Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:37476:549Sokol Velké Popovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Pych Luděk
 
 
Lauko Ladislav
Hozman Luděk
 
 
5-45-8103210
2.Bodlák Karel
Řehák Josef ml.
 
 
Durdil Ivo
Steffl Jan
 
 
-5-5-2  0311
3.Řehák Josef ml.Steffl Jan-9-4-5  0312
4.Bodlák KarelLauko Ladislav-6-5-3  0313
5.Pych LuděkDurdil Ivo736  3023
6.Lupták MariánHozman Luděk2-8-9-10 1324
7.Bodlák KarelSteffl Jan-9-4-7  0325
8.Pych LuděkLauko Ladislav-8-6-10  0326
9.Lupták MariánDurdil Ivo-121168 3136
10.Řehák Josef ml.Hozman Luděk1011-5-753246
11.Pych LuděkSteffl Jan-6-107-7 1347
12.Lupták MariánLauko Ladislav-6-68463257
13.Řehák Josef ml.Durdil Ivo-7-8-8  0358
14.Bodlák KarelHozman Luděk-7913-8-82359
15.Lupták MariánSteffl Jan-9-7-9  03510
16.Řehák Josef ml.Lauko Ladislav-9-5-6  03  
17.Bodlák KarelDurdil Ivo         
18.Pych LuděkHozman Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řehák Josef ml.12Steffl Jan40
Bodlák Karel03Lauko Ladislav21
Pych Luděk12Durdil Ivo12
Lupták Marián22Hozman Luděk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:30613:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Kvasnička Jan
 
 
Žydyk Roman
Dvořák Martin
 
 
-56-8-13 1301
2.Kvasnička Daniel ml.
Kloz Daniel
 
 
Šturc Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
-57-210-52302
3.Bečvářová MichaelaDvořák Martin-5-9-10  0303
4.Kvasnička JanŠturc Jiří-9-38-9 1304
5.Kvasnička Daniel ml.Nádvorník Štěpán7194  3014
6.Kloz DanielŽydyk Roman867  3024
7.Kvasnička JanDvořák Martin-117-8-9 1325
8.Kvasnička Daniel ml.Šturc Jiří979  3035
9.Kloz DanielNádvorník Štěpán454  3045
10.Bečvářová MichaelaŽydyk Roman105-128 3155
11.Kvasnička Daniel ml.Dvořák Martin-9-8-4  0356
12.Kloz DanielŠturc Jiří7-11910 3166
13.Bečvářová MichaelaNádvorník Štěpán8811  3076
14.Kvasnička JanŽydyk Roman-810-8-9 1377
15.Kloz DanielDvořák Martin99-59 3187
16.Bečvářová MichaelaŠturc Jiří-38-8-6 1388
17.Kvasnička JanNádvorník Štěpán-5-9-7  0389
18.Kvasnička Daniel ml.Žydyk Roman927  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela22Dvořák Martin31
Kvasnička Jan04Šturc Jiří22
Kvasnička Daniel ml.31Nádvorník Štěpán13
Kloz Daniel40Žydyk Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32248:398Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širák Daniel
Šorejs Jaroslav
 
 
Buriánek Daniel
Vendl Jakub
 
 
8-67-6-52301
2.Líska Filip
Petržílka Ondřej
 
 
Cincibus Milan ml.
Jindra Josef
 
 
-4-9-4  0302
3.Petržílka OndřejVendl Jakub-25-7-3 1303
4.Šorejs JaroslavBuriánek Daniel-4-4-7  0304
5.Širák DanielCincibus Milan ml.-5-4-5  0305
6.Líska FilipJindra Josef-4-4-4  0306
7.Šorejs JaroslavVendl Jakub-4-12-7  0307
8.Širák DanielBuriánek Daniel-6-7-7  0308
9.Líska FilipCincibus Milan ml.910-7-843218
10.Petržílka OndřejJindra Josef-4-5-6  0319
11.Širák DanielVendl Jakub-8-5-8  03110
12.Líska FilipBuriánek Daniel         
13.Petržílka OndřejCincibus Milan ml.         
14.Šorejs JaroslavJindra Josef         
15.Líska FilipVendl Jakub         
16.Petržílka OndřejBuriánek Daniel         
17.Šorejs JaroslavCincibus Milan ml.         
18.Širák DanielJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petržílka Ondřej02Vendl Jakub30
Šorejs Jaroslav02Buriánek Daniel20
Širák Daniel03Cincibus Milan ml.11
Líska Filip11Jindra Josef20
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:40610:668Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Šimek Jan
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-8-38-6 1301
2.Švarc Ondřej
Zahrádka Zdeněk
 
 
Kolman Leon
Hladík Jan
 
 
-3-3-10  0302
3.Číž JosefKolman Leon-7-8-10  0303
4.Šimek JanDusil Filip87-77 3113
5.Švarc OndřejŠtus Radek107-813 3123
6.Zahrádka ZdeněkHladík Jan6-13115 3133
7.Šimek JanKolman Leon13-8-7883243
8.Švarc OndřejDusil Filip58-9-10-102344
9.Zahrádka ZdeněkŠtus Radek-9-6-10  0345
10.Číž JosefHladík Jan10-106-593255
11.Švarc OndřejKolman Leon610-9-1033265
12.Zahrádka ZdeněkDusil Filip-910413 3175
13.Číž JosefŠtus Radek-6-8-5  0376
14.Šimek JanHladík Jan-6-69-5 1377
15.Zahrádka ZdeněkKolman Leon-12-9-8  0378
16.Číž JosefDusil Filip-88-5-11 1379
17.Šimek JanŠtus Radek-4-6-9  03710
18.Švarc OndřejHladík Jan-7-6-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Číž Josef13Kolman Leon22
Šimek Jan22Dusil Filip22
Švarc Ondřej21Štus Radek31
Zahrádka Zdeněk22Hladík Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7417:212TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 

 
 
WO    3010
2.Erlich Luboš
Pígl Tomáš
 
 
Pokorný Petr
Rob Karel
 
 
-9-74863220
3.Stárek Karel st.Pokorný Petr8-116-11-92321
4.Erlich LubošRob Karel7-1023 3131
5.Pígl TomášPokorný Jaroslav432  3041
6.Stárek Karel ml.WO    3051
7.Erlich LubošPokorný Petr5-896 3161
8.Pígl TomášRob Karel996  3071
9.Stárek Karel ml.Pokorný Jaroslav566  3081
10.Stárek Karel st.WO    3091
11.Pígl TomášPokorný Petr736  30101
12.Stárek Karel ml.Rob Karel5-95-8732  
13.Stárek Karel st.Pokorný Jaroslav         
14.Erlich Luboš         
15.Stárek Karel ml.Pokorný Petr         
16.Stárek Karel st.Rob Karel         
17.Erlich LubošPokorný Jaroslav         
18.Pígl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stárek Karel st.01Pokorný Petr12
Erlich Luboš20Rob Karel02
Pígl Tomáš30Pokorný Jaroslav02
Stárek Karel ml.10   
WO30WO03
teplota 20st.C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy