Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Pavlicová Renata
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12436:326Orel jednota Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Záděra Luboš
 
 
Kouřil Vít
Charvát Vít ml.
 
 
9-685 3110
2.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Kouřil Přemysl
Nikl Pavel
 
 
336  3020
3.Paták ZdeněkKouřil Vít8-9-10533230
4.Novák LukášCharvát Vít ml.358  3040
5.Pavlicová RenataNikl Pavel-712-11-7 1341
6.Kolbert DavidKouřil Přemysl39-54 3151
7.Novák LukášKouřil Vít610-82 3161
8.Pavlicová RenataCharvát Vít ml.4-55-363271
9.Kolbert DavidNikl Pavel-64712 3181
10.Paták ZdeněkKouřil Přemysl385  3091
11.Pavlicová RenataKouřil Vít137-75 31101
12.Kolbert DavidCharvát Vít ml.         
13.Paták ZdeněkNikl Pavel         
14.Novák LukášKouřil Přemysl         
15.Kolbert DavidKouřil Vít         
16.Paták ZdeněkCharvát Vít ml.         
17.Novák LukášNikl Pavel         
18.Pavlicová RenataKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paták Zdeněk20Kouřil Vít03
Novák Lukáš20Charvát Vít ml.02
Pavlicová Renata21Nikl Pavel11
Kolbert David20Kouřil Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35634:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Studýnka František
Studýnka Miloslav
 
 
Pačinek Jakub
Těžký Pavel
 
 
10-79-6-72301
2.Volek Pavel ml.
Kratochvíl Jaroslav
 
 
Krása Petr ml.
Křepela Lubomír
 
 
9-966 3111
3.Studýnka FrantišekPačinek Jakub8-586 3121
4.Kalivoda PetrKřepela Lubomír96-12-10-92322
5.Studýnka MiloslavTěžký Pavel-3-3-7  0323
6.Volek Pavel ml.Krása Petr ml.-11-7-5  0324
7.Kalivoda PetrPačinek Jakub8-14-9453234
8.Studýnka MiloslavKřepela Lubomír4-7-5-4 1335
9.Volek Pavel ml.Těžký Pavel1164  3045
10.Studýnka FrantišekKrása Petr ml.-97-7-9 1346
11.Kratochvíl JaroslavPačinek Jakub-6-147-8 1347
12.Volek Pavel ml.Křepela Lubomír5102  3057
13.Studýnka FrantišekTěžký Pavel3-48-773267
14.Kalivoda PetrKrása Petr ml.-7-7-12  0368
15.Volek Pavel ml.Pačinek Jakub-9986 3178
16.Studýnka FrantišekKřepela Lubomír775  3088
17.Kalivoda PetrTěžký Pavel29-58 3198
18.Kratochvíl JaroslavKrása Petr ml.-12WO   0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studýnka František31Pačinek Jakub13
Kalivoda Petr22Křepela Lubomír22
Studýnka Miloslav02Těžký Pavel13
Volek Pavel ml.31Krása Petr ml.40
Kratochvíl Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33678:652SKST PLUS Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Babák Petr
Nespěšný Hynek
 
 
2911  3010
2.Mikulec Ivo
Orel Eduard
 
 
Javůrek Martin
Fábo Ján
 
 
-126-7-4 1311
3.Melichar LiborFábo Ján-9-6-8  0312
4.Orel EduardJavůrek Martin1255  3022
5.Grabovský Jaroslav ml.Nespěšný Hynek777  3032
6.Svoboda PetrBabák Petr-78-510-72333
7.Orel EduardFábo Ján-9-678-72334
8.Grabovský Jaroslav ml.Javůrek Martin12107  3044
9.Svoboda PetrNespěšný Hynek105-85 3154
10.Melichar LiborBabák Petr-86-7-7 1355
11.Grabovský Jaroslav ml.Fábo Ján-6-78933265
12.Svoboda PetrJavůrek Martin3-12-51143275
13.Jakubčík RomanNespěšný Hynek778  3085
14.Orel EduardBabák Petr-129-8-6 1386
15.Svoboda PetrFábo Ján10-7-9553296
16.Jakubčík RomanJavůrek Martin-7-8-4  0397
17.Orel EduardNespěšný Hynek-89-8-4 1398
18.Grabovský Jaroslav ml.Babák Petr8-96-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Libor02Fábo Ján22
Orel Eduard13Javůrek Martin13
Grabovský Jaroslav ml.40Nespěšný Hynek13
Svoboda Petr31Babák Petr31
Jakubčík Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35508:571TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
8-111-6-72301
2.Polívka Martin ml.
Polívka Ondřej
 
 
Prachař Marek
Poledňa Martin
 
 
689  3011
3.Zukal AdamCharitonov Vitalij-8-9-2  0312
4.Polívka OndřejPoledňa Martin5-72-8-102313
5.Polívka Martin ml.Prachař Marek-796-763223
6.Petr MichalLaicman Petr-5-7-4  0324
7.Polívka OndřejCharitonov Vitalij-6710-9-82325
8.Polívka Martin ml.Poledňa Martin-1012-11-8 1326
9.Petr MichalPrachař Marek-5-8-7  0327
10.Zukal AdamLaicman Petr-49109 3137
11.Polívka Martin ml.Charitonov Vitalij-7-867-72338
12.Petr MichalPoledňa Martin7-7-8-8 1339
13.Zukal AdamPrachař Marek-911-81053249
14.Polívka OndřejLaicman Petr-6-99-4 13410
15.Petr MichalCharitonov Vitalij         
16.Zukal AdamPoledňa Martin         
17.Polívka OndřejPrachař Marek         
18.Polívka Martin ml.Laicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam21Charitonov Vitalij30
Polívka Ondřej03Poledňa Martin30
Polívka Martin ml.12Prachař Marek12
Petr Michal03Laicman Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brněnská 455/39, OC NouzkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:38412:532TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srna Antonín
Korda Jiří
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
-3-8-5  0301
2.Lužný Petr
Trávniček Boris
 
 
Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
67-6-893211
3.Lužný PetrFischer Karel-6-7-10  0312
4.Korda JiříLučko Martin-9-4-5  0313
5.Trávniček Boris Tůma Karel29-9-14103223
6.Srna AntonínČerný Radek7-8-99113233
7.Korda JiříFischer Karel-4-39-6 1334
8.Trávniček Boris Lučko Martin-3-7-9  0335
9.Srna AntonínTůma Karel8-610-753245
10.Lužný PetrČerný Radek-9-6-8  0346
11.Trávniček Boris Fischer Karel-3-7-9  0347
12.Srna AntonínLučko Martin-7-5-9  0348
13.Lužný PetrTůma Karel5-7-7-10 1349
14.Korda JiříČerný Radek-6-4-1  03410
15.Srna AntonínFischer Karel         
16.Lužný PetrLučko Martin         
17.Korda JiříTůma Karel         
18.Trávniček Boris Černý Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lužný Petr03Fischer Karel30
Korda Jiří03Lučko Martin30
Trávniček Boris 12Tůma Karel12
Srna Antonín21Černý Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Kovář Jakub
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34605:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmetka Miroslav
Busta Stanislav
 
 
Musil David
Horák Aleš
 
 
-4-889-102301
2.Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
Maštera Martin
Bíla Jindřich
 
 
-10689 3111
3.Busta StanislavMusil David-6-6-5  0312
4.Navrátil VáclavMaštera Martin1063  3022
5.Kovář JakubHorák Aleš464  3032
6.Šmetka MiroslavBíla Jindřich5-46-5103242
7.Navrátil VáclavMusil David-4-3-4  0343
8.Kovář JakubMaštera Martin-6779 3153
9.Šmetka MiroslavDohnal František-78108 3163
10.Busta StanislavBíla Jindřich-910-67-92364
11.Kovář JakubMusil David11-4-5-8 1365
12.Šmetka MiroslavMaštera Martin-65-6-8 1366
13.Busta StanislavDohnal František8119  3076
14.Navrátil VáclavBíla Jindřich6-5-6-9 1377
15.Šmetka MiroslavMusil David-8-10-5  0378
16.Busta StanislavMaštera Martin5-8-5993288
17.Navrátil VáclavDohnal František267  3098
18.Kovář JakubBíla Jindřich-10-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Busta Stanislav22Musil David40
Navrátil Václav22Maštera Martin13
Kovář Jakub22Horák Aleš01
Šmetka Miroslav22Bíla Jindřich31
   Dohnal František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST LVA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17478:378TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Kamenický Tomáš
 
 
Cupák Zdeněk
Kurilla Matej
 
 
486  3010
2.Adámek Aleš
Havránek Lukáš
 
 
Vedral David
Bruckner Tomáš
 
 
4-5-8-6 1311
3.Havránek LukášCupák Zdeněk-151-2373221
4.Adámek AlešBruckner Tomáš-85-9743231
5.Kamenický TomášKurilla Matej-6-10-10  0332
6.Havel VojtěchVedral David-710105 3142
7.Adámek AlešCupák Zdeněk86-85 3152
8.Kamenický TomášBruckner Tomáš9-952 3162
9.Havel VojtěchKurilla Matej65-79 3172
10.Havránek LukášVedral David-10343 3182
11.Kamenický TomášCupák Zdeněk-6-7101083292
12.Havel VojtěchBruckner Tomáš555  30102
13.Havránek LukášKurilla Matej11-5   11  
14.Adámek AlešVedral David         
15.Havel VojtěchCupák Zdeněk         
16.Havránek LukášBruckner Tomáš         
17.Adámek AlešKurilla Matej         
18.Kamenický TomášVedral David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Lukáš20Cupák Zdeněk03
Adámek Aleš20Bruckner Tomáš03
Kamenický Tomáš21Kurilla Matej11
Havel Vojtěch30Vedral David02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy