Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14489:401Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Petr
Paták Zdeněk
 
 
Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
874  3010
2.Pikula Radek
Ertl Jakub
 
 
Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
8-798 3120
3.Ertl JakubHavránek Lukáš10-6-8-8 1321
4.Pikula RadekTrávníček Tomáš1186  3031
5.Vališ PetrHanák Petr-667-7103241
6.Paták ZdeněkChlíbek David273  3051
7.Pikula RadekHavránek Lukáš-106-66-42352
8.Vališ PetrTrávníček Tomáš1199  3062
9.Paták ZdeněkHanák Petr887  3072
10.Ertl JakubChlíbek David87-124 3182
11.Vališ PetrHavránek Lukáš-38-9-9 1383
12.Paták ZdeněkTrávníček Tomáš454  3093
13.Ertl JakubHanák Petr89-143 31103
14.Pikula RadekChlíbek David-82-87-923  
15.Paták ZdeněkHavránek Lukáš         
16.Ertl JakubTrávníček Tomáš         
17.Pikula RadekHanák Petr         
18.Vališ PetrChlíbek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub21Havránek Lukáš30
Pikula Radek11Trávníček Tomáš03
Vališ Petr21Hanák Petr03
Paták Zdeněk30Chlíbek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36667:640nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
937  3010
2.Smolík Milan
Vermouzek František
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
7-108-873220
3.Šípka ZdeněkPřikryl Jiří987  3030
4.Smolík MilanKaluža Tomáš915  3040
5.Vermouzek FrantišekVoráč Pavel-10695 3150
6.Fučík PetrSkoupý Michal67-65 3160
7.Smolík MilanPřikryl Jiří-7-976-92361
8.Vermouzek FrantišekKaluža Tomáš-89-103-112362
9.Fučík PetrVoráč Pavel6-83-9103272
10.Šípka ZdeněkSkoupý Michal-87-8-9 1373
11.Vermouzek FrantišekPřikryl Jiří-4-3-9  0374
12.Fučík PetrKaluža Tomáš-7627 3184
13.Šípka ZdeněkVoráč Pavel-7-2-8  0385
14.Smolík MilanSkoupý Michal-5-8-4  0386
15.Fučík PetrPřikryl Jiří-87-72-112387
16.Šípka ZdeněkKaluža Tomáš-5-88-5 1388
17.Smolík MilanVoráč Pavel-4-77-8 1389
18.Vermouzek FrantišekSkoupý Michal-810-87123299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šípka Zdeněk13Přikryl Jiří31
Smolík Milan13Kaluža Tomáš22
Vermouzek František22Voráč Pavel22
Fučík Petr31Skoupý Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37610:655TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Ryšavý Filip
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-8-4-5  0301
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Vojtěch Tomáš
Paták Radek
 
 
665  3011
3.Martinčík TomášPaták Radek10-859 3121
4.Ryšavý FilipVojtěch Martin96-810 3131
5.Kopřiva TomášKvapil Zdeněk7-79-3-92332
6.Musil OndřejVojtěch Tomáš810-96 3142
7.Ryšavý FilipPaták Radek10-128-7-92343
8.Kopřiva TomášVojtěch Martin8-510-973253
9.Čech JiříKvapil Zdeněk-8-6-3  0354
10.Martinčík TomášVojtěch Tomáš689  3064
11.Kopřiva TomášPaták Radek612-7-6-62365
12.Čech JiříVojtěch Martin-10-7-5  0366
13.Martinčík TomášKvapil Zdeněk-98-10-6 1367
14.Ryšavý FilipVojtěch Tomáš-1068-573277
15.Čech JiříPaták Radek-79-5-10 1378
16.Martinčík TomášVojtěch Martin-785-9-42379
17.Ryšavý FilipKvapil Zdeněk-8-7-3  03710
18.Kopřiva TomášVojtěch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinčík Tomáš22Paták Radek31
Ryšavý Filip22Vojtěch Martin22
Kopřiva Tomáš12Kvapil Zdeněk40
Musil Ondřej10Vojtěch Tomáš03
Čech Jiří03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37674:672TJ Sokol Hlubočany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Šalamoun Lubomír
 
 
Šmetka Miroslav
Luska Petr
 
 
-7108-673210
2.Kazdera Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Pořízek Josef
Janík Michal ml.
 
 
-6-984-112311
3.Šalamoun LubomírJaník Michal ml.-911-10-7 1312
4.Nechvátal PetrLuska Petr4616  3022
5.Kazdera PavelŠmetka Miroslav10-9711 3132
6.Adam PetrPořízek Josef78-8-633242
7.Nechvátal PetrJaník Michal ml.-10-11-8  0343
8.Kazdera PavelLuska Petr644  3053
9.Adam PetrŠmetka Miroslav48-3-9-92354
10.Šalamoun LubomírPořízek Josef-16-7-9  0355
11.Kazdera PavelJaník Michal ml.8-6-2-6 1356
12.Adam PetrLuska Petr379  3066
13.Šalamoun LubomírŠmetka Miroslav8-9-9-9 1367
14.Nechvátal PetrPořízek Josef9-9-8-2 1368
15.Adam PetrJaník Michal ml.-9579 3178
16.Šalamoun LubomírLuska Petr5-612-7-72379
17.Nechvátal PetrŠmetka Miroslav-61059 3189
18.Kazdera PavelPořízek Josef-8-7-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šalamoun Lubomír04Janík Michal ml.31
Nechvátal Petr22Luska Petr13
Kazdera Pavel22Šmetka Miroslav22
Adam Petr31Pořízek Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1341:124TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Barč Andrej
Novotný Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
Macháček Filip
Pokorný Martin
 
 
631  3020
3.Střítežský RomanMacháček Filip288  3030
4.Tureček PetrPokorný Martin832  3040
5.Barč AndrejPolák Martin727  3050
6.Novotný PetrWO    3060
7.Tureček PetrMacháček Filip854  3070
8.Barč AndrejPokorný Martin-8972 3180
9.Novotný PetrPolák Martin4512  3090
10.Střítežský RomanWO    30100
11.Barč AndrejMacháček Filip         
12.Novotný PetrPokorný Martin         
13.Střítežský RomanPolák Martin         
14.Tureček Petr         
15.Novotný PetrMacháček Filip         
16.Střítežský RomanPokorný Martin         
17.Tureček PetrPolák Martin         
18.Barč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Střítežský Roman10Macháček Filip02
Tureček Petr20Pokorný Martin02
Barč Andrej20Polák Martin02
Novotný Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32685:671MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lustig Adam
Lehocký Vojtěch
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
8-9-71093210
2.Bíla Jindřich
Pečinka Lukáš
 
 
Kapusta Ján
Cetkovský Martin
 
 
-5-987-62311
3.Lustig AdamBezděk Luboš-8-6-4  0312
4.Bíla JindřichKutil Libor792  3022
5.Rotrekl LukášCetkovský Martin-575-9-82323
6.Lehocký VojtěchKapusta Ján599  3033
7.Bíla JindřichBezděk Luboš-15-536-102334
8.Rotrekl LukášKutil Libor-8-6-12  0335
9.Lehocký VojtěchCetkovský Martin8-799 3145
10.Lustig AdamKapusta Ján-10869 3155
11.Rotrekl LukášBezděk Luboš-5-611-5 1356
12.Lehocký VojtěchKutil Libor-1039-463266
13.Lustig AdamCetkovský Martin759  3076
14.Bíla JindřichKapusta Ján-9979 3186
15.Lehocký VojtěchBezděk Luboš-559-8-72387
16.Lustig AdamKutil Libor-6-79-7 1388
17.Bíla JindřichCetkovský Martin999  3098
18.Pečinka LukášKapusta Ján11-1296 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lustig Adam22Bezděk Luboš40
Bíla Jindřich31Kutil Libor22
Rotrekl Lukáš03Cetkovský Martin13
Lehocký Vojtěch31Kapusta Ján04
Pečinka Lukáš10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy