Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC ŽehuňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:41702:741TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Petržílka Ondřej
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
-49-37-82301
2.Líska Filip
Mucha Ondřej
 
 
Plaček Jiří
Šimek Adam
 
 
7-10-7723211
3.Petržílka OndřejKvasnička Daniel ml.-10-41010-82312
4.Mucha OndřejKloz Daniel9-74-5-52313
5.Líska FilipPlaček Jiří10-884 3123
6.Cyrus MiroslavŠimek Adam-137109 3133
7.Mucha OndřejKvasnička Daniel ml.7-10-5-11 1334
8.Líska FilipKloz Daniel-8-6-9  0335
9.Cyrus MiroslavPlaček Jiří-8-847-82336
10.Petržílka OndřejŠimek Adam-91011-6103246
11.Líska FilipKvasnička Daniel ml.8-81011 3156
12.Cyrus MiroslavKloz Daniel9-6-1-7 1357
13.Petržílka OndřejPlaček Jiří-7-8-3  0358
14.Mucha OndřejŠimek Adam-985-583268
15.Cyrus MiroslavKvasnička Daniel ml.-107-87103278
16.Petržílka OndřejKloz Daniel8-68-7-102379
17.Mucha OndřejPlaček Jiří-98-97-1223710
18.Líska FilipŠimek Adam55-1011 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petržílka Ondřej13Kvasnička Daniel ml.22
Mucha Ondřej13Kloz Daniel40
Líska Filip21Plaček Jiří31
Cyrus Miroslav22Šimek Adam03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Nová Ves I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24546:509Sokol Uhlířské Janovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Číž Josef
 
 
Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
9-7-69-52301
2.Zahrádka Zdeněk
Šimek Jan
 
 
Lupták Marián
Bodlák Karel
 
 
610-47 3111
3.Švarc PetrLupták Marián-3-412-1 1312
4.Šimek JanPych Luděk-6-783123222
5.Švarc OndřejŘehák Josef st.8-10411 3132
6.Zahrádka ZdeněkBodlák Karel373  3042
7.Šimek JanLupták Marián-77-12-3 1343
8.Švarc OndřejPych Luděk181  3053
9.Zahrádka ZdeněkŘehák Josef st.965  3063
10.Švarc PetrBodlák Karel5-9-10-4 1364
11.Švarc OndřejLupták Marián7-49-1053274
12.Zahrádka ZdeněkPych Luděk594  3084
13.Švarc PetrŘehák Josef st.-4-10-5  0385
14.Šimek JanBodlák Karel6-7-51153295
15.Zahrádka ZdeněkLupták Marián-7869 31105
16.Švarc PetrPych Luděk-9-5-7  03  
17.Šimek JanŘehák Josef st.         
18.Švarc OndřejBodlák Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švarc Petr03Lupták Marián22
Šimek Jan21Pych Luděk03
Švarc Ondřej30Řehák Josef st.12
Zahrádka Zdeněk40Bodlák Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30577:580nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Miroslav
Kristek Ondřej
 
 
Dvořák Martin
Bidlo Tomáš
 
 
-6-811-3 1301
2.Janeček Martin
Liška Josef
 
 
Šturc Jiří
Žydyk Roman
 
 
385  3011
3.Kristek OndřejŠturc Jiří-4-8-6  0312
4.Kořínek MiroslavDvořák Martin-8-77-11 1313
5.Liška JosefŽydyk Roman4-7411 3123
6.Janeček MartinBidlo Tomáš978  3033
7.Kořínek MiroslavŠturc Jiří-85-7-3 1334
8.Liška JosefDvořák Martin546  3044
9.Janeček MartinŽydyk Roman998  3054
10.Kristek OndřejBidlo Tomáš98-410 3164
11.Liška JosefŠturc Jiří-712-6-7 1365
12.Janeček MartinDvořák Martin-5467 3175
13.Kristek OndřejŽydyk Roman-8-3-7  0376
14.Kořínek MiroslavBidlo Tomáš161010  3086
15.Janeček MartinŠturc Jiří-7-3-7  0387
16.Kristek OndřejDvořák Martin11-4-4-8 1388
17.Kořínek MiroslavŽydyk Roman-97-10-10 1389
18.Liška JosefBidlo Tomáš517  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kristek Ondřej13Šturc Jiří40
Kořínek Miroslav13Dvořák Martin22
Liška Josef31Žydyk Roman22
Janeček Martin31Bidlo Tomáš04
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15513:365TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
Lauko Ladislav
Šoltés Martin
 
 
75-911 3110
2.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
Vosátka Patrik
Maršál Petr
 
 
474  3020
3.Pígl TomášLauko Ladislav-667-3103230
4.Stárek Karel ml.Šoltés Martin546  3040
5.Erlich LubošVosátka Patrik59-8-8-92341
6.Stárek Karel st.Maršál Petr85-910 3151
7.Stárek Karel ml.Lauko Ladislav8-126-10-92352
8.Erlich LubošŠoltés Martin489  3062
9.Stárek Karel st.Vosátka PatrikWO    3072
10.Pígl TomášMaršál Petr279  3082
11.Erlich LubošLauko Ladislav6-4-10-9 1383
12.Stárek Karel st.Šoltés Martin6-107-893293
13.Pígl TomášVosátka PatrikWO    30103
14.Stárek Karel ml.Maršál Petr5-9   11  
15.Stárek Karel st.Lauko Ladislav         
16.Pígl Tomᚊoltés Martin         
17.Stárek Karel ml.Vosátka Patrik         
18.Erlich LubošMaršál Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pígl Tomáš20Lauko Ladislav21
Stárek Karel ml.11Šoltés Martin03
Erlich Luboš12Vosátka Patrik10
Stárek Karel st.20Maršál Petr02
WO20WO02
Teplota - 21st,



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
281 63 Kostelec nad Černými lesy,Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:30375:457Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kortus Petr
Kolářová Linda
 
 
Vendl Jakub
Buriánek Daniel
 
 
-8-6-3  0301
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Cincibus Milan ml.
Jindra Josef
 
 
-8-99-12 1302
3.Kortus PetrVendl Jakub-10-12-2  0303
4.Pokorný PetrBuriánek Daniel4-8-10-4 1304
5.Čihák MilanJetenský Marek4108  3014
6.Kolářová LindaCincibus Milan ml.-9-4712-32315
7.Pokorný PetrVendl Jakub-88-5-7 1316
8.Čihák MilanBuriánek Daniel-912-9-8 1317
9.Kolářová LindaJetenský Marek-66-69-62318
10.Kortus PetrCincibus Milan ml.-610-8-4 1319
11.Čihák MilanVendl Jakub119-7-6-823110
12.Kolářová LindaBuriánek Daniel-86-3-6 13  
13.Kortus PetrJetenský Marek         
14.Pokorný PetrCincibus Milan ml.         
15.Kolářová LindaVendl Jakub         
16.Kortus PetrBuriánek Daniel         
17.Pokorný PetrJetenský Marek         
18.Čihák MilanCincibus Milan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Petr02Vendl Jakub30
Pokorný Petr02Buriánek Daniel20
Čihák Milan12Jetenský Marek11
Kolářová Linda02Cincibus Milan ml.20
Počet diváků: 14909

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy