Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35562:552Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Cyrus Miroslav
Cikán Michal
 
 
4-66-8-52301
2.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
-68-97-142302
3.Řehák Josef st.Cikán Michal-7-5108-122303
4.Bodlák KarelCyrus Miroslav-10-6-10  0304
5.Pych LuděkLíska Filip7-86-1083214
6.Lupták MariánMucha Ondřej-8-10-4  0315
7.Bodlák KarelCikán Michal543  3025
8.Pych LuděkCyrus Miroslav7-736 3135
9.Lupták MariánLíska Filip-10-1046-72336
10.Řehák Josef st.Mucha Ondřej-4-9-10  0337
11.Pych LuděkCikán MichalWOWOWO  3047
12.Lupták MariánCyrus Miroslav355  3057
13.Řehák Josef st.Líska Filip-94-6963267
14.Bodlák KarelMucha Ondřej-7-5-9  0368
15.Lupták MariánCikán MichalWOWOWO  3078
16.Řehák Josef st.Cyrus Miroslav6-10-5-15 1379
17.Bodlák KarelLíska Filip-7-95-9 13710
18.Pych LuděkMucha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řehák Josef st.13Cikán Michal11
Bodlák Karel13Cyrus Miroslav22
Pych Luděk20Líska Filip22
Lupták Marián12Mucha Ondřej30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18512:442TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
Číž Josef
Šimek Jan
 
 
712  3010
2.Plaček Jiří
Kvasnička Jan
 
 
Švarc Ondřej
Zahrádka Zdeněk
 
 
775  3020
3.Plaček JiříZahrádka Zdeněk7-8-4-7 1321
4.Kvasnička JanŠvarc Ondřej1098  3031
5.Kloz DanielČíž Josef-5867 3141
6.Kvasnička Daniel ml.Šimek Jan65-911 3151
7.Kvasnička JanZahrádka Zdeněk12-6-7-11 1352
8.Kloz DanielŠvarc Ondřej-9-77743262
9.Kvasnička Daniel ml.Číž Josef7119  3072
10.Plaček JiříŠimek Jan96-75 3182
11.Kloz DanielZahrádka Zdeněk-4-8-5  0383
12.Kvasnička Daniel ml.Švarc Ondřej489  3093
13.Plaček JiříČíž Josef-69-108-82394
14.Kvasnička JanŠimek Jan78-95 31104
15.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
16.Plaček JiříŠvarc Ondřej         
17.Kvasnička JanČíž Josef         
18.Kloz DanielŠimek Jan         
19.         
20.         
21.Plaček Jiří         
22.         
23.         
24.Kvasnička Jan         
25.         
26.Plaček Jiří         
27.Kvasnička Jan         
28.         
29.Kvasnička Jan         
30.         
31.Plaček Jiří         
32.Kvasnička Jan         
33.Kloz Daniel         
34.Kvasnička Jan         
35.Kvasnička Daniel ml.         
36.Plaček Jiří         
37.Kvasnička Jan         
38.Kloz Daniel         
39.Kvasnička Jan         
40.Kvasnička Daniel ml.         
41.Plaček Jiří         
42.Kvasnička Jan         
43.Kloz Daniel         
44.Kvasnička Jan         
45.Kvasnička Daniel ml.         
46.Plaček Jiří         
47.Kvasnička Jan         
48.Kloz Daniel         
49.Kvasnička Jan         
50.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
51.Plaček Jiří         
52.Kvasnička Jan         
53.Kloz Daniel         
54.Kvasnička Jan         
55.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
56.Plaček JiříŠvarc Petr         
57.Kvasnička Jan         
58.Kloz Daniel         
59.Kvasnička Jan         
60.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
61.Plaček JiříŠvarc Petr         
62.Kvasnička JanČíž Josef         
63.Kloz Daniel         
64.Kvasnička JanŠimek Jan         
65.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
66.Plaček JiříŠvarc Petr         
67.Kvasnička JanČíž Josef         
68.Kloz DanielŠimek Jan         
69.Kvasnička JanŠimek Jan         
70.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
71.Plaček JiříŠvarc Ondřej         
72.Kvasnička JanČíž Josef         
73.Kloz DanielŠimek Jan         
74.Kvasnička JanŠimek Jan         
75.Kvasnička Daniel ml.Zahrádka Zdeněk         
76.Plaček JiříŠvarc Ondřej         
77.Kvasnička JanČíž Josef         
78.Kloz DanielŠimek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plaček Jiří12Zahrádka Zdeněk30
Kvasnička Jan21Švarc Ondřej03
Kloz Daniel21Číž Josef12
Kvasnička Daniel ml.30Šimek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32615:595Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Durdil Ivo
Hozman Luděk
 
 
Janeček Martin
Liška Josef
 
 
-6-9-7  0301
2.Šoltés Martin
Steffl Jan
 
 
Táborský Vladimír
Dejnožka Tomáš
 
 
-101-9483211
3.Šoltés MartinJaneček Martin39-64 3121
4.Durdil IvoLiška Josef-8-8-3  0322
5.Hozman LuděkTáborský Vladimír9-6-73-92323
6.Steffl JanDejnožka Tomáš355  3033
7.Durdil IvoJaneček Martin3-11-810-52334
8.Hozman LuděkLiška Josef-7-3-6  0335
9.Steffl JanTáborský Vladimír9-887 3145
10.Šoltés MartinKořínek Miroslav994  3055
11.Lauko LadislavJaneček Martin9-984 3165
12.Steffl JanLiška Josef-411-4-3 1366
13.Šoltés MartinTáborský Vladimír-119-3-6 1367
14.Durdil IvoKořínek Miroslav994  3077
15.Steffl JanJaneček Martin-9-98353287
16.Šoltés MartinLiška Josef-9-8-1  0388
17.Durdil IvoTáborský Vladimír898  3098
18.Lauko LadislavKořínek Miroslav69-46 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šoltés Martin22Janeček Martin13
Durdil Ivo22Liška Josef40
Hozman Luděk02Táborský Vladimír22
Steffl Jan31Dejnožka Tomáš01
Lauko Ladislav20Kořínek Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36613:652TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Melíšek Martin
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
1074  3010
2.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Pígl Tomáš
Štěpánek Aleš
 
 
-6-39-7 1311
3.Dvořák MartinŠtěpánek Aleš-7-6-2  0312
4.Nádvorník ŠtěpánStárek Karel ml.-9-1067-112313
5.Žydyk RomanStárek Karel st.-7-6-9  0314
6.Melíšek MartinPígl Tomáš98-84 3124
7.Nádvorník ŠtěpánŠtěpánek Aleš-9-5-5  0325
8.Žydyk RomanStárek Karel ml.-109-5993235
9.Melíšek MartinStárek Karel st.849  3045
10.Dvořák MartinPígl Tomáš10-14-9-10 1346
11.Žydyk RomanŠtěpánek Aleš-4-9-5  0347
12.Melíšek MartinStárek Karel ml.8810  3057
13.Dvořák MartinStárek Karel st.784  3067
14.Nádvorník ŠtěpánPígl Tomáš-788-173277
15.Melíšek MartinŠtěpánek Aleš-7-4-5  0378
16.Dvořák MartinStárek Karel ml.-9-826-42379
17.Nádvorník ŠtěpánStárek Karel st.108-76 3189
18.Žydyk RomanPígl Tomáš9-614-8-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Martin13Štěpánek Aleš40
Nádvorník Štěpán22Stárek Karel ml.22
Žydyk Roman13Stárek Karel st.13
Melíšek Martin31Pígl Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30189:379Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kolman Leon
Hladík Jan
 
 
WO    0301
2.Pokorný Petr
Pokorný Jaroslav
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-9-7-9  0302
3.Pokorný PetrKolman Leon-55-59-82303
4.Pokorný JaroslavDusil Filip-12-4-3  0304
5.Herman MichalHladík Jan-6-6-6  0305
6.Štus RadekWO    0306
7.Pokorný JaroslavKolman Leon-58-7-5 1307
8.Herman MichalDusil Filip-2-5-6  0308
9.Hladík JanWO    0309
10.Pokorný PetrŠtus Radek897  3019
11.Herman MichalKolman Leon-2-5-6  03110
12.Dusil Filip         
13.Pokorný PetrHladík Jan3-5   11  
14.Pokorný JaroslavŠtus Radek         
15.Kolman Leon         
16.Pokorný PetrDusil Filip         
17.Pokorný JaroslavHladík Jan         
18.Herman MichalŠtus Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Petr11Kolman Leon30
Pokorný Jaroslav02Dusil Filip20
Herman Michal03Hladík Jan10
   Štus Radek01
WO03WO30
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy