Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2022 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6403:225TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
Štěpánek Ondřej
Polák Martin
 
 
1073  3010
2.Vízner Jiří
Kobolka Luboš
 
 

 
 
WO    3020
3.Vízner JiříSojka Petr st.9-959 3130
4.Trávníček Tomᚊtěpánek Ondřej10-8-97-82331
5.Havránek LukášPolák Martin655  3041
6.Kobolka LubošWO    3051
7.Trávníček TomášSojka Petr st.5410  3061
8.Havránek Lukᚊtěpánek Ondřej777  3071
9.Kobolka LubošPolák Martin8-969 3181
10.Vízner JiříWO    3091
11.Havránek LukášSojka Petr st.-5776 31101
12.Kobolka LubošŠtěpánek Ondřej7    10  
13.Vízner JiříPolák Martin         
14.Trávníček Tomáš         
15.Kobolka LubošSojka Petr st.         
16.Vízner JiříŠtěpánek Ondřej         
17.Trávníček TomášPolák Martin         
18.Havránek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vízner Jiří10Sojka Petr st.03
Trávníček Tomáš11Štěpánek Ondřej11
Havránek Lukáš30Polák Martin02
Kobolka Luboš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:40620:678TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Jiří
Zukal Filip
 
 
Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
4-8-10-6 1301
2.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Kapusta Ján
Cetkovský Martin
 
 
798  3011
3.Voráč PavelBezděk Luboš-5-4-5  0312
4.Kaluža TomášKutil Libor-559-523222
5.Zukal FilipCetkovský Martin-6-109-4 1323
6.Přikryl JiříKapusta Ján87-612 3133
7.Kaluža TomášBezděk Luboš-9689 3143
8.Zukal FilipKutil Libor86-58 3153
9.Přikryl JiříCetkovský Martin-9734 3163
10.Voráč PavelKapusta Ján-410-7-9 1364
11.Zukal FilipBezděk Luboš-9-79-3 1365
12.Přikryl JiříKutil Libor-82-65133275
13.Voráč PavelCetkovský Martin-9-3-3  0376
14.Kaluža TomášKapusta Ján-713-7483286
15.Přikryl JiříBezděk Luboš-9-9-9  0387
16.Voráč PavelKutil Libor-9-2-14  0388
17.Kaluža TomášCetkovský Martin612-6-7-32389
18.Zukal FilipKapusta Ján10-2-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voráč Pavel04Bezděk Luboš31
Kaluža Tomáš31Kutil Libor13
Zukal Filip13Cetkovský Martin31
Přikryl Jiří31Kapusta Ján22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Martin
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:32477:470MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Škorpík Jan
Paták Radek
 
 
Rotrekl Lukáš
Maštera Martin
 
 
14-5-3-3 1311
3.Škorpík JanPečinka Lukáš-14-6-3  0312
4.Kvapil ZdeněkRotrekl Lukáš-910-7-11 1313
5.Vojtěch MartinMaštera Martin7-59-11-92314
6.Paták RadekWO    3024
7.Kvapil ZdeněkPečinka Lukáš852  3034
8.Vojtěch MartinRotrekl Lukáš-910-8893244
9.Paták RadekMaštera Martin-8-10-16  0345
10.Škorpík JanWO    3055
11.Vojtěch MartinPečinka Lukáš-6-4-8  0356
12.Paták RadekRotrekl LukášWO    0357
13.Škorpík JanMaštera Martin-3-5-6  0358
14.Kvapil ZdeněkWO    3068
15.Paták RadekPečinka Lukáš-311-3-7 1369
16.Škorpík JanRotrekl Lukáš-98-4-9 13610
17.Kvapil ZdeněkMaštera Martin         
18.Vojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škorpík Jan03Pečinka Lukáš31
Kvapil Zdeněk11Rotrekl Lukáš21
Vojtěch Martin12Maštera Martin30
Paták Radek02   
WO41WO14
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Drápal Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 13:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36692:667nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pořízek Josef
Drápal Petr
 
 
Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
99-127 3110
2.Šmetka Miroslav
Müller Zdeněk
 
 
Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
7-7-9963220
3.Pořízek JosefStřítežský Roman-39-7563230
4.Müller ZdeněkNovotný Petr-101-7-6 1331
5.Drápal PetrBarč Andrej-7689 3141
6.Šmetka MiroslavChmelík Daniel856  3051
7.Müller ZdeněkStřítežský Roman-610-9-10 1352
8.Drápal PetrNovotný Petr-5-69-2 1353
9.Šmetka MiroslavBarč Andrej10-865 3163
10.Pořízek JosefChmelík Daniel854  3073
11.Drápal PetrStřítežský Roman-8-8-6  0374
12.Šmetka MiroslavNovotný Petr-8-6-8  0375
13.Pořízek JosefBarč Andrej548  3085
14.Müller ZdeněkChmelík Daniel1211-6-12-142386
15.Šmetka MiroslavStřítežský Roman8-7-69-52387
16.Pořízek JosefNovotný Petr-103-9-8 1388
17.Müller ZdeněkBarč Andrej-72-9843298
18.Drápal PetrChmelík Daniel-84-79-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pořízek Josef31Střítežský Roman31
Müller Zdeněk13Novotný Petr40
Drápal Petr13Barč Andrej04
Šmetka Miroslav22Chmelík Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38634:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šípka Zdeněk
Smolík Milan
 
 
Šalamoun Lubomír
Nechvátal Petr
 
 
7-84-873210
2.Šťastný Pavel
Sehnal Richard
 
 
Ondrovčák Ladislav
Pop Miroslav
 
 
-37-2-10 1311
3.Sehnal RichardŠalamoun Lubomír-6-2-3  0312
4.Šípka ZdeněkNechvátal Petr-975-10-92313
5.Smolík MilanOndrovčák Ladislav9-7-9893223
6.Šťastný PavelPop Miroslav-3-1072-72324
7.Šípka ZdeněkŠalamoun Lubomír8-78-933234
8.Smolík MilanNechvátal Petr106-89 3144
9.Šťastný PavelOndrovčák Ladislav7-69-6-92345
10.Sehnal RichardPop Miroslav4-4-3-5 1346
11.Smolík MilanŠalamoun Lubomír69-8-8-72347
12.Šťastný PavelNechvátal Petr-3117-463257
13.Sehnal RichardOndrovčák Ladislav-1-3-3  0358
14.Šípka ZdeněkPop Miroslav987  3068
15.Šťastný PavelŠalamoun Lubomír246  3078
16.Sehnal RichardNechvátal Petr-3-4-9  0379
17.Šípka ZdeněkOndrovčák Ladislav96-1-763289
18.Smolík MilanPop Miroslav573  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sehnal Richard04Šalamoun Lubomír22
Šípka Zdeněk31Nechvátal Petr22
Smolík Milan31Ondrovčák Ladislav22
Šťastný Pavel22Pop Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 21 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7411:296Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Lukáš
Vališ Petr
 
 
Rakovický Milan
Herník Miloslav
 
 
2510  3010
2.Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
459  3020
3.Ertl JakubPrachař Marek-46-84-12321
4.Novák LukášMusil Ondřej5114  3031
5.Vališ PetrRakovický Milan1757  3041
6.Paták ZdeněkHerník Miloslav795  3051
7.Novák LukášPrachař Marek388  3061
8.Vališ PetrMusil Ondřej-99-8793271
9.Paták ZdeněkRakovický Milan357  3081
10.Ertl JakubHerník Miloslav5-9710 3191
11.Vališ PetrPrachař Marek68-89 31101
12.Paták ZdeněkMusil Ondřej         
13.Ertl JakubRakovický Milan         
14.Novák LukášHerník Miloslav         
15.Paták ZdeněkPrachař Marek         
16.Ertl JakubMusil Ondřej         
17.Novák LukášRakovický Milan         
18.Vališ PetrHerník Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ertl Jakub11Prachař Marek12
Novák Lukáš20Musil Ondřej02
Vališ Petr30Rakovický Milan02
Paták Zdeněk20Herník Miloslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy