Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Malín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13466:366Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štus Radek
Dusil Filip
 
 
Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
-6248 3110
2.Vala Martin
Kolman Leon
 
 
Pych Luděk
Řehák Josef st.
 
 
7-4-8-7 1311
3.Vala MartinLupták Marián-989-933221
4.Štus RadekŘehák Josef st.6-1037 3131
5.Kolman LeonPych Luděk-135-5-9 1332
6.Dusil FilipBodlák Karel546  3042
7.Štus RadekLupták Marián-37-99103252
8.Kolman LeonŘehák Josef st.91611  3062
9.Dusil FilipPych Luděk1217  3072
10.Vala MartinBodlák Karel1054  3082
11.Kolman LeonLupták Marián10-796 3192
12.Dusil FilipŘehák Josef st.375  30102
13.Vala MartinPych Luděk         
14.Štus RadekBodlák Karel         
15.Dusil FilipLupták Marián         
16.Vala MartinŘehák Josef st.         
17.Štus RadekPych Luděk         
18.Kolman LeonBodlák Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vala Martin20Lupták Marián03
Štus Radek20Řehák Josef st.03
Kolman Leon21Pych Luděk11
Dusil Filip30Bodlák Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velký OsekVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŽehuňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vrchlického 236,Velký Osek,28151Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12449:356Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Cincibus Milan ml.
 
 
Plaček Jiří
Šimek Adam
 
 
648  3010
2.Vendl Jakub
Buriánek Daniel
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
73-6-1563220
3.Jindra JosefKloz Daniel107-46 3130
4.Vendl JakubŠimek Adam378  3040
5.Cincibus Milan ml.Kvasnička Daniel ml.-911-6-3 1341
6.Buriánek DanielPlaček Jiří8911  3051
7.Vendl JakubKloz Daniel495  3061
8.Cincibus Milan ml.Šimek Adam7-817 3171
9.Buriánek DanielKvasnička Daniel ml.-8469 3181
10.Jindra JosefPlaček Jiří4-1079 3191
11.Cincibus Milan ml.Kloz Daniel8-6-9-7 1392
12.Buriánek DanielŠimek Adam1049  30102
13.Jindra JosefKvasnička Daniel ml.WO    03  
14.Vendl JakubPlaček Jiří38-11  21  
15.Buriánek DanielKloz Daniel         
16.Jindra JosefŠimek Adam         
17.Vendl JakubKvasnička Daniel ml.         
18.Cincibus Milan ml.Plaček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jindra Josef20Kloz Daniel12
Vendl Jakub20Šimek Adam03
Cincibus Milan ml.12Kvasnička Daniel ml.11
Buriánek Daniel30Plaček Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33439:523Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Miroslav
Kolářová Linda
 
 
Durdil Ivo
Steffl Jan
 
 
7-10-12-5 1301
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Šoltés Martin
Lauko Ladislav
 
 
14-15-7763211
3.Vacek MiroslavDurdil Ivo410-811 3121
4.Kolářová LindaŠoltés Martin-5-10-7  0322
5.Čihák MilanLauko Ladislav-467-4-82323
6.Pokorný PetrSteffl Jan9-6-9-10 1324
7.Kolářová LindaDurdil Ivo9810  3034
8.Čihák MilanŠoltés Martin12-4-10-7 1335
9.Pokorný PetrLauko Ladislav88-8-10-82336
10.Vacek MiroslavSteffl Jan-4-5-4  0337
11.Čihák MilanDurdil Ivo-11-9-3  0338
12.Pokorný PetrŠoltés Martin8-7-7-8 1339
13.Vacek MiroslavLauko Ladislav-7-6-2  03310
14.Kolářová LindaSteffl Jan88   20  
15.Pokorný PetrDurdil Ivo         
16.Vacek MiroslavŠoltés Martin         
17.Kolářová LindaLauko Ladislav         
18.Čihák MilanSteffl Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Miroslav12Durdil Ivo12
Kolářová Linda11Šoltés Martin30
Čihák Milan03Lauko Ladislav30
Pokorný Petr03Steffl Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26600:542TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
9-9-6-7 1301
2.Stárek Karel ml.
Zámyslický Jaroslav
 
 
Cyrus Miroslav
Petržílka Ondřej
 
 
-6-86863211
3.Erlich LubošLíska Filip694  3021
4.Pígl TomášMucha Ondřej-10-8-3  0322
5.Zámyslický JaroslavCyrus Miroslav977  3032
6.Stárek Karel ml.Petržílka Ondřej7-937 3142
7.Pígl TomášLíska Filip-125-7-11 1343
8.Zámyslický JaroslavMucha Ondřej-6-118-4 1344
9.Stárek Karel ml.Cyrus Miroslav-88-88-82345
10.Erlich LubošPetržílka Ondřej9-856 3155
11.Zámyslický JaroslavLíska Filip5-93-773265
12.Stárek Karel ml.Mucha Ondřej8-9-10-5 1366
13.Erlich LubošCyrus Miroslav7103  3076
14.Pígl TomášPetržílka Ondřej89-88 3186
15.Stárek Karel ml.Líska Filip-6648 3196
16.Erlich LubošMucha Ondřej978  30106
17.Pígl TomášCyrus Miroslav         
18.Zámyslický JaroslavPetržílka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Erlich Luboš40Líska Filip13
Pígl Tomáš12Mucha Ondřej31
Zámyslický Jaroslav21Cyrus Miroslav12
Stárek Karel ml.22Petržílka Ondřej03
teplota na začátku a na konci 20st.C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28626:573Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristek Ondřej
Táborský Vladimír
 
 
Šimek Jan
Číž Josef
 
 
9-5-7-6 1301
2.Janeček Martin
Liška Josef
 
 
Zahrádka Zdeněk
Švarc Ondřej
 
 
344  3011
3.Janeček MartinZahrádka Zdeněk8-12-9-3 1312
4.Kristek OndřejČíž Josef9-6-75-62313
5.Táborský VladimírŠvarc Ondřej1084  3023
6.Liška JosefŠimek Jan754  3033
7.Kristek OndřejZahrádka Zdeněk-4-87-8 1334
8.Táborský VladimírČíž Josef-85-14-10 1335
9.Liška JosefŠvarc Ondřej6-8-7-8 1336
10.Janeček MartinŠimek Jan-967-553246
11.Táborský VladimírZahrádka Zdeněk98-513 3156
12.Liška JosefČíž Josef88-78 3166
13.Janeček MartinŠvarc Ondřej-9114-893276
14.Kořínek MiroslavŠimek Jan-10-97853286
15.Liška JosefZahrádka Zdeněk477  3096
16.Janeček MartinČíž Josef-468-10832106
17.Kořínek MiroslavŠvarc Ondřej-99-7-9 13  
18.Táborský VladimírŠimek Jan5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janeček Martin31Zahrádka Zdeněk22
Kristek Ondřej02Číž Josef22
Táborský Vladimír21Švarc Ondřej12
Liška Josef31Šimek Jan03
Kořínek Miroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy