Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky AVrchní
rozhodčí:
Pavlicová Renata
HOSTUJÍCÍ:KST LVA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22569:470Orel jednota Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
Cupák Zdeněk
Kurilla Matej
 
 
6-8-8933210
2.Paták Zdeněk
Cvrkal Rudolf
 
 
Bruckner Tomáš
Vedral David
 
 
-111056 3120
3.Kolbert DavidCupák Zdeněk-5-7-8  0321
4.Cvrkal RudolfKurilla Matej-8-132553231
5.Paták ZdeněkBruckner Tomáš-10-77-8 1332
6.Novák LukášVedral David7106  3042
7.Cvrkal RudolfCupák Zdeněk5-971 3152
8.Paták ZdeněkKurilla Matej687  3062
9.Novák LukášBruckner Tomáš-8-79893272
10.Kolbert DavidBednařík Marcel-9628 3182
11.Paták ZdeněkCupák Zdeněk-1189-7-82383
12.Novák LukášKurilla Matej5-69-6-82384
13.Kolbert DavidBruckner Tomáš-10539 3194
14.Cvrkal RudolfBednařík Marcel256  30104
15.Novák LukášCupák Zdeněk         
16.Kolbert DavidKurilla Matej         
17.Cvrkal RudolfBruckner Tomáš         
18.Paták ZdeněkBednařík Marcel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolbert David21Cupák Zdeněk21
Cvrkal Rudolf30Kurilla Matej12
Paták Zdeněk12Bruckner Tomáš12
Novák Lukáš21Vedral David01
   Bednařík Marcel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice AVrchní
rozhodčí:
Kouřil Vít
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36571:609TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nikl Pavel
Grufík Kamil
 
 
Adámek Aleš
Kamenický Tomáš
 
 
-910-91183210
2.Bábíček Josef
Masařík Lukáš
 
 
Havel Vojtěch
Havránek Lukáš
 
 
5-8-7-9 1311
3.Masařík LukášHavel Vojtěch6-8-4-8 1312
4.Grufík KamilAdámek Aleš-1010-1010-142313
5.Bábíček JosefHavránek Lukáš-96-7-2 1314
6.Nikl PavelKamenický Tomáš8-678 3124
7.Grufík KamilHavel Vojtěch7-9-8993234
8.Bábíček JosefAdámek Aleš-7-5-7  0335
9.Nikl PavelHavránek Lukáš8-6104 3145
10.Masařík LukášKamenický Tomáš6148  3055
11.Bábíček JosefHavel Vojtěch-9-8-6  0356
12.Nikl PavelAdámek Aleš-5-6-7  0357
13.Masařík LukášHavránek Lukáš89-4-9-82358
14.Grufík KamilKamenický Tomáš328  3068
15.Nikl PavelHavel Vojtěch-109-10-7 1369
16.Masařík LukášAdámek Aleš-10-4-9  03610
17.Grufík KamilHavránek Lukáš99   20  
18.Bábíček JosefKamenický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masařík Lukáš13Havel Vojtěch31
Grufík Kamil21Adámek Aleš40
Bábíček Josef03Havránek Lukáš21
Nikl Pavel22Kamenický Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Křepela Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:19483:429STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr ml.
Pačinek Jakub
 
 
Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
-8855 3110
2.Křepela Radim
Křepela Lubomír
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-8-8-7  0311
3.Křepela LubomírŠtěpán Libor-7-11-5  0312
4.Křepela RadimCísarík Pavel-6-33673222
5.Krása Petr ml.Peška Ladislav861  3032
6.Pačinek JakubŠlapanský Jan758  3042
7.Křepela RadimŠtěpán Libor-9-6-10  0343
8.Krása Petr ml.Císarík Pavel4710  3053
9.Pačinek JakubPeška Ladislav94-1410 3163
10.Křepela LubomírŠlapanský Jan99-78 3173
11.Krása Petr ml.Štěpán Libor116-59 3183
12.Pačinek JakubCísarík Pavel-883-1383293
13.Křepela LubomírPeška Ladislav9-76-7932103
14.Křepela RadimŠlapanský Jan96   20  
15.Pačinek JakubŠtěpán Libor         
16.Křepela LubomírCísarík Pavel         
17.Křepela RadimPeška Ladislav         
18.Krása Petr ml.Šlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Lubomír21Štěpán Libor21
Křepela Radim11Císarík Pavel03
Krása Petr ml.30Peška Ladislav03
Pačinek Jakub30Šlapanský Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZA HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10422:300SKST PLUS Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Petr
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Maštera Martin
Lustig Adam
 
 
687  3010
2.Jakubčík Roman
Orel Eduard
 
 
Šedová Eliška
Vybíral Matouš
 
 
-8867 3120
3.Jakubčík RomanŠedová Eliška85-94 3130
4.Orel EduardVybíral Matouš23-138 3140
5.Grabovský Jaroslav ml.Maštera Martin684  3050
6.Svoboda PetrLustig Adam-104610 3160
7.Orel EduardŠedová Eliška-9612-663270
8.Grabovský Jaroslav ml.Vybíral Matouš94-73 3180
9.Svoboda PetrMaštera Martin-9665 3190
10.Jakubčík RomanLustig Adam95-8-9432100
11.Grabovský Jaroslav ml.Šedová Eliška         
12.Svoboda PetrVybíral Matouš         
13.Jakubčík RomanMaštera Martin         
14.Orel EduardLustig Adam         
15.Svoboda PetrŠedová Eliška         
16.Jakubčík RomanVybíral Matouš         
17.Orel EduardMaštera Martin         
18.Grabovský Jaroslav ml.Lustig Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubčík Roman20Šedová Eliška02
Orel Eduard20Vybíral Matouš02
Grabovský Jaroslav ml.20Maštera Martin02
Svoboda Petr20Lustig Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Javůrek Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:Babák Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Babáková Radka
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Babákova Klára
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:30617:596TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Babák Petr
 
 
Baričák Marek
Pořízek Josef
 
 
9911  3010
2.Fábo Ján
Babáková Radka
 
 
Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
113-10-7103220
3.Fábo JánNavrátil Václav10-688 3130
4.Babák PetrKovář Jakub6-983 3140
5.Javůrek MartinBaričák Marek-516128 3150
6.Babáková RadkaPořízek Josef10-9-8-4 1351
7.Babák PetrNavrátil Václav6-10-8-9 1352
8.Javůrek MartinKovář Jakub46-9-643262
9.Babáková RadkaBaričák Marek-3-412-9 1363
10.Fábo JánPořízek Josef-9-7-9  0364
11.Javůrek MartinNavrátil Václav13-79-573274
12.Babáková RadkaKovář Jakub-4-6-6  0375
13.Fábo JánBaričák Marek81-114 3185
14.Babák PetrPořízek Josef-77-8983295
15.Babáková RadkaNavrátil Václav-8-93-7 1396
16.Fábo JánKovář Jakub568  30106
17.Babák PetrBaričák Marek-7    01  
18.Javůrek MartinPořízek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fábo Ján31Navrátil Václav22
Babák Petr21Kovář Jakub13
Javůrek Martin30Baričák Marek12
Babáková Radka04Pořízek Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko BVrchní
rozhodčí:
Zukal Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36604:623TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zukal Adam
Polívka Martin ml.
 
 
Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
-7-71-7 1301
2.Kaluža Tomáš
Petr Michal
 
 
Černý Radek
Fischer Karel
 
 
7-4-9-9 1302
3.Kaluža TomášFischer Karel9-45-4-92303
4.Zukal AdamLučko Martin-37-9-6 1304
5.Polívka Martin ml.Černý Radek44-9-773214
6.Petr MichalTůma Karel964  3024
7.Zukal AdamFischer Karel-7-68-8 1325
8.Polívka Martin ml.Lučko Martin6-988 3135
9.Petr MichalČerný Radek-6-88-7 1336
10.Kaluža TomášTůma Karel6610  3046
11.Polívka Martin ml.Fischer Karel4-8-79-12347
12.Petr MichalLučko Martin-987-5103257
13.Kaluža TomášČerný Radek-7-5-10  0358
14.Zukal AdamTůma Karel710-108 3168
15.Petr MichalFischer Karel979  3078
16.Kaluža TomášLučko Martin-7-9-5  0379
17.Zukal AdamČerný Radek-57-66-1023710
18.Polívka Martin ml.Tůma Karel789  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaluža Tomáš13Fischer Karel31
Zukal Adam13Lučko Martin22
Polívka Martin ml.21Černý Radek31
Petr Michal31Tůma Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18545:456TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
Dofek David
Libánek Ondřej
 
 
728  3010
2.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Lužný Petr
Trávniček Boris
 
 
-77-5793220
3.Laicman PetrLibánek Ondřej895  3030
4.Poledňa MartinTrávniček Boris 59-6-10-72331
5.Charitonov VitalijDofek David1178  3041
6.Prachař MarekLužný Petr-8-1114773251
7.Poledňa MartinLibánek Ondřej858  3061
8.Charitonov VitalijTrávniček Boris -6-9-6  0362
9.Prachař MarekDofek David6-7-9-9 1363
10.Laicman PetrLužný Petr-8566 3173
11.Charitonov VitalijLibánek Ondřej187  3083
12.Prachař MarekTrávniček Boris -124912 3193
13.Laicman PetrDofek David-1097-7-132394
14.Musil OndřejLužný Petr691  30104
15.Prachař MarekLibánek Ondřej         
16.Laicman PetrTrávniček Boris          
17.Musil OndřejDofek David         
18.Charitonov VitalijLužný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laicman Petr21Libánek Ondřej03
Poledňa Martin11Trávniček Boris 21
Charitonov Vitalij21Dofek David21
Prachař Marek21Lužný Petr03
Musil Ondřej10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy