Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24552:505MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal František
Rotrekl Lukáš
 
 
Trávníček Tomáš
Chlíbek David
 
 
1577  3010
2.Lustig Adam
Maštera Martin
 
 
Hanák Petr
Kobolka Luboš
 
 
3-8-5473220
3.Rotrekl LukášTrávníček Tomáš67-7-1443230
4.Dohnal FrantišekHanák Petr-6-9-8  0331
5.Lustig AdamKobolka Luboš995  3041
6.Maštera MartinChlíbek David6-9810 3151
7.Dohnal FrantišekTrávníček Tomáš39-127 3161
8.Lustig AdamHanák Petr-6-94-4 1362
9.Maštera MartinKobolka Luboš769  3072
10.Rotrekl LukášChlíbek David-69-9-5 1373
11.Lustig AdamTrávníček Tomáš-7-6-7  0374
12.Maštera MartinHanák Petr783  3084
13.Rotrekl LukášKobolka Luboš10-5-8783294
14.Dohnal FrantišekChlíbek David7-11-9-5 1395
15.Maštera MartinTrávníček Tomáš-6668 31105
16.Rotrekl LukášHanák Petr         
17.Dohnal FrantišekKobolka Luboš         
18.Lustig AdamChlíbek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rotrekl Lukáš21Trávníček Tomáš13
Dohnal František12Hanák Petr21
Lustig Adam12Kobolka Luboš03
Maštera Martin40Chlíbek David21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30633:568TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Chmelík Daniel
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
-9-9-3  0301
2.Střítežský Roman
Barč Andrej
 
 
Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
4-7-6-9 1302
3.Barč AndrejSkoupý Michal-8-9-10  0303
4.Střítežský RomanVoráč Pavel-11774 3113
5.Novotný PetrPřikryl Jiří-10875 3123
6.Tureček PetrKaluža Tomáš-89104 3133
7.Střítežský RomanSkoupý Michal-1010-8-9 1334
8.Novotný PetrVoráč Pavel657  3044
9.Tureček PetrPřikryl Jiří576  3054
10.Barč AndrejKaluža Tomáš-9-7-15  0355
11.Novotný PetrSkoupý Michal93-107 3165
12.Tureček PetrVoráč Pavel95-58 3175
13.Barč AndrejPřikryl Jiří5-7-7-8 1376
14.Střítežský RomanKaluža Tomáš77-8-733286
15.Tureček PetrSkoupý Michal633  3096
16.Barč AndrejVoráč Pavel-11-359-82397
17.Střítežský RomanPřikryl Jiří-77-771032107
18.Novotný PetrKaluža Tomáš-746  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Barč Andrej04Skoupý Michal22
Střítežský Roman31Voráč Pavel13
Novotný Petr30Přikryl Jiří13
Tureček Petr40Kaluža Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17520:402KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Andorko Pavel
 
 
Pokorný Martin
Štěpánek Ondřej
 
 
-7-159773210
2.Ondrovčák Ladislav
Šalamoun Lubomír
 
 
Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
-96-22-92311
3.Ondrovčák LadislavMacháček Filip7-8-9-13 1312
4.Šalamoun LubomírŠtěpánek Ondřej775  3022
5.Frühauf MichaelPokorný Martin1386  3032
6.Andorko PavelSojka Petr st.-8533 3142
7.Šalamoun LubomírMacháček Filip185  3052
8.Frühauf MichaelŠtěpánek Ondřej-11-107883262
9.Andorko PavelPokorný Martin-73-8283272
10.Ondrovčák LadislavSojka Petr st.-71192 3182
11.Frühauf MichaelMacháček Filip1-96-433292
12.Andorko PavelŠtěpánek Ondřej9-779 31102
13.Ondrovčák LadislavPokorný Martin-101   11  
14.Šalamoun LubomírSojka Petr st.         
15.Andorko PavelMacháček Filip         
16.Ondrovčák LadislavŠtěpánek Ondřej         
17.Šalamoun LubomírPokorný Martin         
18.Frühauf MichaelSojka Petr st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Ladislav11Macháček Filip12
Šalamoun Lubomír20Štěpánek Ondřej03
Frühauf Michael30Pokorný Martin02
Andorko Pavel30Sojka Petr st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36639:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Rakovický Milan
 
 
Bezděk Luboš
Cetkovský Martin
 
 
-6-13-5  0301
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Obalil Jiří
Kapusta Ján
 
 
6-896 3111
3.Rakovický MilanBezděk Luboš11-4-4-4 1312
4.Musil OndřejKapusta Ján-8748 3122
5.Kopřiva TomášObalil Jiří-6-8-5  0323
6.Prachař MarekCetkovský Martin6119  3033
7.Musil OndřejBezděk Luboš7-81311 3143
8.Kopřiva TomášKapusta Ján-7-6-9  0344
9.Prachař MarekObalil Jiří78-7-3-62345
10.Rakovický MilanCetkovský Martin-8-68863255
11.Kopřiva TomášBezděk Luboš11-13-8-12 1356
12.Prachař MarekKapusta Ján8-764 3166
13.Rakovický MilanObalil Jiří105-810 3176
14.Musil OndřejCetkovský Martin9-1079 3186
15.Prachař MarekBezděk Luboš-6-9-10  0387
16.Rakovický MilanKapusta Ján37-710 3197
17.Musil OndřejObalil Jiří-310-10-8 1398
18.Kopřiva TomášCetkovský Martin-10-10-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rakovický Milan31Bezděk Luboš31
Musil Ondřej31Kapusta Ján13
Kopřiva Tomáš04Obalil Jiří31
Prachař Marek22Cetkovský Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36619:619TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smolík Milan
Vermouzek František
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-6-12-9  0301
2.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
WO    3011
3.Vermouzek FrantišekKvapil Zdeněk-10-8-10  0312
4.Smolík MilanPaták Radek-710-910-92313
5.Fučík PetrŠkorpík Jan8-10411 3123
6.Šípka ZdeněkVojtěch Martin9128  3033
7.Smolík MilanKvapil Zdeněk-68-14-7 1334
8.Fučík PetrPaták Radek9-9-9-10 1335
9.Šípka ZdeněkŠkorpík Jan-5984 3145
10.Vermouzek FrantišekVojtěch Martin-1010-87-82346
11.Fučík PetrKvapil Zdeněk8-869 3156
12.Šípka ZdeněkPaták Radek-7-6-8  0357
13.Vermouzek FrantišekŠkorpík Jan106-105 3167
14.Smolík MilanVojtěch Martin-4-26-5 1368
15.Šípka ZdeněkKvapil Zdeněk97-8-1023278
16.Vermouzek FrantišekPaták Radek12-6-10-7 1379
17.Smolík MilanŠkorpík Jan-5-8-8  03710
18.Fučík PetrVojtěch Martin-6    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vermouzek František13Kvapil Zdeněk22
Smolík Milan04Paták Radek40
Fučík Petr21Škorpík Jan13
Šípka Zdeněk31Vojtěch Martin21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:21591:493Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
Janík Michal ml.
Šmetka Miroslav
 
 
89-910 3110
2.Pikula Radek
Železný Ladislav
 
 
Pořízek Josef
Novák Ivo
 
 
556  3020
3.Pikula RadekJaník Michal ml.-9-9211-92321
4.Ertl JakubŠmetka Miroslav-87-4-9 1322
5.Železný LadislavPořízek Josef778  3032
6.Paták ZdeněkNovák Ivo-8938 3142
7.Ertl JakubJaník Michal ml.-318-5-82343
8.Železný LadislavŠmetka Miroslav-89310 3153
9.Paták ZdeněkPořízek Josef88-86 3163
10.Pikula RadekNovák Ivo435  3073
11.Železný LadislavJaník Michal ml.-5-108-8 1374
12.Paták ZdeněkŠmetka Miroslav-8-1011493284
13.Pikula RadekPořízek Josef-10-1089-92385
14.Ertl JakubNovák Ivo693  3095
15.Paták ZdeněkJaník Michal ml.678  30105
16.Pikula RadekŠmetka Miroslav-9    01  
17.Ertl JakubPořízek Josef         
18.Železný LadislavNovák Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pikula Radek12Janík Michal ml.31
Ertl Jakub12Šmetka Miroslav12
Železný Ladislav21Pořízek Josef12
Paták Zdeněk40Novák Ivo03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy