Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34672:634KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Andorko Pavel
Adam Petr
 
 
Trávníček Tomáš
Havránek Lukáš
 
 
-9697 3110
2.Šalamoun Lubomír
Šalomoun Ivo
 
 
Kobolka Luboš
Chlíbek David
 
 
9-8516 3120
3.Šalamoun LubomírHavránek Lukáš-9-997-92321
4.Adam PetrTrávníček Tomáš-439-953231
5.Šalomoun IvoKobolka Luboš-6-89453241
6.Andorko PavelChlíbek David256  3051
7.Adam PetrHavránek Lukáš-11-12-7  0352
8.Šalomoun IvoTrávníček Tomáš-10-6-5  0353
9.Andorko PavelKobolka Luboš7-1057 3163
10.Kovář Josef st.Chlíbek David-116-7873273
11.Šalomoun IvoHavránek Lukáš-6-78-6 1374
12.Andorko PavelTrávníček Tomáš-13-511-9 1375
13.Kovář Josef st.Kobolka Luboš-9-6-7  0376
14.Adam PetrChlíbek David-10947 3186
15.Andorko PavelHavránek Lukáš75-8-5-82387
16.Kovář Josef st.Trávníček Tomáš-5-7-6  0388
17.Adam PetrKobolka Luboš597  3098
18.Šalomoun IvoChlíbek David558  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šalamoun Lubomír01Havránek Lukáš40
Adam Petr31Trávníček Tomáš31
Šalomoun Ivo22Kobolka Luboš13
Andorko Pavel22Chlíbek David04
Kovář Josef st.12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I BVrchní
rozhodčí:
Prachař Marek
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro KrajRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13415:344TJ Sokol Brno I B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakovický Milan
Herník Miloslav
 
 
Voráč Pavel
Kaluža Tomáš
 
 
-85-3993210
2.Musil Ondřej
Prachař Marek
 
 
Přikryl Jiří
Skoupý Michal
 
 
10-373 3120
3.Herník MiloslavSkoupý Michal8412  3030
4.Prachař MarekVoráč Pavel7-477 3140
5.Musil OndřejPřikryl Jiří-7655 3150
6.Rakovický MilanKaluža Tomáš-66-8473260
7.Prachař MarekSkoupý Michal874  3070
8.Musil OndřejVoráč Pavel65-5-683280
9.Rakovický MilanPřikryl Jiří84-49 3190
10.Herník MiloslavKaluža Tomáš-9-9-8  0391
11.Musil OndřejSkoupý Michal5610  30101
12.Ryšavý FilipVoráč Pavel-5-7   02  
13.Herník MiloslavPřikryl Jiří         
14.Prachař MarekKaluža Tomáš         
15.Ryšavý FilipSkoupý Michal         
16.Herník MiloslavVoráč Pavel         
17.Prachař MarekPřikryl Jiří         
18.Musil OndřejKaluža Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herník Miloslav11Skoupý Michal03
Prachař Marek20Voráč Pavel02
Musil Ondřej30Přikryl Jiří02
Rakovický Milan20Kaluža Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30310:417MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sehnal Richard
Šípka Zdeněk
 
 
Bíla Jindřich
Rotrekl Lukáš
 
 
-2-5-5  0301
2.Vermouzek František
Smolík Milan
 
 
Maštera Martin
Lehocký Vojtěch
 
 
-105-86-82302
3.Sehnal RichardLehocký Vojtěch-4-4-5  0303
4.Smolík MilanMaštera Martin-613-13-9 1304
5.Vermouzek FrantišekRotrekl Lukáš4-5-98-72305
6.Šípka ZdeněkBíla Jindřich-58-2-2 1306
7.Smolík MilanLehocký Vojtěch-7-8-12  0307
8.Vermouzek FrantišekMaštera Martin-9-10-9  0308
9.Šípka ZdeněkRotrekl Lukáš987  3018
10.Sehnal RichardBíla Jindřich-5-2-2  0319
11.Vermouzek FrantišekLehocký Vojtěch-5-810-9 13110
12.Šípka ZdeněkMaštera Martin         
13.Sehnal RichardRotrekl Lukáš         
14.Smolík MilanBíla Jindřich         
15.Šípka ZdeněkLehocký Vojtěch         
16.Sehnal RichardMaštera Martin         
17.Smolík MilanRotrekl Lukáš         
18.Vermouzek FrantišekBíla Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sehnal Richard02Lehocký Vojtěch30
Smolík Milan02Maštera Martin20
Vermouzek František03Rotrekl Lukáš11
Šípka Zdeněk11Bíla Jindřich20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Silůvky BVrchní
rozhodčí:
Záděra František
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Anenská 54, Silůvky, herna zadním vchodemRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22545:508Orel jednota Silůvky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vališ Petr
Ertl Jakub
 
 
Novotný Petr
Barč Andrej
 
 
7-87-1063210
2.Pikula Radek
Železný Ladislav
 
 
Střítežský Roman
Tureček Petr
 
 
-98-5-5 1311
3.Vališ PetrTureček Petr-71069 3121
4.Ertl JakubNovotný Petr1011-1011 3131
5.Pikula RadekStřítežský Roman-9-5-9  0332
6.Železný LadislavBarč Andrej488  3042
7.Ertl JakubTureček Petr-7-83-12 1343
8.Pikula RadekNovotný Petr-6-49-7 1344
9.Železný LadislavStřítežský Roman789  3054
10.Vališ PetrBarč Andrej7-8613 3164
11.Pikula RadekTureček Petr-7-48-4 1365
12.Železný LadislavNovotný Petr595  3075
13.Vališ PetrStřítežský Roman-98-8873285
14.Ertl JakubBarč Andrej786  3095
15.Železný LadislavTureček Petr878  30105
16.Vališ PetrNovotný Petr-7    01  
17.Ertl JakubStřítežský Roman         
18.Pikula RadekBarč Andrej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vališ Petr30Tureček Petr22
Ertl Jakub21Novotný Petr12
Pikula Radek03Střítežský Roman12
Železný Ladislav40Barč Andrej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Mokrá-Horákov AVrchní
rozhodčí:
Vojtěch Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Kunštát ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mokrá 352, Mokrá-Horákov, 664 04, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:143TJ Mokrá-Horákov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Martin
Kvapil Zdeněk
 
 
Macháček Filip
Polák Martin
 
 
586  3010
2.Paták Radek
Škorpík Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kvapil ZdeněkMacháček Filip684  3030
4.Paták RadekPolák Martin649  3040
5.Škorpík JanSojka Petr st.8-845 3150
6.Vojtěch MartinWO    3060
7.Paták RadekMacháček Filip1176  3070
8.Škorpík JanPolák Martin863  3080
9.Vojtěch MartinSojka Petr st.963  3090
10.Kvapil ZdeněkWO    30100
11.Škorpík JanMacháček Filip         
12.Vojtěch MartinPolák Martin         
13.Kvapil ZdeněkSojka Petr st.         
14.Paták Radek         
15.Vojtěch MartinMacháček Filip         
16.Kvapil ZdeněkPolák Martin         
17.Paták RadekSojka Petr st.         
18.Škorpík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kvapil Zdeněk10Macháček Filip02
Paták Radek20Polák Martin02
Škorpík Jan20Sojka Petr st.02
Vojtěch Martin10   
WO30WO03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany BVrchní
rozhodčí:
Drápal Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kulturní dům Hlubočany 22Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32343:438TJ Šošůvka A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luska Petr
Šmetka Miroslav
 
 
Bezděk Luboš
Cetkovský Martin
 
 
-3-12-5  0301
2.Janík Michal ml.
Pořízek Josef
 
 
Kapusta Ján
Obalil Jiří
 
 
7-99-863211
3.Pořízek JosefBezděk Luboš-8-6-3  0312
4.Šmetka MiroslavObalil Jiří-4-13-7  0313
5.Janík Michal ml.Cetkovský Martin-967-9-92314
6.Luska PetrKapusta Ján-7-7-5  0315
7.Šmetka MiroslavBezděk Luboš-8-611-2 1316
8.Janík Michal ml.Obalil Jiří-9-553-102317
9.Luska PetrCetkovský Martin5-4-711-42318
10.Pořízek JosefKapusta Ján-96-8-4 1319
11.Janík Michal ml.Bezděk Luboš-0-7-11  03110
12.Luska PetrObalil Jiří         
13.Pořízek JosefCetkovský Martin         
14.Šmetka MiroslavKapusta Ján         
15.Luska PetrBezděk Luboš         
16.Pořízek JosefObalil Jiří         
17.Šmetka MiroslavCetkovský Martin         
18.Janík Michal ml.Kapusta Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pořízek Josef02Bezděk Luboš30
Šmetka Miroslav02Obalil Jiří20
Janík Michal ml.03Cetkovský Martin20
Luska Petr02Kapusta Ján20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy