Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:KST LVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29607:588TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Krejčí Dalibor
 
 
Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
-647-7-92301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Hladký Rostislav
Pagáč Martin
 
 
713-88 3111
3.Krejčí DaliborŠimon Peter-68-9953221
4.Robek PetrZítka Patrik8108  3031
5.Rotrekl DavidHladký Rostislav8-610-953241
6.Ječmínek RadekPagáč Martin8109  3051
7.Robek PetrŠimon Peter410-5-793261
8.Rotrekl DavidZítka Patrik-9-77353271
9.Ječmínek RadekHladký Rostislav8-3-6-8 1372
10.Krejčí DaliborPagáč Martin7-744 3182
11.Rotrekl DavidŠimon Peter-11-7-10  0383
12.Ječmínek RadekZítka Patrik5-139-4-12384
13.Krejčí DaliborHladký Rostislav573  3094
14.Hynšt MartinPagáč Martin-10-497-82395
15.Ječmínek RadekŠimon Peter-5WO   0396
16.Krejčí DaliborZítka Patrik49-75 31106
17.Hynšt MartinHladký Rostislav-37   11  
18.Rotrekl DavidPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor40Šimon Peter22
Robek Petr20Zítka Patrik13
Rotrekl David21Hladký Rostislav12
Ječmínek Radek13Pagáč Martin12
Hynšt Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34629:636TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
-8-119-3 1301
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Král Ondřej
Pařízek Richard
 
 
-5889 3111
3.Pešek OldřichBuriánek Patrik-5-71010103221
4.Zajíc RenéVeselý Jan-79511 3131
5.Konečný JaroslavPařízek Richard-7-10-7  0332
6.Himal TomášKrál Ondřej-10789 3142
7.Zajíc RenéBuriánek Patrik-82-810-92343
8.Konečný JaroslavVeselý Jan-9-11-9  0344
9.Himal TomášPařízek Richard6-639 3154
10.Pešek OldřichKrál Ondřej-7-8-9  0355
11.Konečný JaroslavBuriánek Patrik9-6-7-6 1356
12.Himal TomášVeselý Jan758  3066
13.Pešek OldřichPařízek Richard58-53 3176
14.Zajíc RenéKrál Ondřej677  3086
15.Himal TomášBuriánek Patrik85-510 3196
16.Pešek OldřichVeselý Jan-1-6-9  0397
17.Zajíc RenéPařízek Richard-75-6-3 1398
18.Konečný JaroslavKrál Ondřej-6-665932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Oldřich22Buriánek Patrik22
Zajíc René22Veselý Jan22
Konečný Jaroslav13Pařízek Richard22
Himal Tomáš40Král Ondřej13
Po dohodě vrchní rozhodčí René Zajíc



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31264:394KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huták Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
-3-4-9  0301
2.Sedláček Zdeněk
Ryšavý Luděk
 
 
Dědek Zdeněk
Tatar Ivo
 
 
-4-4-7  0302
3.Ryšavý LuděkPelikán Jan-2-5-6  0303
4.Huták OndřejDědek Zdeněk-7-1010-3 1304
5.Pilát OndřejŠmídek Roman10-5-8-6 1305
6.Sedláček ZdeněkTatar Ivo104-105 3115
7.Huták OndřejPelikán Jan-2-2-7  0316
8.Pilát OndřejDědek Zdeněk-7-7-7  0317
9.Sedláček ZdeněkŠmídek Roman-54-9-5 1318
10.Ryšavý LuděkTatar Ivo6-8-11-9 1319
11.Pilát OndřejPelikán Jan-5-4-3  03110
12.Sedláček ZdeněkDědek Zdeněk         
13.Ryšavý LuděkŠmídek Roman         
14.Huták OndřejTatar Ivo         
15.Sedláček ZdeněkPelikán Jan         
16.Ryšavý LuděkDědek Zdeněk         
17.Huták OndřejŠmídek Roman         
18.Pilát OndřejTatar Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ryšavý Luděk02Pelikán Jan30
Huták Ondřej02Dědek Zdeněk20
Pilát Ondřej03Šmídek Roman20
Sedláček Zdeněk11Tatar Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Herman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:27591:559TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Jaroslav
Nespěšný Hynek
 
 
Tupec Pavel
Oleksík Václav
 
 
678  3010
2.Janošek Adam
Pecka Karel
 
 
Táborský Jindřich
Smílek Zdeněk
 
 
1010-6-893220
3.Nespěšný HynekOleksík Václav-7-8-8  0321
4.Herman JaroslavTupec Pavel-10-12-3  0322
5.Pecka KarelTáborský Jindřich37-98 3132
6.Janošek AdamSmílek Zdeněk1292  3042
7.Herman JaroslavOleksík Václav-7-9-5  0343
8.Pecka KarelTupec Pavel-9-5-5  0344
9.Janošek AdamTáborský Jindřich10-5114 3154
10.Nespěšný HynekSmílek Zdeněk710-87 3164
11.Pecka KarelOleksík Václav78-7-6-112365
12.Janošek AdamTupec Pavel-9-9-6  0366
13.Nespěšný HynekTáborský Jindřich8-8117 3176
14.Herman JaroslavSmílek Zdeněk548  3086
15.Janošek AdamOleksík Václav6-36-12-72387
16.Nespěšný HynekTupec Pavel1245  3097
17.Herman JaroslavTáborský Jindřich4810  30107
18.Pecka KarelSmílek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nespěšný Hynek31Oleksík Václav40
Herman Jaroslav22Tupec Pavel31
Pecka Karel12Táborský Jindřich04
Janošek Adam22Smílek Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Uher Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30269:406TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Němeček Radek
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
-8-51317-42301
2.Polášek Zdenek
Hrubý Petr
 
 
Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
9-3-4-5 1302
3.Němeček RadekMosnák Milan-4-4-3  0303
4.Maněk MarekŠťavík Ondřej-3-6-9  0304
5.Hrubý PetrKubík Josef-9-10-7  0305
6.Polášek ZdenekJangl Marek5-3-7-3 1306
7.Maněk MarekMosnák Milan-5-711-7 1307
8.Hrubý PetrŠťavík Ondřej118-8-6-82308
9.Polášek ZdenekKubík Josef-2-10-6  0309
10.Němeček RadekJangl Marek-7-7-6  03010
11.Hrubý PetrMosnák Milan-7    01  
12.Polášek ZdenekŠťavík Ondřej         
13.Němeček RadekKubík Josef         
14.Maněk MarekJangl Marek         
15.Polášek ZdenekMosnák Milan         
16.Němeček RadekŠťavík Ondřej         
17.Maněk MarekKubík Josef         
18.Hrubý PetrJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Radek02Mosnák Milan20
Maněk Marek02Šťavík Ondřej20
Hrubý Petr02Kubík Josef20
Polášek Zdenek02Jangl Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5370:247TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Kouřil Přemysl
Kuchařič Jiří ml.
 
 
-5575 3110
2.Tomeček Tomáš
Obrdlík Štěpán
 
 
Šrédl Pavel
Hradil Kryštof
 
 
977  3020
3.Obrdlík ŠtěpánKouřil Přemysl667  3030
4.Jamný PetrKuchařič Jiří ml.547  3040
5.Tomeček TomášHradil Kryštof594  3050
6.Morávek ZdeněkŠrédl Pavel135-66 3160
7.Jamný PetrKouřil Přemysl651  3070
8.Tomeček TomášKuchařič Jiří ml.8-8811 3180
9.Morávek ZdeněkHradil Kryštof729  3090
10.Obrdlík ŠtěpánŠrédl Pavel4-104-5932100
11.Tomeček TomášKouřil Přemysl946  30  
12.Morávek ZdeněkKuchařič Jiří ml.         
13.Obrdlík ŠtěpánHradil Kryštof         
14.Jamný PetrŠrédl Pavel         
15.Morávek ZdeněkKouřil Přemysl         
16.Obrdlík ŠtěpánKuchařič Jiří ml.         
17.Jamný PetrHradil Kryštof         
18.Tomeček Tomᚊrédl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán20Kouřil Přemysl02
Jamný Petr20Kuchařič Jiří ml.02
Tomeček Tomáš20Hradil Kryštof02
Morávek Zdeněk20Šrédl Pavel02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy