Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Obalil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9430:340TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Kapusta Ján
 
 
Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
899  3010
2.Bezděk Luboš
Obalil Jiří
 
 
Pokorný Martin
Polák Martin
 
 
2-9611 3120
3.Cetkovský MartinPokorný Martin-8996 3130
4.Bezděk LubošSojka Petr st.588  3040
5.Obalil JiříPolák Martin956  3050
6.Kapusta JánMacháček Filip7-128-743260
7.Bezděk LubošPokorný Martin1088  3070
8.Obalil JiříSojka Petr st.9-9-9983280
9.Kapusta JánPolák Martin643  3090
10.Cetkovský MartinMacháček Filip-16-611-6 1391
11.Obalil JiříPokorný Martin1178  30101
12.Kapusta JánSojka Petr st.         
13.Cetkovský MartinPolák Martin         
14.Bezděk LubošMacháček Filip         
15.Kapusta JánPokorný Martin         
16.Cetkovský MartinSojka Petr st.         
17.Bezděk LubošPolák Martin         
18.Obalil JiříMacháček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cetkovský Martin11Pokorný Martin03
Bezděk Luboš20Sojka Petr st.02
Obalil Jiří30Polák Martin02
Kapusta Ján20Macháček Filip11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39704:695MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
Pečinka Lukáš
Rotrekl Lukáš
 
 
44-86 3110
2.Chmelík Daniel
Mergenthalová Petra
 
 
Maštera Martin
Bíla Jindřich
 
 
6-7-6-9 1311
3.Chmelík DanielMaštera Martin-5-6-6  0312
4.Střítežský RomanPečinka Lukáš67-8-753222
5.Mergenthalová PetraRotrekl Lukáš-5-986-72323
6.Tureček PetrBíla Jindřich-10-95-10 1324
7.Střítežský RomanMaštera Martin7-9-106-22325
8.Mergenthalová PetraPečinka Lukáš77-147 3135
9.Tureček PetrRotrekl Lukáš5115  3045
10.Chmelík DanielBíla Jindřich-3-786-92346
11.Mergenthalová PetraMaštera Martin-116411 3156
12.Tureček PetrPečinka Lukáš1058  3066
13.Chmelík DanielRotrekl Lukáš6-8-7-5 1367
14.Střítežský RomanBíla Jindřich-69-17893277
15.Tureček PetrMaštera Martin-62-10-6 1378
16.Chmelík DanielLehocký Vojtěch-5-9-10  0379
17.Střítežský RomanRotrekl Lukáš-10116-983289
18.Mergenthalová PetraBíla Jindřich-4-68-17 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelík Daniel04Maštera Martin31
Střítežský Roman31Pečinka Lukáš03
Mergenthalová Petra22Rotrekl Lukáš22
Tureček Petr22Bíla Jindřich31
   Lehocký Vojtěch10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Kvardová Dana
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9412:330TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Zimek Jaroslav
Šalamoun Lubomír
 
 
388  3010
2.Rakovický Milan
Kopřiva Tomáš
 
 
Adam Petr
Ondrovčák Ladislav
 
 
-12-8-8  0311
3.Prachař MarekAdam Petr1279  3021
4.Rakovický MilanŠalamoun Lubomír998  3031
5.Kopřiva TomášOndrovčák Ladislav-109104 3141
6.Musil OndřejZimek Jaroslav979  3051
7.Rakovický MilanAdam Petr588  3061
8.Kopřiva Tomᚊalamoun Lubomír79-89 3171
9.Musil OndřejOndrovčák Ladislav366  3081
10.Prachař MarekZimek Jaroslav937  3091
11.Kopřiva TomášAdam Petr-7-36-5 1392
12.Musil OndřejŠalamoun Lubomír-6677 31102
13.Prachař MarekOndrovčák Ladislav-3    01  
14.Rakovický MilanZimek Jaroslav         
15.Musil OndřejAdam Petr         
16.Prachař MarekŠalamoun Lubomír         
17.Rakovický MilanOndrovčák Ladislav         
18.Kopřiva TomášZimek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prachař Marek20Adam Petr12
Rakovický Milan20Šalamoun Lubomír03
Kopřiva Tomáš21Ondrovčák Ladislav02
Musil Ondřej30Zimek Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:158Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Novák Lukáš
 
 
Sehnal Aleš
Vojanec Lukáš
 
 
266  3010
2.Ertl Jakub
Záděra František
 
 
Sehnal Richard
Raus Jan
 
 
1164  3020
3.Ertl JakubSehnal Richard876  3030
4.Záděra FrantišekRaus Jan463  3040
5.Paták ZdeněkSehnal Aleš471  3050
6.Novák LukášVojanec Lukáš686  3060
7.Záděra FrantišekSehnal Richard481  3070
8.Paták ZdeněkRaus Jan287  3080
9.Novák LukášSehnal Aleš658  3090
10.Ertl JakubVojanec Lukáš323  30100
11.Paták ZdeněkSehnal Richard         
12.Novák LukášRaus Jan         
13.Ertl JakubSehnal Aleš         
14.Záděra FrantišekVojanec Lukáš         
15.Novák LukášSehnal Richard         
16.Ertl JakubRaus Jan         
17.Záděra FrantišekSehnal Aleš         
18.Paták ZdeněkVojanec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub20Sehnal Richard02
Záděra František20Raus Jan02
Paták Zdeněk20Sehnal Aleš02
Novák Lukáš20Vojanec Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Drápal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:41687:723TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Janík Michal ml.
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-89-78-82301
2.Müller Zdeněk
Šmetka Miroslav
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
-4-3910113211
3.Pořízek JosefPaták Radek-577-383221
4.Šmetka MiroslavKvapil Zdeněk6-11-21073231
5.Müller ZdeněkŠkorpík Jan-34-9-8 1332
6.Janík Michal ml.Vojtěch Martin-9597 3142
7.Drápal PetrPaták Radek-3-3-8  0343
8.Müller ZdeněkKvapil Zdeněk5610  3053
9.Janík Michal ml.Škorpík Jan-994-853263
10.Pořízek JosefVojtěch Martin-85-10-6 1364
11.Müller ZdeněkPaták Radek-8-2-12  0365
12.Janík Michal ml.Kvapil Zdeněk-1211-9-9 1366
13.Pořízek JosefŠkorpík Jan-107-8653276
14.Drápal PetrVojtěch Martin-6-988-82377
15.Janík Michal ml.Paták Radek998  3087
16.Pořízek JosefKvapil Zdeněk-955-2-92388
17.Drápal PetrŠkorpík Jan-5-7-9  0389
18.Müller ZdeněkVojtěch Martin-813-67-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef22Paták Radek22
Šmetka Miroslav10Kvapil Zdeněk22
Müller Zdeněk13Škorpík Jan22
Janík Michal ml.31Vojtěch Martin31
Drápal Petr03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37639:681TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jiří
Zukal Filip
 
 
Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
-8-51-6 1301
2.Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
Vízner Jiří
Kobolka Luboš
 
 
-510-88-72302
3.Voráč PavelHavránek Lukáš10-8-8-7 1303
4.Kaluža TomášVízner Jiří-3-8-6  0304
5.Zukal FilipTrávníček Tomáš911-9-6-22305
6.Přikryl JiříKobolka Luboš10-985 3115
7.Kaluža TomášHavránek Lukáš-8-107-11 1316
8.Zukal FilipVízner Jiří-2-5-7  0317
9.Přikryl JiříTrávníček Tomáš9-36-473227
10.Voráč PavelKobolka Luboš859  3037
11.Zukal FilipHavránek Lukáš-6-15-6  0338
12.Přikryl JiříVízner Jiří-10-26793248
13.Voráč PavelTrávníček Tomáš8-848 3158
14.Kaluža TomášKobolka Luboš896  3068
15.Přikryl JiříHavránek Lukáš6310  3078
16.Voráč PavelVízner Jiří9-1459 3188
17.Kaluža TomášTrávníček Tomáš-6-685-62389
18.Zukal FilipKobolka Luboš-4610-3-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Pavel31Havránek Lukáš31
Kaluža Tomáš13Vízner Jiří22
Zukal Filip04Trávníček Tomáš22
Přikryl Jiří40Kobolka Luboš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy