Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Kalivoda Petr
HOSTUJÍCÍ:KST LVA ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34411:491KST LVA A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Studýnka František
 
 
Cupák Zdeněk
Kurilla Matej
 
 
75-10-2-62301
2.Volek Pavel ml.
Studýnka Miloslav
 
 
Bruckner Tomáš
Vedral David
 
 
-7-6-7  0302
3.Studýnka FrantišekCupák Zdeněk-56-4-12 1303
4.Kalivoda PetrKurilla Matej-510106 3113
5.Studýnka MiloslavBruckner Tomáš-8-9-5  0314
6.Volek Pavel ml.Vedral David2-1110-3-62315
7.Kalivoda PetrCupák Zdeněk-9-3-8  0316
8.Studýnka MiloslavKurilla Matej-3-7-5  0317
9.Volek Pavel ml.Bruckner Tomáš-79-7443227
10.Studýnka FrantišekVedral David6-9-11-13 1328
11.Kratochvíl JaroslavCupák Zdeněk-7-5-9  0329
12.Volek Pavel ml.Kurilla Matej3-61111 3139
13.Studýnka FrantišekBruckner Tomáš-10-9-5  03310
14.Kalivoda PetrVedral David         
15.Volek Pavel ml.Cupák Zdeněk         
16.Studýnka FrantišekKurilla Matej         
17.Kalivoda PetrBruckner Tomáš         
18.Kratochvíl JaroslavVedral David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studýnka František03Cupák Zdeněk30
Kalivoda Petr11Kurilla Matej12
Studýnka Miloslav02Bruckner Tomáš21
Volek Pavel ml.21Vedral David20
Kratochvíl Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Švancara Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679072, 2 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37602:646TJ Brno-Bystrc A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Lubomír
Křepela Radim
 
 
Adámek Aleš
Havel Vojtěch
 
 
98-7-343210
2.Pačinek Jakub
Krása Petr ml.
 
 
Weiser Daniel
Havránek Lukáš
 
 
-9-7-5  0311
3.Křepela LubomírHavel Vojtěch3-7-6-7 1312
4.Křepela RadimAdámek Aleš1110-6-1493222
5.Krása Petr ml.Havránek Lukáš8108  3032
6.Pačinek JakubWeiser Daniel-74-5-10 1333
7.Křepela RadimHavel Vojtěch796  3043
8.Krása Petr ml.Adámek Aleš78-911 3153
9.Pačinek JakubHavránek Lukáš-10210-11-102354
10.Křepela LubomírWeiser Daniel14-107-9-132355
11.Krása Petr ml.Havel Vojtěch-7-810-7 1356
12.Pačinek JakubAdámek Aleš966  3066
13.Křepela LubomírHavránek Lukáš-1-10-2  0367
14.Křepela RadimWeiser Daniel-849-993277
15.Pačinek JakubHavel Vojtěch-75-6-3 1378
16.Křepela LubomírAdámek Aleš-7-2-6  0379
17.Křepela RadimHavránek Lukáš-8-7-7  03710
18.Krása Petr ml.Weiser Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepela Lubomír04Havel Vojtěch31
Křepela Radim31Adámek Aleš13
Krása Petr ml.21Havránek Lukáš31
Pačinek Jakub13Weiser Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZA HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4375:214SKST PLUS Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orel Eduard
Jakubčík Roman
 
 
Nikl Pavel
Hrubý Otto
 
 
698  3010
2.Svoboda Petr
Brhel Richard
 
 

 
 
WO    3020
3.Brhel RichardNikl Pavel989  3030
4.Orel EduardHrubý Otto53-69 3140
5.Jakubčík RomanBábíček Josef469  3050
6.Svoboda PetrWO    3060
7.Orel EduardNikl Pavel105-1111 3170
8.Jakubčík RomanHrubý Otto7129  3080
9.Svoboda PetrBábíček Josef117-10-9103290
10.Brhel RichardWO    30100
11.Jakubčík RomanNikl Pavel-4-106  12  
12.Svoboda PetrHrubý Otto         
13.Brhel RichardBábíček Josef         
14.Orel Eduard         
15.Svoboda PetrNikl Pavel         
16.Brhel RichardHrubý Otto         
17.Orel EduardBábíček Josef         
18.Jakubčík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brhel Richard10Nikl Pavel02
Orel Eduard20Hrubý Otto02
Jakubčík Roman20Bábíček Josef02
Svoboda Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky BVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40576:646Orel jednota Silůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vičík Oldřich
Javůrek Martin
 
 
Novák Lukáš
Kolbert David
 
 
-5-107843210
2.Fábo Ján
Nespěšný Hynek
 
 
Cvrkal Rudolf
Záděra Luboš
 
 
4-869 3120
3.Javůrek MartinCvrkal Rudolf-512-6-2 1321
4.Fábo JánKolbert David584  3031
5.Vičík OldřichZáděra Luboš-10-4-4  0332
6.Nespěšný HynekNovák Lukáš8-97-913242
7.Fábo JánCvrkal Rudolf-9-11-4  0343
8.Vičík OldřichKolbert David-9-5-3  0344
9.Nespěšný HynekZáděra Luboš9-757 3154
10.Javůrek MartinNovák Lukáš5-9-8623264
11.Vičík OldřichCvrkal Rudolf-4-7-3  0365
12.Nespěšný HynekKolbert David8-6-79-102366
13.Grulich ZdeněkZáděra Luboš-2-5-5  0367
14.Fábo JánNovák Lukáš99-47 3177
15.Nespěšný HynekCvrkal Rudolf-4-87-5 1378
16.Grulich ZdeněkKolbert David-9-4-5  0379
17.Fábo JánZáděra Luboš1111-97 3189
18.Vičík OldřichNovák Lukáš-4-56-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin11Cvrkal Rudolf40
Fábo Ján31Kolbert David31
Vičík Oldřich04Záděra Luboš22
Nespěšný Hynek22Novák Lukáš13
Grulich Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Charitonov Vitalij
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Ivančice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:40Konec
utkání
13:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31639:561nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charitonov Vitalij
Prachař Marek
 
 
Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 
-1057-833210
2.Poledňa Martin
Herník Miloslav
 
 
Císarík Pavel
Klíma Miloš
 
 
-95-9-8 1311
3.Herník MiloslavŠtěpán Libor-9-6-8  0312
4.Prachař MarekCísarík Pavel-97212 3122
5.Charitonov VitalijŠlapanský Jan742  3032
6.Poledňa MartinKlíma Miloš542  3042
7.Prachař MarekŠtěpán Libor-8-89-9 1343
8.Charitonov VitalijCísarík Pavel875  3053
9.Poledňa MartinŠlapanský Jan564  3063
10.Herník MiloslavKlíma Miloš-13-9-9  0364
11.Charitonov VitalijŠtěpán Libor8-9-11-7 1365
12.Poledňa MartinCísarík Pavel9102  3075
13.Herník MiloslavŠlapanský Jan9-11-8-11 1376
14.Prachař MarekKlíma Miloš-9113-5-82377
15.Poledňa MartinŠtěpán Libor-9-98-5 1378
16.Herník MiloslavCísarík Pavel-9-8-2  0379
17.Prachař MarekŠlapanský Jan-6978 3189
18.Charitonov VitalijKlíma Miloš475  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herník Miloslav04Štěpán Libor40
Prachař Marek22Císarík Pavel13
Charitonov Vitalij31Šlapanský Jan13
Poledňa Martin31Klíma Miloš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST DRAGON Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brněnská 455/39, OC NouzkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34386:500MK Řeznovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lužný Petr
Trávniček Boris
 
 
Bíla Jindřich
Lehocký Vojtěch
 
 
99-311 3110
2.Srna Antonín
Libánek Ondřej
 
 
Musil David
Šedová Eliška
 
 
-2-4-3  0311
3.Srna AntonínMusil David-6-5-4  0312
4.Libánek OndřejLehocký Vojtěch-32810 3122
5.Trávniček Boris Šedová Eliška-96-76-52323
6.Lužný PetrBíla Jindřich-4-10-10  0324
7.Libánek OndřejMusil David-4-10-8  0325
8.Trávniček Boris Lehocký Vojtěch78-8-233235
9.Lužný PetrŠedová Eliška-4-299-102336
10.Srna AntonínBíla Jindřich-10-8-8  0337
11.Trávniček Boris Musil David-10-7716-92338
12.Lužný PetrLehocký Vojtěch-7-9-8  0339
13.Srna AntonínŠedová Eliška-5-3-4  03310
14.Libánek OndřejBíla Jindřich-8    01  
15.Lužný PetrMusil David         
16.Srna AntonínLehocký Vojtěch         
17.Libánek OndřejŠedová Eliška         
18.Trávniček Boris Bíla Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Srna Antonín03Musil David30
Libánek Ondřej11Lehocký Vojtěch12
Trávniček Boris 12Šedová Eliška30
Lužný Petr03Bíla Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Mišejka Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13440:387TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Mišejka Luboš
 
 
Navrátil Václav
Kovář Jakub
 
 
4-884 3110
2.Lučko Martin
Tůma Karel
 
 
Busta Stanislav
Baričák Marek
 
 
-4-314763220
3.Mišejka LubošKovář Jakub-9-5-1  0321
4.Tůma KarelNavrátil Václav9138  3031
5.Černý RadekBaričák Marek9109  3041
6.Lučko MartinBusta Stanislav8108  3051
7.Tůma KarelKovář Jakub10-88-773261
8.Černý RadekNavrátil Václav7136  3071
9.Lučko MartinBaričák Marek998  3081
10.Mišejka LubošBusta Stanislav-73-5-9 1382
11.Černý RadekKovář Jakub4-837 3192
12.Lučko MartinNavrátil Václav7-979 31102
13.Mišejka LubošBaričák Marek-8-4   02  
14.Tůma KarelBusta Stanislav         
15.Lučko MartinKovář Jakub         
16.Mišejka LubošNavrátil Václav         
17.Tůma KarelBaričák Marek         
18.Černý RadekBusta Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mišejka Luboš02Kovář Jakub12
Tůma Karel20Navrátil Václav03
Černý Radek30Baričák Marek02
Lučko Martin30Busta Stanislav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy