Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30322:414Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řehák Josef st.
Pych Luděk
 
 
Vendl Jakub
Jetenský Marek
 
 
-12-8-10  0301
2.Řehák Josef ml.
Lupták Marián
 
 
Jindra Josef
Čebiš Luboš
 
 
-6-39-9 1302
3.Řehák Josef ml.Vendl Jakub-10-710-7 1303
4.Řehák Josef st.Jindra Josef-5-3-7  0304
5.Pych LuděkJetenský Marek-9-12-3  0305
6.Lupták MariánČebiš Luboš6-10-77-102306
7.Řehák Josef st.Vendl Jakub-611-510-102307
8.Pych LuděkJindra Josef6-3-8-8 1308
9.Lupták MariánJetenský Marek7-5-5-9 1309
10.Řehák Josef ml.Čebiš Luboš-57-8-9 13010
11.Pych LuděkVendl Jakub-5-5-6  03  
12.Lupták MariánJindra Josef         
13.Řehák Josef ml.Jetenský Marek         
14.Řehák Josef st.Čebiš Luboš         
15.Lupták MariánVendl Jakub         
16.Řehák Josef ml.Jindra Josef         
17.Řehák Josef st.Jetenský Marek         
18.Pych LuděkČebiš Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řehák Josef ml.02Vendl Jakub20
Řehák Josef st.02Jindra Josef20
Pych Luděk02Jetenský Marek20
Lupták Marián02Čebiš Luboš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:37573:608Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jiří
Kvasnička Jan
 
 
Vala Martin
Kolman Leon
 
 
7-10-89-92301
2.Kloz Daniel
Kvasnička Daniel ml.
 
 
Dusil Filip
Hladík Jan
 
 
65-77 3111
3.Plaček JiříDusil Filip-7-578-62312
4.Kvasnička JanHladík Jan-4-71011-52313
5.Kvasnička Daniel ml.Vala Martin-8-97-8 1314
6.Kloz DanielKolman Leon-89-9-5 1315
7.Kvasnička JanDusil Filip-65-96-102316
8.Kvasnička Daniel ml.Hladík Jan5-610-993226
9.Kloz DanielVala Martin-99-81043236
10.Plaček JiříKolman Leon-7-144473246
11.Kvasnička Daniel ml.Dusil Filip-86-8-9 1347
12.Kloz DanielHladík Jan-78-69-52348
13.Plaček JiříVala Martin8-6-13-5 1349
14.Kvasnička JanKolman Leon-6-7-9  03410
15.Kloz DanielDusil Filip         
16.Plaček JiříHladík Jan         
17.Kvasnička JanVala Martin         
18.Kvasnička Daniel ml.Kolman Leon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Jiří12Dusil Filip30
Kvasnička Jan03Hladík Jan21
Kvasnička Daniel ml.12Vala Martin21
Kloz Daniel12Kolman Leon21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Benešov, Husova 470, BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33642:631ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jiří
Dvořák Martin
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-3-583-102301
2.Žydyk Roman
Nádvorník Štěpán
 
 
Pokorný Jaroslav
Kolářová Linda
 
 
778  3011
3.Dvořák MartinKolářová Linda6-878 3121
4.Nádvorník ŠtěpánPokorný Petr-12-8-4  0322
5.Žydyk RomanČihák Milan-8-6-6  0323
6.Šturc JiříPokorný Jaroslav-8531 3133
7.Nádvorník ŠtěpánKolářová Linda-59-7-6 1334
8.Žydyk RomanPokorný Petr-47210 3144
9.Šturc JiříČihák Milan972  3054
10.Dvořák MartinPokorný Jaroslav7-6-5663264
11.Žydyk RomanKolářová Linda-6-8-12  0365
12.Šturc JiříPokorný Petr-81110-6-62366
13.Dvořák MartinČihák Milan7-5-86-62367
14.Nádvorník ŠtěpánPokorný Jaroslav68-28 3177
15.Šturc JiříKolářová Linda6-810-1083287
16.Dvořák MartinPokorný Petr1358  3097
17.Nádvorník ŠtěpánČihák Milan-4-6-4  0398
18.Žydyk RomanPokorný Jaroslav3-15107 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Martin31Kolářová Linda22
Nádvorník Štěpán13Pokorný Petr22
Žydyk Roman22Čihák Milan31
Šturc Jiří31Pokorný Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:32569:558Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
-3-5-6  0301
2.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
874  3011
3.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
4.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 

 
 
         
5.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
6.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
7.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
8.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
9.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
10.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
11.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
12.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
13.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
14.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
15.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
16.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
17.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
18.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
19.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
20.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
21.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
22.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
23.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Liška Josef
Janeček Martin
 
 
         
24.Mucha Ondřej
Líska Filip
 
 
Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 
         
25.Cyrus MiroslavLiška Josef-58-8-7 1312
26.Líska FilipJaneček Martin-5-7-10  0313
27.Mucha OndřejKořínek Miroslav107-97 3123
28.Cikán MichalTáborský Vladimír954  3033
29.Líska FilipLiška Josef-9-10-7  0334
30.Mucha OndřejJaneček Martin-2-4-5  0335
31.Cikán MichalKořínek Miroslav-955-563245
32.Cyrus MiroslavTáborský Vladimír532  3055
33.Mucha OndřejLiška Josef-4-1-7  0356
34.Cikán MichalJaneček Martin-5-9-5  0357
35.Cyrus MiroslavKořínek Miroslav4-11-10973267
36.Líska FilipKristek Ondřej1043  3077
37.Cikán MichalLiška Josef94-78 3187
38.Cyrus MiroslavJaneček Martin-7-78-10 1388
39.Líska FilipKořínek Miroslav-697WO 3198
40.Mucha OndřejKristek Ondřej910-94 31108
41.         
42.         
43.         
44.         
45.         
46.         
47.         
48.         
49.         
50.         
51.         
52.         
53.         
54.         
55.         
56.         
57.         
58.         
59.Cyrus Miroslav         
60.         
61.         
62.Cyrus Miroslav         
63.         
64.         
65.Liška Josef         
66.         
67.Cyrus Miroslav         
68.         
69.Liška Josef         
70.Cyrus Miroslav         
71.         
72.         
73.Liška Josef         
74.         
75.Cyrus Miroslav         
76.Líska Filip         
77.Liška Josef         
78.Cyrus Miroslav         
79.Líska Filip         
80.         
81.Liška Josef         
82.Janeček Martin         
83.Cyrus Miroslav         
84.Líska Filip         
85.Liška Josef         
86.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
87.Líska Filip         
88.         
89.Mucha OndřejLiška Josef         
90.Janeček Martin         
91.Cyrus Miroslav         
92.Líska Filip         
93.Liška Josef         
94.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
95.Líska Filip         
96.Mucha Ondřej         
97.Mucha OndřejLiška Josef         
98.Janeček Martin         
99.Cyrus MiroslavKořínek Miroslav         
100.Líska Filip         
101.Liška Josef         
102.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
103.Líska FilipKořínek Miroslav         
104.Mucha Ondřej         
105.Mucha OndřejLiška Josef         
106.Cikán MichalJaneček Martin         
107.Cyrus MiroslavKořínek Miroslav         
108.Líska Filip         
109.Cikán MichalLiška Josef         
110.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
111.Líska FilipKořínek Miroslav         
112.Mucha Ondřej         
113.Mucha OndřejLiška Josef         
114.Cikán MichalJaneček Martin         
115.Cyrus MiroslavKořínek Miroslav         
116.Líska FilipTáborský Vladimír         
117.Cikán MichalLiška Josef         
118.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
119.Líska FilipKořínek Miroslav         
120.Mucha OndřejTáborský Vladimír         
121.Mucha OndřejLiška Josef         
122.Cikán MichalJaneček Martin         
123.Cyrus MiroslavKořínek Miroslav         
124.Líska FilipTáborský Vladimír         
125.Cikán MichalLiška Josef         
126.Cyrus MiroslavJaneček Martin         
127.Líska FilipKořínek Miroslav         
128.Mucha OndřejTáborský Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cyrus Miroslav22Liška Josef31
Líska Filip22Janeček Martin40
Mucha Ondřej22Kořínek Miroslav04
Cikán Michal31Táborský Vladimír02
   Kristek Ondřej02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:31388:478TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Ondřej
Číž Josef
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
-87-34-52301
2.Zahrádka Zdeněk
Šimek Jan
 
 
Pígl Tomáš
Zámyslický Jaroslav
 
 
-4-28-7 1302
3.Šimek JanStárek Karel ml.-17-510-102303
4.Číž JosefZámyslický Jaroslav-6-86-6 1304
5.Švarc OndřejPígl Tomáš8-6-3-2 1305
6.Zahrádka ZdeněkStárek Karel st.7-412-5-52306
7.Číž JosefStárek Karel ml.-8-688-42307
8.Švarc OndřejZámyslický Jaroslav-8679 3117
9.Zahrádka ZdeněkPígl Tomáš867  3027
10.Šimek JanStárek Karel st.-7-8-7  0328
11.Švarc OndřejStárek Karel ml.-1-9-11  0329
12.Zahrádka ZdeněkZámyslický Jaroslav4-7-9-11 13210
13.Šimek JanPígl Tomáš-9-12-3  03  
14.Číž JosefStárek Karel st.         
15.Zahrádka ZdeněkStárek Karel ml.         
16.Šimek JanZámyslický Jaroslav         
17.Číž JosefPígl Tomáš         
18.Švarc OndřejStárek Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jan02Stárek Karel ml.30
Číž Josef02Zámyslický Jaroslav21
Švarc Ondřej12Pígl Tomáš11
Zahrádka Zdeněk12Stárek Karel st.20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy