Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:38628:677Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Lukáš
Chlíbek David
 
 
Pikula Radek
Železný Ladislav
 
 
10-3-9-7 1301
2.Hanák Petr
Kobolka Luboš
 
 
Ertl Jakub
Paták Zdeněk
 
 
6-79-943211
3.Kobolka LubošPaták Zdeněk-9-212-8 1312
4.Hanák PetrŽelezný Ladislav9-4-9-4 1313
5.Chlíbek DavidErtl Jakub9-510-6-92314
6.Havránek LukášPikula Radek84-97 3124
7.Hanák PetrPaták Zdeněk-79-10773234
8.Chlíbek DavidŽelezný Ladislav6-6-9-11 1335
9.Havránek LukášErtl Jakub8-710-9-122336
10.Kobolka LubošPikula Radek-7-7-6  0337
11.Chlíbek DavidPaták Zdeněk10-8-10-8 1338
12.Havránek Lukᚎelezný Ladislav102211  3048
13.Kobolka LubošErtl Jakub-91089 3158
14.Hanák PetrPikula Radek9-5-107-62359
15.Havránek LukášPaták Zdeněk-957-983269
16.Kobolka LubošŽelezný Ladislav-5-6-9  03610
17.Hanák PetrErtl Jakub-9-10   02  
18.Chlíbek DavidPikula Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobolka Luboš13Paták Zdeněk22
Hanák Petr12Železný Ladislav31
Chlíbek David03Ertl Jakub21
Havránek Lukáš31Pikula Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Kaluža Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34564:589SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skoupý Michal
Voráč Pavel
 
 
Fučík Petr
Smolík Tomáš
 
 
568  3010
2.Přikryl Vojtěch
Zukal Aleš
 
 
Šípka Zdeněk
Smolík Milan
 
 
-2-9-6  0311
3.Skoupý MichalŠípka Zdeněk6910  3021
4.Zukal AlešFučík Petr-59-6-4 1322
5.Přikryl VojtěchSmolík Tomáš7-764 3132
6.Voráč PavelSmolík Milan9-875 3142
7.Zukal AlešŠípka Zdeněk-9-5-6  0343
8.Přikryl VojtěchFučík Petr-4-3-3  0344
9.Voráč PavelSmolík Tomáš6-7-98-62345
10.Skoupý MichalSmolík Milan485  3055
11.Přikryl VojtěchŠípka Zdeněk-8-76-9 1356
12.Voráč PavelFučík Petr76-94 3166
13.Skoupý MichalSmolík Tomáš10-6104 3176
14.Zukal AlešSmolík Milan-6-5-6  0377
15.Voráč PavelŠípka Zdeněk-5-13-7  0378
16.Skoupý MichalFučík Petr5-6-610-82379
17.Zukal AlešSmolík Tomáš891  3089
18.Přikryl VojtěchSmolík Milan-29-9-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skoupý Michal31Šípka Zdeněk31
Zukal Aleš13Fučík Petr31
Přikryl Vojtěch13Smolík Tomáš13
Voráč Pavel22Smolík Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:31427:489TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Kopřiva Tomáš
Rakovický Milan
 
 
-9-799-82301
2.Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
-9-49-10 1302
3.Škorpík JanMusil Ondřej-116-5-6 1303
4.Paták RadekPrachař Marek-49-5-8 1304
5.Vojtěch MartinKopřiva Tomáš968  3014
6.Kvapil ZdeněkRakovický Milan4117  3024
7.Paták RadekMusil Ondřej-6-10-10  0325
8.Vojtěch MartinPrachař Marek-67-6-8 1326
9.Kvapil ZdeněkKopřiva Tomáš554  3036
10.Škorpík JanRakovický Milan-12-13-14  0337
11.Vojtěch MartinMusil Ondřej-8-4-3  0338
12.Kvapil ZdeněkPrachař Marek-5-3-9  0339
13.Škorpík JanKopřiva Tomáš5-1089 3149
14.Paták RadekRakovický Milan-8-4-2  03410
15.Kvapil ZdeněkMusil Ondřej         
16.Škorpík JanPrachař Marek         
17.Paták RadekKopřiva Tomáš         
18.Vojtěch MartinRakovický Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Škorpík Jan12Musil Ondřej30
Paták Radek03Prachař Marek30
Vojtěch Martin12Kopřiva Tomáš03
Kvapil Zdeněk21Rakovický Milan21
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Drápal Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31416:451KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drápal Petr
Šmetka Miroslav
 
 
Vybíral Matouš
Nechvátal Petr
 
 
-87-8-19 1301
2.Müller Zdeněk
Pořízek Josef
 
 
Šalamoun Lubomír
Adam Petr
 
 
-103-9-6 1302
3.Šmetka MiroslavVybíral Matouš-12775 3112
4.Pořízek JosefŠalomoun Ivo44-5-8-72313
5.Müller ZdeněkŠalamoun Lubomír436  3023
6.Drápal PetrNechvátal Petr-8-610-6 1324
7.Pořízek JosefVybíral Matouš-1111-10-7 1325
8.Müller ZdeněkŠalomoun Ivo-8-5-10  0326
9.Drápal PetrŠalamoun Lubomír-6-68-9 1327
10.Šmetka MiroslavNechvátal Petr-88-5-6 1328
11.Müller ZdeněkVybíral Matouš-64-8-10 1329
12.Drápal PetrŠalomoun Ivo-8-5-8  03210
13.Šmetka MiroslavŠalamoun Lubomír-4    01  
14.Pořízek JosefNechvátal Petr         
15.Drápal PetrVybíral Matouš         
16.Šmetka MiroslavŠalomoun Ivo         
17.Pořízek JosefŠalamoun Lubomír         
18.Müller ZdeněkNechvátal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmetka Miroslav11Vybíral Matouš21
Pořízek Josef02Šalomoun Ivo30
Müller Zdeněk12Šalamoun Lubomír11
Drápal Petr03Nechvátal Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32342:449TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
Chmelík Daniel
Novotný Petr
 
 
10-2-713-52301
2.Kvíčala Josef
Pokorný Martin
 
 
Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
-6-7-9  0302
3.Sojka Petr st.Tureček Petr-6-10-4  0303
4.Macháček FilipStřítežský Roman-4-10-11  0304
5.Pokorný MartinNovotný Petr-8-5-8  0305
6.Kvíčala JosefChmelík Daniel396  3015
7.Macháček FilipTureček Petr-9-6-12  0316
8.Pokorný MartinStřítežský Roman-8-5-5  0317
9.Kvíčala JosefNovotný Petr-297-883227
10.Polák MartinChmelík Daniel-7-59-4 1328
11.Pokorný MartinTureček Petr-5-6-7  0329
12.Kvíčala JosefStřítežský Roman-9-8115-623210
13.Polák MartinNovotný Petr87-58 31  
14.Macháček FilipChmelík Daniel711-6  21  
15.Kvíčala JosefTureček Petr         
16.Polák MartinStřítežský Roman         
17.Macháček FilipNovotný Petr         
18.Pokorný MartinChmelík Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sojka Petr st.01Tureček Petr30
Macháček Filip02Střítežský Roman30
Pokorný Martin03Novotný Petr11
Kvíčala Josef21Chmelík Daniel11
Polák Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2021 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18488:435TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obalil Jiří
Kapusta Ján
 
 
Lehocký Vojtěch
Lustig Adam
 
 
78-6-7113210
2.Bezděk Luboš
Cetkovský Martin
 
 
Rotrekl Lukáš
Dohnal František
 
 
-878-863220
3.Obalil JiříLustig Adam779  3030
4.Kapusta JánDohnal František8-10-96123240
5.Cetkovský MartinLehocký Vojtěch-5-7-9  0341
6.Bezděk LubošRotrekl Lukáš-9775 3151
7.Kapusta JánLustig Adam7-5-412-62352
8.Cetkovský MartinDohnal František-73-5963262
9.Bezděk LubošLehocký Vojtěch711-86 3172
10.Obalil JiříRotrekl Lukáš6113  3082
11.Cetkovský MartinLustig Adam99-55 3192
12.Bezděk LubošDohnal František-6665 31102
13.Obalil JiříLehocký Vojtěch         
14.Kapusta JánRotrekl Lukáš         
15.Bezděk LubošLustig Adam         
16.Obalil JiříDohnal František         
17.Kapusta JánLehocký Vojtěch         
18.Cetkovský MartinRotrekl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obalil Jiří20Lustig Adam12
Kapusta Ján11Dohnal František03
Cetkovský Martin21Lehocký Vojtěch11
Bezděk Luboš30Rotrekl Lukáš02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy