Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Nová Ves I. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Václavské náměstí 22, 280 02 Nová Ves I.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30278:402ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lupták Marián
Pych Luděk
 
 
Šturc Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
-7-5-6  0301
2.Bodlák Karel
Řehák Josef ml.
 
 
Dvořák Martin
Melíšek Martin
 
 
-11-11-9  0302
3.Řehák Josef ml.Melíšek Martin-9-79-2 1303
4.Bodlák KarelDvořák Martin-911-3-5 1304
5.Pych LuděkNádvorník Štěpán-89-15-6 1305
6.Lupták MariánŠturc Jiří-5-7-5  0306
7.Bodlák KarelMelíšek Martin-4-6-6  0307
8.Pych LuděkDvořák Martin-712-9-5 1308
9.Lupták MariánNádvorník Štěpán-8108-2-62309
10.Řehák Josef ml.Šturc Jiří-3-8-12  03010
11.Pych LuděkMelíšek Martin-107   11  
12.Lupták MariánDvořák Martin         
13.Řehák Josef ml.Nádvorník Štěpán         
14.Bodlák KarelŠturc Jiří         
15.Lupták MariánMelíšek Martin         
16.Řehák Josef ml.Dvořák Martin         
17.Bodlák KarelNádvorník Štěpán         
18.Pych LuděkŠturc Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řehák Josef ml.02Melíšek Martin20
Bodlák Karel02Dvořák Martin20
Pych Luděk02Nádvorník Štěpán20
Lupták Marián02Šturc Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ŽehuňVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velké Popovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žehuň 52Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11448:349TTC Žehuň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloz Daniel
Kvasnička Daniel ml.
 
 
Šoltés Martin
Steffl Jan
 
 
10710  3010
2.Bečvářová Michaela
Plaček Jiří
 
 
Procházka Martin
Strnad Martin
 
 
93-109 3120
3.Bečvářová MichaelaSteffl Jan7-8-34-32321
4.Plaček JiříŠoltés Martin88-97 3131
5.Kvasnička Daniel ml.Procházka Martin833  3041
6.Kloz DanielStrnad Martin369  3051
7.Plaček JiříSteffl Jan-10-13-7  0352
8.Kvasnička Daniel ml.Šoltés Martin538  3062
9.Kloz DanielProcházka Martin478  3072
10.Bečvářová MichaelaStrnad Martin8107  3082
11.Kvasnička Daniel ml.Steffl Jan-88-4-7 1383
12.Kloz DanielŠoltés Martin995  3093
13.Bečvářová MichaelaProcházka Martin548  30103
14.Plaček JiříStrnad Martin87-64 31  
15.Kloz DanielSteffl Jan         
16.Bečvářová MichaelaŠoltés Martin         
17.Plaček JiříProcházka Martin         
18.Kvasnička Daniel ml.Strnad Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bečvářová Michaela21Steffl Jan30
Plaček Jiří11Šoltés Martin03
Kvasnička Daniel ml.21Procházka Martin03
Kloz Daniel30Strnad Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Malín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30268:394Sokol Malín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Zdeněk
Petržílka Ondřej
 
 
Štus Radek
Dusil Filip
 
 
-2-589-102301
2.Líska Filip
Šorejs Jaroslav
 
 
Hladík Jan
Kolman Leon
 
 
8-1-7-9 1302
3.Šorejs JaroslavDusil Filip9-3-6-6 1303
4.Kořínek ZdeněkKolman Leon-7-9-9  0304
5.Petržílka OndřejŠtus Radek15-7-6-2 1305
6.Líska FilipVala Martin-9-5-9  0306
7.Kořínek ZdeněkDusil Filip-5-9-6  0307
8.Petržílka OndřejKolman Leon-6-74-5 1308
9.Líska FilipŠtus Radek6-5-4-13 1309
10.Šorejs JaroslavVala Martin-3-4-6  03010
11.Petržílka OndřejDusil Filip         
12.Líska FilipKolman Leon         
13.Šorejs JaroslavŠtus Radek         
14.Kořínek ZdeněkVala Martin         
15.Líska FilipDusil Filip         
16.Šorejs JaroslavKolman Leon         
17.Kořínek ZdeněkŠtus Radek         
18.Petržílka OndřejVala Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šorejs Jaroslav02Dusil Filip20
Kořínek Zdeněk02Kolman Leon20
Petržílka Ondřej02Štus Radek20
Líska Filip02Vala Martin20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Uhlířské Janovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Velký OsekRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34462:504Sokol Velký Osek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Číž Josef
Zahrádka Zdeněk
 
 
Buriánek Daniel
Jetenský Marek
 
 
-6-8-8  0301
2.Švarc Ondřej
Šimek Jan
 
 
Cincibus Milan ml.
Jindra Josef
 
 
-83-11-8 1302
3.Číž JosefBuriánek Daniel-4-10-9  0303
4.Šimek JanJetenský Marek66-9-7-82304
5.Švarc OndřejCincibus Milan ml.6-8-8973214
6.Zahrádka ZdeněkJindra Josef-598-12103224
7.Šimek JanBuriánek Daniel-4-4-9  0325
8.Švarc OndřejJetenský Marek9-9-6-7 1326
9.Zahrádka ZdeněkCincibus Milan ml.-11-813-6 1327
10.Číž JosefJindra Josef-5-10-6  0328
11.Švarc OndřejBuriánek Daniel-82-76-72329
12.Zahrádka ZdeněkJetenský Marek363  3039
13.Číž JosefCincibus Milan ml.11-54-7-923310
14.Šimek JanJindra Josef-4-77-10 13  
15.Zahrádka ZdeněkBuriánek Daniel         
16.Číž JosefJetenský Marek         
17.Šimek JanCincibus Milan ml.         
18.Švarc OndřejJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Číž Josef03Buriánek Daniel30
Šimek Jan02Jetenský Marek21
Švarc Ondřej12Cincibus Milan ml.21
Zahrádka Zdeněk21Jindra Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy D Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:10412:234Sokol Močovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořínek Miroslav
Táborský Vladimír
 
 

 
 
WO    3010
2.Janeček Martin
Liška Josef
 
 
Pokorný Petr
Pokorný Jaroslav
 
 
-8274 3120
3.Kořínek MiroslavPokorný Petr-9-9-5  0321
4.Táborský VladimírRob Karel587  3031
5.Liška JosefPokorný Jaroslav638  3041
6.Janeček MartinWO    3051
7.Táborský VladimírPokorný Petr-3-6-7  0352
8.Liška JosefRob Karel645  3062
9.Janeček MartinPokorný Jaroslav-10-98673272
10.Kořínek MiroslavWO    3082
11.Liška JosefPokorný Petr32-159 3192
12.Janeček MartinRob Karel4310  30102
13.Kořínek MiroslavPokorný Jaroslav-4256 31  
14.Táborský Vladimír         
15.Janeček MartinPokorný Petr         
16.Kořínek MiroslavRob Karel         
17.Táborský VladimírPokorný Jaroslav         
18.Liška Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kořínek Miroslav01Pokorný Petr21
Táborský Vladimír11Rob Karel03
Liška Josef30Pokorný Jaroslav02
Janeček Martin20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy