Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33577:565Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
-8-881063210
2.Bečvářová Michaela
Kvasnička Jan
 
 
Janeček Martin
Liška Josef
 
 
-411-69-92311
3.Bečvářová MichaelaTáborský Vladimír-511-69-92312
4.Kvasnička JanLiška Josef-5-68-9 1313
5.Kvasnička Daniel ml.Janeček Martin5106  3023
6.Kloz DanielKořínek Miroslav-10593 3133
7.Kvasnička JanTáborský Vladimír-94-5-8 1334
8.Kvasnička Daniel ml.Liška Josef-94-57-72335
9.Kloz DanielJaneček Martin-5-3-3  0336
10.Bečvářová MichaelaKořínek Miroslav87WO  3046
11.Kvasnička Daniel ml.Táborský Vladimír334  3056
12.Kloz DanielLiška Josef-47-3-8 1357
13.Bečvářová MichaelaJaneček Martin-8-39-11 1358
14.Kvasnička JanKořínek MiroslavWO    3068
15.Kloz DanielTáborský Vladimír988  3078
16.Bečvářová MichaelaLiška Josef-8-5-3  0379
17.Kvasnička JanJaneček Martin-94-5-13 13710
18.Kvasnička Daniel ml.Kořínek MiroslavWO    30  
19.         
20.         
21.Kvasnička Daniel ml.         
22.Kvasnička Daniel ml.         
23.Kvasnička Daniel ml.         
24.Kvasnička Daniel ml.         
25.Kvasnička Daniel ml.         
26.Kvasnička Daniel ml.         
27.Kvasnička Daniel ml.         
28.Kvasnička Daniel ml.Kořínek Miroslav         
29.Kvasnička Daniel ml.Kořínek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela13Táborský Vladimír22
Kvasnička Jan03Liška Josef40
Kvasnička Daniel ml.21Janeček Martin31
Kloz Daniel22Kořínek Miroslav02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35443:522TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
-8-96-1 1301
2.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
-107-7-5 1302
3.Bodlák KarelStárek Karel ml.-9-4-10  0303
4.Řehák Josef st.Erlich Luboš-9-108-6 1304
5.Pych LuděkStárek Karel st.10-557 3114
6.Lupták MariánPígl Tomáš-9108-8-92315
7.Řehák Josef st.Stárek Karel ml.8-610-993225
8.Pych LuděkErlich Luboš-8-8-9  0326
9.Lupták MariánStárek Karel st.8-7-101183236
10.Bodlák KarelPígl Tomáš-65-3-9 1337
11.Pych LuděkStárek Karel ml.-8-75-9 1338
12.Lupták MariánErlich Luboš-4-5-8  0339
13.Bodlák KarelStárek Karel st.-48-3-9 13310
14.Řehák Josef st.Pígl Tomáš-12    01  
15.Lupták MariánStárek Karel ml.         
16.Bodlák KarelErlich Luboš         
17.Řehák Josef st.Stárek Karel st.         
18.Pych LuděkPígl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bodlák Karel03Stárek Karel ml.21
Řehák Josef st.11Erlich Luboš30
Pych Luděk12Stárek Karel st.12
Lupták Marián12Pígl Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24592:530Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Cikán Michal
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-83-35-42301
2.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kortus Petr
Kolářová Linda
 
 
763  3011
3.Mucha OndřejKolářová Linda847  3021
4.Líska FilipPokorný Petr10-6-6-8 1322
5.Cyrus MiroslavVacek Miroslav-83-6783232
6.Cikán MichalKortus Petr-85-89-62333
7.Líska FilipKolářová Linda877  3043
8.Cyrus MiroslavPokorný Petr9-568 3153
9.Cikán MichalVacek Miroslav-7598 3163
10.Mucha OndřejKortus Petr4812  3073
11.Cyrus MiroslavKolářová Linda-109-5-9 1374
12.Cikán MichalPokorný Petr4-6-3-6 1375
13.Mucha OndřejVacek Miroslav987  3085
14.Líska FilipKortus Petr891  3095
15.Cikán MichalKolářová Linda-96-79-72396
16.Mucha OndřejPokorný Petr8-86-6532106
17.Líska FilipVacek Miroslav         
18.Cyrus MiroslavKortus Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mucha Ondřej40Kolářová Linda22
Líska Filip21Pokorný Petr22
Cyrus Miroslav21Vacek Miroslav03
Cikán Michal13Kortus Petr12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32382:481Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žydyk Roman
Dvořák Martin
 
 
Buriánek Daniel
Vendl Jakub
 
 
3-88-973210
2.Nádvorník Štěpán
Hrazdíra Jiří
 
 
Jindra Josef
Cincibus Milan ml.
 
 
97-3-9-72311
3.Hrazdíra JiříBuriánek Daniel-10-3-12  0312
4.Dvořák MartinVendl Jakub-7-9-9  0313
5.Nádvorník ŠtěpánCincibus Milan ml.7-8-129-72314
6.Žydyk RomanJindra Josef-57-108-102315
7.Dvořák MartinBuriánek Daniel989  3025
8.Nádvorník ŠtěpánVendl Jakub-47-7-9 1326
9.Žydyk RomanCincibus Milan ml.7-5-1011-82327
10.Hrazdíra JiříJindra Josef-7-8-1  0328
11.Nádvorník ŠtěpánBuriánek DanielWO    0329
12.Žydyk RomanVendl Jakub-4-12-2  03210
13.Hrazdíra JiříCincibus Milan ml.-4-1-9  03  
14.Dvořák MartinJindra Josef         
15.Žydyk RomanBuriánek Daniel         
16.Hrazdíra JiříVendl Jakub         
17.Dvořák MartinCincibus Milan ml.         
18.Nádvorník ŠtěpánJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří02Buriánek Daniel11
Dvořák Martin11Vendl Jakub30
Nádvorník Štěpán02Cincibus Milan ml.20
Žydyk Roman03Jindra Josef20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24584:509Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stupavský Milan
Steffl Jan
 
 
Dusil Filip
Štus Radek
 
 
-143-10893210
2.Lauko Ladislav
Šoltés Martin
 
 
Kolman Leon
Hladík Jan
 
 
-84-10663220
3.Stupavský MilanŠtus Radek-89-55-92321
4.Šoltés MartinDusil Filip511-510 3131
5.Lauko LadislavKolman Leon9310  3041
6.Steffl JanHladík Jan6911  3051
7.Šoltés MartinŠtus Radek9-9138 3161
8.Lauko LadislavDusil Filip665  3071
9.Steffl JanKolman Leon43-74 3181
10.Stupavský MilanHladík Jan-3-9-6  0382
11.Lauko LadislavŠtus Radek6-5-9-10 1383
12.Steffl JanDusil Filip28-62 3193
13.Stupavský MilanKolman Leon6-6-79-82394
14.Šoltés MartinHladík Jan-10-6-9  0395
15.Steffl JanŠtus Radek68-106 31105
16.Stupavský MilanDusil Filip211-111 31  
17.Šoltés MartinKolman Leon         
18.Lauko LadislavHladík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stupavský Milan03Štus Radek22
Šoltés Martin21Dusil Filip03
Lauko Ladislav21Kolman Leon12
Steffl Jan40Hladík Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy