Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:30343:440Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
-3-8-10  0301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
2109  3011
3.Bodlák KarelTáborský Vladimír-9-2-7  0312
4.Řehák Josef st.Liška Josef-5-9-9  0313
5.Pych LuděkJaneček Martin-6-4-6  0314
6.Lupták MariánKořínek Miroslav7149  3024
7.Řehák Josef st.Táborský Vladimír11-9-75-92325
8.Pych LuděkLiška Josef-5-12-2  0326
9.Lupták MariánJaneček Martin-9811-10-52327
10.Bodlák KarelKořínek Miroslav-3-99-2 1328
11.Pych LuděkTáborský Vladimír-8-4-8  0329
12.Lupták MariánLiška Josef-6-910-5 13210
13.Bodlák KarelJaneček Martin         
14.Řehák Josef st.Kořínek Miroslav         
15.Lupták MariánTáborský Vladimír         
16.Bodlák KarelLiška Josef         
17.Řehák Josef st.Janeček Martin         
18.Pych LuděkKořínek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodlák Karel02Táborský Vladimír30
Řehák Josef st.02Liška Josef30
Pych Luděk03Janeček Martin20
Lupták Marián12Kořínek Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17540:471TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
-698-6-82301
2.Kvasnička Jan
Plaček Jiří
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
7-959 3111
3.Plaček JiříErlich Luboš874  3021
4.Kvasnička JanStárek Karel ml.9-48-883231
5.Kvasnička Daniel ml.Pígl Tomáš6118  3041
6.Kloz DanielStárek Karel st.954  3051
7.Kvasnička JanErlich Luboš7-11-5-9 1352
8.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel ml.13-9-108-82353
9.Kloz DanielPígl Tomáš795  3063
10.Plaček JiříStárek Karel st.7-7-9-9 1364
11.Kvasnička Daniel ml.Erlich Luboš8-11-58113274
12.Kloz DanielStárek Karel ml.9510  3084
13.Plaček JiříPígl Tomáš759  3094
14.Kvasnička JanStárek Karel st.1088  30104
15.Kloz DanielErlich Luboš9    10  
16.Plaček JiříStárek Karel ml.         
17.Kvasnička JanPígl Tomáš         
18.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jiří21Erlich Luboš12
Kvasnička Jan21Stárek Karel ml.12
Kvasnička Daniel ml.21Pígl Tomáš03
Kloz Daniel30Stárek Karel st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:39622:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Šimek Jan
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
77-2-863210
2.Zahrádka Zdeněk
Švarc Ondřej
 
 
Pokorný Jaroslav
Kolářová Linda
 
 
77-4-13-92311
3.Šimek JanKolářová Linda-8-58-10 1312
4.Číž JosefPokorný Jaroslav-9-651063222
5.Švarc OndřejČihák Milan595  3032
6.Zahrádka ZdeněkPokorný Petr3-910-643242
7.Číž JosefKolářová Linda5-747 3152
8.Švarc OndřejPokorný Jaroslav-665-993262
9.Zahrádka ZdeněkČihák Milan5-948 3172
10.Šimek JanPokorný Petr-6-5-2  0373
11.Švarc OndřejKolářová Linda7-10-2-2 1374
12.Zahrádka ZdeněkPokorný Jaroslav-7289 3184
13.Šimek JanČihák Milan-8-4-3  0385
14.Číž JosefPokorný Petr-7-4-3  0386
15.Zahrádka ZdeněkKolářová Linda-5-8-8  0387
16.Šimek JanPokorný Jaroslav9-26-9-82388
17.Číž JosefČihák Milan-57124 3198
18.Švarc OndřejPokorný Petr-610-3-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jan04Kolářová Linda31
Číž Josef31Pokorný Jaroslav13
Švarc Ondřej22Čihák Milan13
Zahrádka Zdeněk31Pokorný Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34390:497Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šoltés Martin
Ivan Emil
 
 
Buriánek Daniel
Vendl Jakub
 
 
-7-8-7  0301
2.Steffl Jan
Durdil Ivo
 
 
Cincibus Milan ml.
Jindra Josef
 
 
6-8-4-9 1302
3.Ivan EmilVendl Jakub-4-6-6  0303
4.Šoltés MartinBuriánek Daniel-4-7-7  0304
5.Durdil IvoCincibus Milan ml.-67-7-8 1305
6.Steffl JanJindra Josef-3-7-13  0306
7.Šoltés MartinVendl Jakub-9-991183216
8.Durdil IvoBuriánek Daniel7-2-1010-22317
9.Steffl JanCincibus Milan ml.-7510-9113227
10.Ivan EmilJindra Josef-9-8-9  0328
11.Durdil IvoVendl Jakub-4-7-11  0329
12.Steffl JanBuriánek Daniel6710  3039
13.Ivan EmilCincibus Milan ml.-29-4-6 13310
14.Šoltés MartinJindra JosefWO    30  
15.Steffl JanVendl Jakub4    10  
16.Ivan EmilBuriánek Daniel         
17.Šoltés MartinCincibus Milan ml.         
18.Durdil IvoJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ivan Emil03Vendl Jakub21
Šoltés Martin11Buriánek Daniel21
Durdil Ivo03Cincibus Milan ml.21
Steffl Jan21Jindra Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32503:483Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Roman
Dvořák Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Nádvorník Štěpán
Hrazdíra Jiří
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-4-7-4  0311
3.Hrazdíra JiříŠtus Radek-1-910-2 1312
4.Dvořák MartinDusil Filip6-11914 3122
5.Nádvorník ŠtěpánKolman Leon-7-59-5 1323
6.Žydyk RomanWO    3033
7.Dvořák MartinŠtus Radek14-5-7-6 1334
8.Nádvorník ŠtěpánDusil Filip12-2710 3144
9.Žydyk RomanKolman Leon5-5-7-11 1345
10.Hrazdíra JiříWO    3055
11.Nádvorník ŠtěpánŠtus Radek-6-8-8  0356
12.Žydyk RomanDusil Filip6-6-6-6 1357
13.Hrazdíra JiříKolman Leon4-5-5-8 1358
14.Dvořák MartinWO    3068
15.Žydyk RomanŠtus Radek-2-9-8  0369
16.Hrazdíra JiříDusil Filip10-1010-6-923610
17.Dvořák MartinKolman Leon9    10  
18.Nádvorník Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrazdíra Jiří03Štus Radek40
Dvořák Martin11Dusil Filip22
Nádvorník Štěpán12Kolman Leon30
Žydyk Roman03   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy