Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ DobřanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0101:51TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek RadimUmner Filip467  3010
2.Štalzer AdamŠperl Jakub8611  3020
3.Rak JonášSedláček Štěpán432  3030
4.Morávek RadimŠperl Jakub         
5.Štalzer AdamUmner Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Morávek Radim10Umner Filip01
Štalzer Adam10Šperl Jakub01
Rak Jonáš10Sedláček Štěpán01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí n. LabemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:31:961:106SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabelka JakubKošťál Daniel-67-4-7 1301
2.Vršovský TadeášBača Jaroslav ml.-8-3-5  0302
3.Jedlička KarelSlaný Vojtěch-5-5-7  0303
4.Vršovský TadeášKošťál Daniel         
5.Kabelka JakubBača Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kabelka Jakub01Košťál Daniel10
Vršovský Tadeáš01Bača Jaroslav ml.10
Jedlička Karel01Slaný Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST HodonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:2133:97TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rochowanski JanOrel Eduard-8-2049113210
2.Benák VítGrabovský Jaroslav ml.3512  3020
3.Zacharda JáchymPařízek Richard6104  3030
4.Benák VítOrel Eduard         
5.Rochowanski JanGrabovský Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rochowanski Jan10Orel Eduard01
Benák Vít10Grabovský Jaroslav ml.01
Zacharda Jáchym10Pařízek Richard01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:HB OstrovVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havířov OpletalovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:0104:64HB Ostrov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček FilipWagner Richard848  3010
2.Slapnička JakubVolhejn Dan3713  3020
3.Sivera AdamČerník Jan4710  3030
4.Vondráček FilipVolhejn Dan         
5.Slapnička JakubWagner Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vondráček Filip10Wagner Richard01
Slapnička Jakub10Volhejn Dan01
Sivera Adam10Černík Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:7185:148Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovský DanHejduk Pavel355  3010
2.Lebeda MatyášOtáhal Bořek-98-510-62311
3.Truněček MartinSevera Milan3-973 3121
4.Janovský DanOtáhal Bořek-4-410-14 1322
5.Lebeda MatyášHejduk Pavel354  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Janovský Dan11Hejduk Pavel02
Lebeda Matyáš11Otáhal Bořek20
Truněček Martin10Severa Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KarlovarskoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:33:1083:133KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora VojtěchVranka Ondřej8-1077 3110
2.Špalek VítDufek Jan-7-3-5  0311
3.Naske DanielSigmund Michael-4-4-3  0312
4.Levora VojtěchDufek Jan-3-4-7  0313
5.Špalek VítVranka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Levora Vojtěch11Vranka Ondřej01
Špalek Vít01Dufek Jan20
Naske Daniel01Sigmund Michael10



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín PrachaticeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:6179:147STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara JakubKulhánek Tomáš595  3010
2.Černý MartinHalabrín Milan ml.-10-99-4 1311
3.Makara MichalHorčica Michal748  3021
4.Černý MartinKulhánek Tomáš4-77-8-82322
5.Makara JakubHalabrín Milan ml.9103  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Makara Jakub20Kulhánek Tomáš11
Černý Martin02Halabrín Milan ml.11
Makara Michal10Horčica Michal01
ŽK: 1. dvouhra, Tomáš Kulhánek - vulgární výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: M ČR družstev 2021 dorostenci Kolo: 1/1 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Loko Česká LípaVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
NTC HaviřovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 06. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:30:938:99SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel JanStach Matěj-3-2-8  0301
2.Pícha ŠtěpánPodrazil Václav-9-4-2  0302
3.Motlík LukášKaucký Jakub-4-4-2  0303
4.Pícha ŠtěpánStach Matěj         
5.Gabriel JanPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gabriel Jan01Stach Matěj10
Pícha Štěpán01Podrazil Václav10
Motlík Lukáš01Kaucký Jakub10

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy