Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27618:603SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
10-68-883210
2.Smolík Milan
Vermouzek František
 
 
Burda Radim
Hanák Petr
 
 
-7-8-20  0311
3.Šípka ZdeněkHavránek Lukáš-10-7-8  0312
4.Smolík MilanTrávníček Tomáš109-12-4113222
5.Vermouzek FrantišekHanák Petr495  3032
6.Fučík PetrBurda Radim-10865 3142
7.Smolík MilanHavránek Lukáš-86-2-4 1343
8.Vermouzek FrantišekTrávníček Tomáš-89-10993253
9.Fučík PetrHanák Petr8610  3063
10.Šípka ZdeněkBurda Radim-98-9-8 1364
11.Vermouzek FrantišekHavránek Lukáš158-68 3174
12.Fučík PetrTrávníček Tomáš8-839 3184
13.Šípka ZdeněkHanák Petr8-8-101193294
14.Smolík MilanBurda Radim10-13-99-92395
15.Fučík PetrHavránek Lukáš109-89 31105
16.Šípka ZdeněkTrávníček Tomáš         
17.Smolík MilanHanák Petr         
18.Vermouzek FrantišekBurda Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šípka Zdeněk12Havránek Lukáš22
Smolík Milan12Trávníček Tomáš03
Vermouzek František30Hanák Petr03
Fučík Petr40Burda Radim21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17477:396Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
7-88-383210
2.Pikula Radek
Ertl Jakub
 
 
Kaluža Tomáš
Zukal Filip
 
 
56-86 3120
3.Ertl JakubPřikryl Jiří-6967 3130
4.Pikula RadekKaluža Tomáš-769-953240
5.Vališ PetrSkoupý Michal-8-79863250
6.Paták ZdeněkZukal Filip987  3060
7.Pikula RadekPřikryl Jiří-9-383-92361
8.Vališ PetrKaluža Tomáš8-782 3171
9.Paták ZdeněkSkoupý Michal29-83 3181
10.Ertl JakubZukal Filip677  3091
11.Vališ PetrPřikryl Jiří-9-8-9  0392
12.Paták ZdeněkKaluža Tomáš37-77 31102
13.Ertl JakubSkoupý Michal         
14.Pikula RadekZukal Filip         
15.Paták ZdeněkPřikryl Jiří         
16.Ertl JakubKaluža Tomáš         
17.Pikula RadekSkoupý Michal         
18.Vališ PetrZukal Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub20Přikryl Jiří21
Pikula Radek11Kaluža Tomáš03
Vališ Petr21Skoupý Michal02
Paták Zdeněk30Zukal Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32404:479TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Ladislav
Nechvátal Petr
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-7-95-8 1301
2.Adam Petr
Šalamoun Lubomír
 
 
Škorpík Jan
Paták Radek
 
 
6-3-9-8 1302
3.Šalamoun LubomírKvapil Zdeněk10-114-4-52303
4.Nechvátal PetrPaták Radek-5-14-8  0304
5.Ondrovčák LadislavŠkorpík Jan726  3014
6.Adam PetrVojtěch Martin-4-12-8  0315
7.Nechvátal PetrKvapil Zdeněk-4-2710-72316
8.Ondrovčák LadislavPaták Radek6-4-3-5 1317
9.Adam PetrŠkorpík Jan7-610-853227
10.Zimek JaroslavVojtěch Martin-611-5-8 1328
11.Ondrovčák LadislavKvapil Zdeněk11-12-7-5 1329
12.Adam PetrPaták Radek-9-106-5 13210
13.Zimek JaroslavŠkorpík Jan         
14.Nechvátal PetrVojtěch Martin         
15.Adam PetrKvapil Zdeněk         
16.Zimek JaroslavPaták Radek         
17.Nechvátal PetrŠkorpík Jan         
18.Ondrovčák LadislavVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šalamoun Lubomír01Kvapil Zdeněk30
Nechvátal Petr02Paták Radek30
Ondrovčák Ladislav12Škorpík Jan02
Adam Petr12Vojtěch Martin20
Zimek Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3361:171TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
Drápal Petr
Sádlík Luděk
 
 
971  3010
2.Kopřiva Tomáš
Herník Miloslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kopřiva TomášSádlík Luděk-11636 3130
4.Musil OndřejDrápal Petr557  3040
5.Herník MiloslavŠmetka Miroslav89-105 3150
6.Prachař MarekWO    3060
7.Musil OndřejSádlík Luděk885  3070
8.Herník MiloslavDrápal Petr53-87 3180
9.Prachař MarekŠmetka Miroslav9118  3090
10.Kopřiva TomášWO    30100
11.Herník MiloslavSádlík Luděk         
12.Prachař MarekDrápal Petr         
13.Kopřiva Tomᚊmetka Miroslav         
14.Musil Ondřej         
15.Prachař MarekSádlík Luděk         
16.Kopřiva TomášDrápal Petr         
17.Musil OndřejŠmetka Miroslav         
18.Herník Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kopřiva Tomáš10Sádlík Luděk02
Musil Ondřej20Drápal Petr02
Herník Miloslav20Šmetka Miroslav02
Prachař Marek10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7413:231MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Lukáš
Rotrekl Lukáš
 
 
Sojka Petr st.
 
 
WO    3010
2.Dohnal František
Netolička Lubomír
 
 
Sojka Petr ml.
Polák Martin
 
 
7-691 3120
3.Pečinka LukášSojka Petr st.-10-6310-72321
4.Rotrekl LukášPolák Martin796  3031
5.Dohnal FrantišekSojka Petr ml.673  3041
6.Netolička LubomírWO    3051
7.Rotrekl LukášSojka Petr st.-105-10873261
8.Dohnal FrantišekPolák Martin677  3071
9.Netolička LubomírSojka Petr ml.357  3081
10.Pečinka LukášWO    3091
11.Dohnal FrantišekSojka Petr st.-61486 31101
12.Netolička LubomírPolák Martin925  30  
13.Pečinka LukášSojka Petr ml.         
14.Rotrekl Lukáš         
15.Netolička LubomírSojka Petr st.         
16.Pečinka LukášPolák Martin         
17.Rotrekl LukášSojka Petr ml.         
18.Dohnal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pečinka Lukáš01Sojka Petr st.12
Rotrekl Lukáš20Polák Martin02
Dohnal František30Sojka Petr ml.02
Netolička Lubomír10   
WO30WO03
Utkání č.12 se dohrálo dříve jak utkání č.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33615:610TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
Kapusta Ján
Cetkovský Martin
 
 
-9-10-3  0301
2.Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
10211  3011
3.Chmelík DanielBezděk Luboš-3-6-6  0312
4.Střítežský RomanKapusta Ján6711  3022
5.Novotný PetrKutil Libor-57-7-2 1323
6.Tureček PetrCetkovský Martin81-118 3133
7.Střítežský RomanBezděk Luboš-7-6-9  0334
8.Novotný PetrObalil Jiří97-611 3144
9.Tureček PetrKutil Libor9-7-97-72345
10.Mergenthalová PetraCetkovský Martin-97-9823255
11.Novotný PetrBezděk Luboš298  3065
12.Tureček PetrObalil Jiří-79116 3175
13.Mergenthalová PetraKutil Libor52-3-7-62376
14.Střítežský RomanCetkovský Martin-9938 3186
15.Tureček PetrBezděk Luboš-9-5-5  0387
16.Mergenthalová PetraObalil Jiří5-867 3197
17.Střítežský RomanKutil Libor-3-8-7  0398
18.Novotný PetrCetkovský Martin8-7-69632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík Daniel01Bezděk Luboš31
Střítežský Roman22Kapusta Ján01
Novotný Petr31Kutil Libor40
Tureček Petr22Cetkovský Martin04
Mergenthalová Petra21Obalil Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy