Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BVrchní
rozhodčí:
Chlíbek David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:25624:550TJ Brno-Bystrc B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
Janík Michal ml.
Luska Petr
 
 
-21034 3110
2.Hanák Petr
Chlíbek David
 
 
Šmetka Miroslav
Drápal Petr
 
 
8-78-10-82311
3.Trávníček TomášLuska Petr634  3021
4.Hanák PetrJaník Michal ml.6-58-4-82322
5.Chlíbek DavidŠmetka Miroslav10-87-1-92323
6.Havránek LukášDrápal Petr958  3033
7.Hanák PetrLuska Petr477  3043
8.Chlíbek DavidJaník Michal ml.-8-6-12  0344
9.Havránek Lukᚊmetka Miroslav8108  3054
10.Trávníček TomášDrápal Petr686  3064
11.Chlíbek DavidLuska Petr-9-886-92365
12.Havránek LukášJaník Michal ml.468  3075
13.Trávníček Tomᚊmetka Miroslav-6-7-9  0376
14.Hanák PetrDrápal Petr9-9-89143286
15.Havránek LukášLuska Petr-9622 3196
16.Trávníček TomášJaník Michal ml.-8-510-10 1397
17.Hanák PetrŠmetka Miroslav1076  30107
18.Chlíbek DavidDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trávníček Tomáš22Luska Petr13
Hanák Petr31Janík Michal ml.31
Chlíbek David03Šmetka Miroslav22
Havránek Lukáš40Drápal Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19479:450KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
-48-7763210
2.Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
Škorpík Jan
Otych Roman st.
 
 
89-78 3120
3.Voráč PavelKvapil Zdeněk-81010-10103230
4.Přikryl JiříŠkorpík Jan-71092 3140
5.Kaluža TomášVojtěch Martin87-99 3150
6.Skoupý MichalOtych Roman st.1047  3060
7.Přikryl JiříKvapil Zdeněk-10-8-2  0361
8.Kaluža Tomᚊkorpík Jan810-7-773271
9.Skoupý MichalVojtěch Martin-9786 3181
10.Voráč PavelOtych Roman st.897  3091
11.Kaluža TomášKvapil Zdeněk-10-37-3 1392
12.Skoupý MichalŠkorpík Jan-5-6-9  0393
13.Voráč PavelVojtěch Martin9100  30103
14.Přikryl JiříOtych Roman st.         
15.Skoupý MichalKvapil Zdeněk         
16.Voráč PavelŠkorpík Jan         
17.Přikryl JiříVojtěch Martin         
18.Kaluža TomášOtych Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voráč Pavel30Kvapil Zdeněk21
Přikryl Jiří11Škorpík Jan12
Kaluža Tomáš21Vojtěch Martin03
Skoupý Michal21Otych Roman st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát AVrchní
rozhodčí:
Unčovský Josef
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Městská sportovní hala Kunštát ,Brněnská čp.471- Kraj, vedle základní školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36562:604Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sojka Petr st.
Macháček Filip
 
 
Paták Zdeněk
Ertl Jakub
 
 
-6-9-6  0301
2.Kvíčala Josef
Štěpánek Ondřej
 
 
Záděra František
Vališ Petr
 
 
6-8118 3111
3.Sojka Petr st.Paták Zdeněk-311-5-9 1312
4.Štěpánek OndřejErtl Jakub7-5-77-62313
5.Macháček FilipZáděra František-6-7-4  0314
6.Kvíčala JosefVališ Petr7-107-223224
7.Štěpánek OndřejPaták Zdeněk5109  3034
8.Macháček FilipErtl Jakub-7-12-6  0335
9.Kvíčala JosefZáděra František377  3045
10.Sojka Petr st.Vališ Petr-4-869-82346
11.Macháček FilipPaták Zdeněk-910-7-11 1347
12.Kvíčala JosefErtl Jakub85-108 3157
13.Sojka Petr st.Záděra František9-9-88-92358
14.Štěpánek OndřejVališ Petr-5-12-13  0359
15.Kvíčala JosefPaták Zdeněk88-7-963269
16.Sojka Petr st.Ertl Jakub-7-5-11  03610
17.Štěpánek OndřejZáděra František         
18.Macháček FilipVališ Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sojka Petr st.04Paták Zdeněk22
Štěpánek Ondřej12Ertl Jakub31
Macháček Filip03Záděra František21
Kvíčala Josef40Vališ Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Šošůvka AVrchní
rozhodčí:
Šindelka Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šošůvka 187, 679 13, Kulturní dům je sídlem obecního úřadu ŠošůvkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15467:377TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cetkovský Martin
Kapusta Ján
 
 
Vermouzek František
Doležal Jiří
 
 
4108  3010
2.Bezděk Luboš
Kutil Libor
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-7669 3120
3.Kutil LiborŠípka Zdeněk-359-6103230
4.Kapusta JánFučík Petr7810  3040
5.Cetkovský MartinVermouzek František4-4-107-92341
6.Bezděk LubošDoležal Jiří558  3051
7.Kapusta JánŠípka Zdeněk-8978 3161
8.Cetkovský MartinFučík Petr-13-4-10  0362
9.Bezděk LubošVermouzek František537  3072
10.Kutil LiborDoležal Jiří7-568 3182
11.Cetkovský MartinŠípka Zdeněk-10-8-5  0383
12.Bezděk LubošFučík Petr69-108 3193
13.Kutil LiborVermouzek FrantišekWO    30103
14.Kapusta JánDoležal Jiří896  30  
15.Bezděk LubošŠípka Zdeněk         
16.Kutil LiborFučík Petr         
17.Kapusta JánVermouzek František         
18.Cetkovský MartinDoležal Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kutil Libor20Šípka Zdeněk12
Kapusta Ján20Fučík Petr12
Cetkovský Martin03Vermouzek František11
Bezděk Luboš30Doležal Jiří02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRAJ - Palackého 60, 672 01 Moravský KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33686:675MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maštera Martin
Lehocký Vojtěch
 
 
Rakovický Milan
Kopřiva Tomáš
 
 
8107  3010
2.Rotrekl Lukáš
Dohnal František
 
 
Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
-8-97-7 1311
3.Maštera MartinMusil Ondřej4-87-8123221
4.Dohnal FrantišekPrachař Marek-8-79-9 1322
5.Rotrekl LukášRakovický Milan99-11-9-112323
6.Lehocký VojtěchKopřiva Tomáš914-69 3133
7.Dohnal FrantišekMusil Ondřej10-10-89-42334
8.Rotrekl LukášPrachař Marek-4-5-1  0335
9.Lehocký VojtěchRakovický Milan7-6-5573245
10.Maštera MartinKopřiva Tomáš87-36 3155
11.Rotrekl LukášMusil Ondřej-98-11-9 1356
12.Lehocký VojtěchPrachař Marek-6769 3166
13.Maštera MartinRakovický Milan10-2105 3176
14.Dohnal FrantišekKopřiva Tomáš448  3086
15.Lehocký VojtěchMusil Ondřej-4-86-9 1387
16.Maštera MartinPrachař Marek47-10-5-62388
17.Dohnal FrantišekRyšavý Filip699  3098
18.Bíla JindřichKopřiva Tomáš95-85 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maštera Martin31Musil Ondřej31
Dohnal František22Prachař Marek31
Rotrekl Lukáš03Rakovický Milan12
Lehocký Vojtěch31Kopřiva Tomáš04
Bíla Jindřich10Ryšavý Filip01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:18Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:25651:575TTC Moravská Slavia Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Chmelík Daniel
 
 
Šalomoun Ivo
Ondrovčák Ladislav
 
 
67-9-333210
2.Tureček Petr
Střítežský Roman
 
 
Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
91111  3020
3.Zemanová SimonaAdam Petr8-8-6-6 1321
4.Střítežský RomanAndorko Pavel-91086 3131
5.Tureček PetrŠalomoun Ivo7-5-12-9 1332
6.Novotný PetrŠalamoun Lubomír68-9-10-92333
7.Střítežský RomanAdam Petr11-9-8-8 1334
8.Tureček PetrAndorko Pavel-9-69-9 1335
9.Novotný PetrŠalomoun Ivo786  3045
10.Zemanová SimonaŠalamoun Lubomír75-80 3155
11.Tureček PetrAdam Petr9411  3065
12.Novotný PetrAndorko Pavel10-710-9-72366
13.Zemanová SimonaŠalomoun Ivo86-8-8-92367
14.Střítežský RomanŠalamoun Lubomír675  3077
15.Novotný PetrAdam Petr687  3087
16.Zemanová SimonaAndorko Pavel987  3097
17.Střítežský RomanŠalomoun Ivo859  30107
18.Tureček PetrŠalamoun Lubomír8-9   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemanová Simona22Adam Petr22
Střítežský Roman31Andorko Pavel22
Tureček Petr12Šalomoun Ivo22
Novotný Petr22Šalamoun Lubomír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy