Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30285:387TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Polák Martin
 
 
Bezděk Luboš
Cetkovský Martin
 
 
-2-5-2  0301
2.Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
Kapusta Ján
Obalil Jiří
 
 
-6-711-8 1302
3.Polák MartinBezděk Luboš-2-3-4  0303
4.Pokorný MartinObalil Jiří-95-8-9 1304
5.Macháček FilipCetkovský Martin-8-8-9  0305
6.Sojka Petr st.Kapusta Ján-9-10-7  0306
7.Pokorný MartinBezděk Luboš-4-8-6  0307
8.Macháček FilipObalil Jiří-8-7-7  0308
9.Sojka Petr st.Cetkovský Martin3411  3018
10.Polák MartinKapusta Ján4-6-1-4 1319
11.Macháček FilipBezděk Luboš-67-109-1023110
12.Sojka Petr st.Obalil Jiří-11    01  
13.Polák MartinCetkovský Martin         
14.Pokorný MartinKapusta Ján         
15.Sojka Petr st.Bezděk Luboš         
16.Polák MartinObalil Jiří         
17.Pokorný MartinCetkovský Martin         
18.Macháček FilipKapusta Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polák Martin02Bezděk Luboš30
Pokorný Martin02Obalil Jiří20
Macháček Filip03Cetkovský Martin11
Sojka Petr st.11Kapusta Ján20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20481:439MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl Lukáš
Lehocký Vojtěch
 
 
Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
-977-963210
2.Bíla Jindřich
Maštera Martin
 
 
Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
107-1-5-72311
3.Maštera MartinTureček Petr-4-5-2  0312
4.Bíla JindřichNovotný Petr-710-5-9 1313
5.Rotrekl LukášChmelík Daniel8-788 3123
6.Lehocký VojtěchBarč Andrej779  3033
7.Bíla JindřichTureček Petr87-69 3143
8.Rotrekl LukášNovotný Petr4-444 3153
9.Lehocký VojtěchChmelík Daniel724  3063
10.Maštera MartinBarč Andrej7-337 3173
11.Rotrekl LukášTureček Petr-7-4-5  0374
12.Lehocký VojtěchNovotný Petr-8589 3184
13.Maštera MartinStřítežský Roman6-986 3194
14.Bíla JindřichBarč Andrej782  30104
15.Lehocký VojtěchTureček Petr         
16.Maštera MartinNovotný Petr         
17.Bíla JindřichStřítežský Roman         
18.Rotrekl LukášBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maštera Martin21Tureček Petr21
Bíla Jindřich21Novotný Petr12
Rotrekl Lukáš21Chmelík Daniel02
Lehocký Vojtěch30Barč Andrej03
   Střítežský Roman01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:32652:643KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Šalomoun Ivo
 
 
Rakovický Milan
Herník Miloslav
 
 
8-888 3110
2.Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
-7-969-52311
3.Šalamoun LubomírPrachař Marek-3594 3121
4.Adam PetrMusil Ondřej54-11-563231
5.Šalomoun IvoRakovický Milan8-7-6-8 1332
6.Andorko PavelHerník Miloslav7713  3042
7.Adam PetrPrachař Marek9-134-10-92343
8.Šalomoun IvoMusil Ondřej-8-49-3 1344
9.Andorko PavelRakovický Milan658  3054
10.Šalamoun LubomírHerník Miloslav-0879 3164
11.Nechvátal PetrPrachař Marek-7-4-5  0365
12.Andorko PavelMusil Ondřej35-1-673275
13.Šalamoun LubomírRakovický Milan-9-141011-102376
14.Adam PetrHerník Miloslav9813  3086
15.Andorko PavelPrachař Marek-95-6643296
16.Šalamoun LubomírMusil Ondřej-7-19-5 1397
17.Adam PetrRakovický Milan44-10-2732107
18.Nechvátal PetrHerník Miloslav-3-715-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalamoun Lubomír22Prachař Marek22
Adam Petr31Musil Ondřej22
Šalomoun Ivo02Rakovický Milan22
Andorko Pavel40Herník Miloslav03
Nechvátal Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35535:571Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Pikula Radek
Železný Ladislav
 
 
-87-5-8 1301
2.Smolík Milan
Vermouzek František
 
 
Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
69-9-8-92302
3.Vermouzek FrantišekŽelezný Ladislav-11-65-9 1303
4.Smolík MilanPikula Radek-5-9-9  0304
5.Fučík PetrErtl Jakub-77-5763214
6.Šípka ZdeněkVališ Petr-778-10103224
7.Smolík MilanŽelezný Ladislav-67-10-9 1325
8.Fučík PetrPikula Radek855  3035
9.Šípka ZdeněkErtl Jakub-710-55-72336
10.Vermouzek FrantišekVališ Petr-39812 3146
11.Fučík PetrŽelezný Ladislav8-8-5-3 1347
12.Šípka ZdeněkPikula Radek9-12-8-9 1348
13.Vermouzek FrantišekErtl Jakub762  3058
14.Smolík MilanVališ Petr-8-75-3 1359
15.Šípka ZdeněkŽelezný Ladislav-2-8-10  03510
16.Vermouzek FrantišekPikula Radek         
17.Smolík MilanErtl Jakub         
18.Fučík PetrVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vermouzek František21Železný Ladislav40
Smolík Milan03Pikula Radek21
Fučík Petr21Ertl Jakub12
Šípka Zdeněk13Vališ Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:18507:433TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Šmetka Miroslav
Drápal Petr
 
 
7116  3010
2.Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
Luska Petr
Pořízek Josef
 
 
9-966 3120
3.Škorpík JanLuska Petr-89-11893230
4.Kvapil ZdeněkŠmetka Miroslav5-116-893240
5.Vojtěch MartinPořízek Josef-7109-883250
6.Paták RadekDrápal Petr486  3060
7.Kvapil ZdeněkLuska Petr439  3070
8.Vojtěch MartinŠmetka Miroslav-996-693280
9.Paták RadekPořízek Josef7-9-1-9 1381
10.Škorpík JanDrápal Petr-6-148233291
11.Vojtěch MartinLuska Petr122-10-8-22392
12.Paták RadekŠmetka Miroslav6-281 31102
13.Škorpík JanPořízek Josef         
14.Kvapil ZdeněkDrápal Petr         
15.Paták RadekLuska Petr         
16.Škorpík JanŠmetka Miroslav         
17.Kvapil ZdeněkPořízek Josef         
18.Vojtěch MartinDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škorpík Jan20Luska Petr12
Kvapil Zdeněk20Šmetka Miroslav03
Vojtěch Martin21Pořízek Josef11
Paták Radek21Drápal Petr02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28598:578TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Lukáš
Trávníček Tomáš
 
 
Mikula Stanislav
Přikryl Jiří
 
 
26-68 3110
2.Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
-4-692-42311
3.Trávníček TomášMikula Stanislav812-54 3121
4.Hanák PetrVoráč Pavel485  3031
5.Chlíbek DavidPřikryl Jiří-9-8-4  0332
6.Havránek LukášKaluža Tomáš-6678 3142
7.Hanák PetrMikula Stanislav798  3052
8.Chlíbek DavidVoráč Pavel5-12-3-7 1353
9.Havránek LukášPřikryl Jiří68-107 3163
10.Trávníček TomášKaluža Tomáš-996-10-92364
11.Chlíbek DavidMikula Stanislav98-78 3174
12.Havránek LukášVoráč Pavel5911  3084
13.Trávníček TomášPřikryl Jiří-6-86-7 1385
14.Hanák PetrKaluža Tomáš-8-8-1  0386
15.Havránek LukášMikula Stanislav76-99 3196
16.Trávníček TomášVoráč Pavel10-5-7-1 1397
17.Hanák PetrPřikryl Jiří7-679 31107
18.Chlíbek DavidKaluža Tomáš-6-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Tomáš13Mikula Stanislav04
Hanák Petr31Voráč Pavel22
Chlíbek David12Přikryl Jiří22
Havránek Lukáš40Kaluža Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy