RadekPígl Tomáš9-9-99732  
15.Kolman LeonErlich Luboš         
16.Vala MartinStárek Karel ml.         
17.Štus RadekStárek Karel st.         
18.Dusil FilipPígl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vala Martin30Erlich Luboš12
Štus Radek20Stárek Karel ml.03
Dusil Filip21Stárek Karel st.03
Kolman Leon30Pígl Tomáš02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:29664:602nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šoltés Martin
Lauko Ladislav
 
 
Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
111110  3010
2.Steffl Jan
Durdil Ivo
 
 
Cyrus Miroslav
Petržílka Ondřej
 
 
2-9-9-6 1311
3.Lauko LadislavCyrus Miroslav767  3021
4.Šoltés MartinMucha Ondřej11-8-97-62322
5.Durdil IvoLíska Filip-7-59-8 1323
6.Steffl JanPetržílka Ondřej34-87 3133
7.Šoltés MartinCyrus Miroslav-1312-5-3 1334
8.Durdil IvoMucha Ondřej-8-6-4  0335
9.Steffl JanLíska Filip456  3045
10.Lauko LadislavPetržílka Ondřej674  3055
11.Durdil IvoCyrus Miroslav996  3065
12.Steffl JanMucha Ondřej-9-92-8 1366
13.Lauko LadislavLíska Filip765  3076
14.Šoltés MartinPetržílka Ondřej46-92 3186
15.Steffl JanCyrus Miroslav121417  3096
16.Lauko LadislavMucha Ondřej-759-9-72397
17.Šoltés MartinLíska Filip-7610-8-82398
18.Durdil IvoPetržílka Ondřej-5-1010-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauko Ladislav31Cyrus Miroslav13
Šoltés Martin13Mucha Ondřej40
Durdil Ivo13Líska Filip22
Steffl Jan31Petržílka Ondřej13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10407:326ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Číž Josef
Švarc Ondřej
 
 
793  3010
2.Dvořák Martin
Melíšek Martin
 
 
Šimek Jan
Zahrádka Zdeněk
 
 
766  3020
3.Žydyk RomanČíž Josef-9978 3130
4.Melíšek MartinZahrádka Zdeněk9-989 3140
5.Dvořák MartinŠvarc Ondřej-98-812103250
6.Šturc JiříŠimek Jan995  3060
7.Melíšek MartinČíž Josef544  3070
8.Dvořák MartinZahrádka Zdeněk7-557 3180
9.Šturc JiříŠvarc Ondřej87-85 3190
10.Žydyk RomanŠimek Jan-7-5-4  0391
11.Dvořák MartinČíž Josef-71148 31101
12.Nádvorník ŠtěpánZahrádka Zdeněk-9-79-9 13  
13.Žydyk RomanŠvarc Ondřej         
14.Melíšek MartinŠimek Jan         
15.Nádvorník ŠtěpánČíž Josef         
16.Žydyk RomanZahrádka Zdeněk         
17.Melíšek MartinŠvarc Ondřej         
18.Dvořák MartinŠimek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žydyk Roman11Číž Josef03
Melíšek Martin20Zahrádka Zdeněk02
Dvořák Martin30Švarc Ondřej02
Šturc Jiří20Šimek Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy