Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37530:596TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
989  3010
2.Chlíbek David
Kobolka Luboš
 
 
Paták Radek
Škorpík Jan
 
 
6-99-7103220
3.Trávníček TomášKvapil Zdeněk-7-9-11  0321
4.Chlíbek DavidPaták Radek-6-9-7  0322
5.Kobolka LubošŠkorpík Jan10-78-983232
6.Havránek LukášVojtěch Martin-6959 3142
7.Chlíbek DavidKvapil Zdeněk-6-5-7  0343
8.Kobolka LubošPaták Radek-5-5-7  0344
9.Havránek Lukᚊkorpík Jan9-9-8-9 1345
10.Trávníček TomášVojtěch Martin68-116 3155
11.Kobolka LubošKvapil Zdeněk-6-8-8  0356
12.Havránek LukášPaták Radek7-9-8-4 1357
13.Trávníček Tomᚊkorpík Jan99-10-8-62358
14.Chlíbek DavidVojtěch Martin5-7-7-7 1359
15.Havránek LukášKvapil Zdeněk9-9115 3169
16.Trávníček TomášPaták Radek-9-3-5  03610
17.Chlíbek DavidŠkorpík Jan         
18.Kobolka LubošVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trávníček Tomáš13Kvapil Zdeněk31
Chlíbek David03Paták Radek40
Kobolka Luboš12Škorpík Jan21
Havránek Lukáš22Vojtěch Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:17497:432KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
Drápal Petr
Luska Petr
 
 
985  3010
2.Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
Šmetka Miroslav
Pořízek Josef
 
 
109-123 3120
3.Skoupý MichalLuska Petr-79-121273230
4.Přikryl JiříŠmetka Miroslav-7411-2-62331
5.Kaluža TomášPořízek Josef-538-873241
6.Voráč PavelDrápal Petr-357-753251
7.Přikryl JiříLuska Petr113-43 3161
8.Kaluža Tomᚊmetka Miroslav571  3071
9.Voráč PavelPořízek Josef8-69-373281
10.Skoupý MichalDrápal Petr669  3091
11.Kaluža TomášLuska Petr-7-91010-62392
12.Voráč PavelŠmetka Miroslav-9877 31102
13.Skoupý MichalPořízek Josef         
14.Přikryl JiříDrápal Petr         
15.Voráč PavelLuska Petr         
16.Skoupý MichalŠmetka Miroslav         
17.Přikryl JiříPořízek Josef         
18.Kaluža TomášDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoupý Michal20Luska Petr12
Přikryl Jiří11Šmetka Miroslav12
Kaluža Tomáš21Pořízek Josef02
Voráč Pavel30Drápal Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Klein Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36584:580SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Macháček Filip
 
 
Smolík Milan
Vermouzek František
 
 
-97-6773210
2.Kvíčala David
Kvíčala Josef
 
 
Šípka Zdeněk
Fučík Petr
 
 
-39-59-102311
3.Macháček FilipŠípka Zdeněk-126-9-8 1312
4.Kvíčala DavidSmolík Milan6-1065 3122
5.Dudík LubošVermouzek František-9133 3132
6.Kvíčala JosefFučík Petr5-11-9-7 1333
7.Kvíčala DavidŠípka Zdeněk9-10-9583243
8.Dudík LubošSmolík Milan654  3053
9.Kvíčala JosefVermouzek František-113-108-82354
10.Macháček FilipFučík Petr-7-412-5 1355
11.Dudík LubošŠípka Zdeněk875  3065
12.Kvíčala JosefSmolík Milan7-6-8-8 1366
13.Macháček FilipVermouzek František-7-12-13 1367
14.Kvíčala DavidFučík Petr-6-6-5  0368
15.Kvíčala JosefŠípka Zdeněk-9-6-8  0369
16.Sojka Petr st.Smolík Milan-4-76-7 13610
17.Kvíčala DavidVermouzek František-88-5  12  
18.Dudík LubošFučík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Filip03Šípka Zdeněk22
Kvíčala David21Smolík Milan22
Dudík Luboš30Vermouzek František21
Kvíčala Josef04Fučík Petr30
Sojka Petr st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5370:214TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Kapusta Ján
 
 
Ertl Jakub
Vališ Petr
 
 
86-84 3110
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 

 
 
WO    3020
3.Kutil LiborErtl Jakub7109  3030
4.Kapusta JánVališ Petr-6869 3140
5.Cetkovský MartinZáděra František8711  3050
6.Bezděk LubošWO    3060
7.Kapusta JánErtl Jakub8-967 3170
8.Cetkovský MartinVališ Petr-879-683280
9.Bezděk LubošZáděra František786  3090
10.Kutil LiborWO    30100
11.Cetkovský MartinErtl Jakub-7    01  
12.Bezděk LubošVališ Petr         
13.Kutil LiborZáděra František         
14.Kapusta Ján         
15.Bezděk LubošErtl Jakub         
16.Kutil LiborVališ Petr         
17.Kapusta JánZáděra František         
18.Cetkovský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kutil Libor10Ertl Jakub02
Kapusta Ján20Vališ Petr02
Cetkovský Martin20Záděra František02
Bezděk Luboš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:16505:439MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lehocký Vojtěch
Dohnal František
 
 
Šalomoun Ivo
Šalamoun Lubomír
 
 
-9-1047103210
2.Rotrekl Lukáš
Lustig Adam
 
 
Ondrovčák Ladislav
Pop Miroslav
 
 
-9-113983220
3.Rotrekl Lukᚊalomoun Ivo99-13-743230
4.Dohnal FrantišekŠalamoun Lubomír-10-119-5 1331
5.Lustig AdamOndrovčák Ladislav9-12-15573241
6.Lehocký VojtěchPop Miroslav779  3051
7.Dohnal FrantišekŠalomoun Ivo10129  3061
8.Lustig AdamŠalamoun Lubomír136-69 3171
9.Lehocký VojtěchOndrovčák Ladislav-11297 3181
10.Rotrekl LukášPop Miroslav7-1385 3191
11.Lustig AdamŠalomoun Ivo4-4-691232101
12.Lehocký VojtěchŠalamoun Lubomír         
13.Rotrekl LukášOndrovčák Ladislav         
14.Dohnal FrantišekPop Miroslav         
15.Lehocký VojtěchŠalomoun Ivo         
16.Rotrekl Lukᚊalamoun Lubomír         
17.Dohnal FrantišekOndrovčák Ladislav         
18.Lustig AdamPop Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rotrekl Lukáš20Šalomoun Ivo03
Dohnal František11Šalamoun Lubomír11
Lustig Adam30Ondrovčák Ladislav02
Lehocký Vojtěch20Pop Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12451:242TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
Kopřiva Tomáš
Telecká Jana
 
 
558  3010
2.Novotný Petr
Chmelík Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Chmelík DanielToufar Zdeněk-10-11-5  0321
4.Střítežský RomanTelecká Jana556  3031
5.Novotný PetrKopřiva Tomáš-9-106763241
6.Tureček PetrWO    3051
7.Střítežský RomanToufar Zdeněk-911-9-9 1352
8.Novotný PetrTelecká Jana654  3062
9.Tureček PetrKopřiva TomášWO    3072
10.Chmelík DanielWO    3082
11.Novotný PetrToufar Zdeněk-91069 3192
12.Tureček PetrTelecká Jana-6-10-10  0393
13.Chmelík DanielKopřiva TomášWO    30103
14.Střítežský RomanWO    30  
15.Tureček PetrToufar Zdeněk         
16.Chmelík DanielTelecká Jana         
17.Střítežský RomanKopřiva Tomáš         
18.Novotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chmelík Daniel01Toufar Zdeněk21
Střítežský Roman11Telecká Jana12
Novotný Petr30Kopřiva Tomáš01
Tureček Petr01   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy