Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST LVA AVrchní
rozhodčí:
Cupák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20534:450KST LVA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurilla Matej
Cupák Zdeněk
 
 
Záděra František
Záděra Luboš
 
 
8810  3010
2.Bruckner Tomáš
Bednařík Marcel
 
 
Ertl Jakub
Novák Lukáš
 
 
8-8-104-72311
3.Cupák ZdeněkErtl Jakub774  3021
4.Bednařík MarcelZáděra Luboš-5-6-9  0322
5.Bruckner TomášZáděra František63-810 3132
6.Kurilla MatejNovák Lukáš-11679 3142
7.Bednařík MarcelErtl Jakub546  3052
8.Bruckner TomášZáděra Luboš-5-881183262
9.Kurilla MatejZáděra František434  3072
10.Cupák ZdeněkNovák Lukáš-710-42-82373
11.Bruckner TomášErtl Jakub-8-7-9  0374
12.Kurilla MatejZáděra Luboš9-628 3184
13.Cupák ZdeněkZáděra František1069  3094
14.Bednařík MarcelNovák Lukáš7-7-5-5 1395
15.Kurilla MatejErtl Jakub491  30105
16.Cupák ZdeněkZáděra Luboš         
17.Bednařík MarcelZáděra František         
18.Bruckner TomášNovák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cupák Zdeněk21Ertl Jakub13
Bednařík Marcel12Záděra Luboš12
Bruckner Tomáš21Záděra František03
Kurilla Matej40Novák Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc AVrchní
rozhodčí:
Kamenický Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11445:336TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Vojtěch
Vízner Jiří
 
 
Kouřil Přemysl
Hrubý Otto
 
 
5-86-783210
2.Adámek Aleš
Weiser Daniel
 
 
Grufík Kamil
Masařík Lukáš
 
 
-37-7-9 1311
3.Weiser DanielMasařík Lukáš6-8113 3121
4.Adámek AlešGrufík Kamil837  3031
5.Vízner JiříHrubý Otto679  3041
6.Havel VojtěchKouřil Přemysl1047  3051
7.Adámek AlešMasařík Lukáš149  3061
8.Vízner JiříGrufík Kamil984  3071
9.Havel VojtěchHrubý Otto748  3081
10.Weiser DanielKouřil Přemysl95-5-823291
11.Vízner JiříMasařík Lukáš79-7-8-82392
12.Havel VojtěchGrufík Kamil4810  30102
13.Weiser DanielHrubý Otto         
14.Adámek AlešKouřil Přemysl         
15.Havel VojtěchMasařík Lukáš         
16.Weiser DanielGrufík Kamil         
17.Adámek AlešHrubý Otto         
18.Vízner JiříKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Weiser Daniel20Masařík Lukáš12
Adámek Aleš20Grufík Kamil03
Vízner Jiří21Hrubý Otto02
Havel Vojtěch30Kouřil Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Císarík Pavel
HOSTUJÍCÍ:STK Zbraslavec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19497:396Orel jednota Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peška Ladislav
Císarík Pavel
 
 
Křepela Radim
Křepela Lubomír
 
 
998  3010
2.Šlapanský Jan
Klíma Miloš
 
 

 
 
WO    3020
3.Šlapanský JanKřepela Radim-7-66-7 1321
4.Peška LadislavKřepela Lubomír-9-981083231
5.Klíma MilošTřináctý Richard-89711 3141
6.Císarík PavelWO    3051
7.Peška LadislavKřepela Radim9-6-47-22352
8.Klíma MilošKřepela Lubomír94-2-183262
9.Císarík PavelTřináctý Richard9-1936 3172
10.Šlapanský JanWO    3082
11.Klíma MilošKřepela Radim9-8-511-62383
12.Císarík PavelKřepela Lubomír33-611 3193
13.Šlapanský JanTřináctý RichardWO    0394
14.Peška LadislavWO    30104
15.Císarík PavelKřepela Radim         
16.Šlapanský JanKřepela Lubomír         
17.Peška LadislavTřináctý Richard         
18.Klíma Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlapanský Jan01Křepela Radim30
Peška Ladislav11Křepela Lubomír03
Klíma Miloš21Třináctý Richard02
Císarík Pavel20   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice AVrchní
rozhodčí:
Jakubčík Roman
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:34399:468SKST PLUS Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Grabovský Jaroslav ml.
Melichar Libor
 
 
WO    0301
2.Lustig Adam
Lehocký Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Lustig AdamGrabovský Jaroslav ml.-8-8-8  0312
4.Lehocký VojtěchJakubčík Roman6-7-8-5 1313
5.Melichar LiborWO    0314
6.Štěpán LiborWO    3024
7.Lehocký VojtěchGrabovský Jaroslav ml.-7-6-3  0325
8.Jakubčík RomanWO    0326
9.Štěpán LiborMelichar Libor-9-88693236
10.Lustig AdamWO    3046
11.Grabovský Jaroslav ml.WO    0347
12.Štěpán LiborJakubčík Roman5-8-15963257
13.Lustig AdamMelichar Libor998  3067
14.Lehocký VojtěchWO    3077
15.Štěpán LiborGrabovský Jaroslav ml.-6-5-8  0378
16.Lustig AdamJakubčík Roman13-6-9-8 1379
17.Lehocký VojtěchMelichar LiborWO    03710
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lustig Adam12Grabovský Jaroslav ml.30
Lehocký Vojtěch02Jakubčík Roman21
Štěpán Libor21Melichar Libor02
WO45WO54



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany AVrchní
rozhodčí:
Kovář Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:31443:499TJ Holásky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmetka Miroslav
Sádlík Luděk
 
 
Javůrek Martin
Fábo Ján
 
 
-8-2-5  0301
2.Busta Stanislav
Kovář Jakub
 
 
Tvarůžek Petr
Babáková Radka
 
 
1037  3011
3.Šmetka MiroslavFábo Ján-8914-2-42312
4.Kovář JakubJavůrek Martin-26-8-9 1313
5.Busta StanislavBabáková Radka678  3023
6.Sádlík LuděkTvarůžek Petr-3-4-7  0324
7.Kovář JakubFábo Ján-9-7-11  0325
8.Busta StanislavJavůrek Martin910-139 3135
9.Sádlík LuděkBabáková Radka-8-77-4 1336
10.Šmetka MiroslavTvarůžek Petr943  3046
11.Busta StanislavFábo Ján-7-6-5  0347
12.Sádlík LuděkJavůrek Martin-237-8-72348
13.Šmetka MiroslavBabáková Radka-9-10-7  0349
14.Kovář JakubTvarůžek Petr658  3059
15.Sádlík LuděkFábo Ján-8-5-10  03510
16.Šmetka MiroslavJavůrek Martin         
17.Kovář JakubBabáková Radka         
18.Busta StanislavTvarůžek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmetka Miroslav12Fábo Ján40
Kovář Jakub12Javůrek Martin21
Busta Stanislav21Babáková Radka21
Sádlík Luděk04Tvarůžek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Klíma Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13447:347TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Fischer Karel
 
 
Zukal Adam
Přikryl Jiří
 
 
-8552 3110
2.Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
Polívka Ondřej
Skoupý Michal
 
 
8117  3020
3.Lučko MartinPolívka Ondřej-88-4663230
4.Tůma KarelZukal Adam-773-1063240
5.Černý RadekSkoupý Michal7105  3050
6.Fischer KarelPřikryl Jiří89-96 3160
7.Tůma KarelPolívka Ondřej-5-811-9 1361
8.Černý RadekZukal Adam468  3071
9.Fischer KarelSkoupý Michal732  3081
10.Lučko MartinPřikryl Jiří4-1-116103291
11.Černý RadekPolívka Ondřej-863-111032101
12.Fischer KarelZukal Adam4    10  
13.Lučko MartinSkoupý Michal         
14.Tůma KarelPřikryl Jiří         
15.Fischer KarelPolívka Ondřej         
16.Lučko MartinZukal Adam         
17.Tůma KarelSkoupý Michal         
18.Černý RadekPřikryl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lučko Martin20Polívka Ondřej12
Tůma Karel11Zukal Adam02
Černý Radek30Skoupý Michal02
Fischer Karel20Přikryl Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 30 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brněnská 455/39, OC NouzkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 04. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:34359:469TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luska Petr
Vincenec Oliver
 
 
Charitonov Vitalij
Laicman Petr
 
 
-97-8-6 1301
2.Trávniček Boris
Srna Antonín
 
 
Prachař Marek
Poledňa Martin
 
 
5-8-8-9 1302
3.Srna AntonínPoledňa Martin-3-7-5  0303
4.Luska PetrCharitonov Vitalij-8-5-6  0304
5.Vincenec OliverPrachař Marek-577-593214
6.Trávniček Boris Laicman Petr-7-11-5  0315
7.Luska PetrPoledňa Martin-12-11-9  0316
8.Vincenec OliverCharitonov Vitalij-9-7-8  0317
9.Trávniček Boris Prachař Marek7910  3027
10.Srna AntonínLaicman Petr-6-4-1  0328
11.Vincenec OliverPoledňa Martin-7-181073238
12.Trávniček Boris Charitonov Vitalij-7-9-5  0339
13.Srna AntonínPrachař Marek-11-8-6  03310
14.Luska PetrLaicman Petr-10    01  
15.Trávniček Boris Poledňa Martin         
16.Srna AntonínCharitonov Vitalij         
17.Luska PetrPrachař Marek         
18.Vincenec OliverLaicman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Srna Antonín03Poledňa Martin21
Luska Petr02Charitonov Vitalij30
Vincenec Oliver21Prachař Marek12
Trávniček Boris 12Laicman Petr20

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy