Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36523:582TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
-9-10-7  0301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Himal Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
12-11-10-9 1302
3.Krejčí DaliborHimal Tomáš-1110-2-7 1303
4.Robek PetrZajíc René-8-5-7  0304
5.Rotrekl DavidKonečný Jaroslav85-97 3114
6.Ječmínek RadekPešek Oldřich-5104-5-72315
7.Robek PetrHimal Tomáš-5-79-4 1316
8.Rotrekl DavidZajíc René5-769 3126
9.Ječmínek RadekKonečný Jaroslav-38-6-9 1327
10.Krejčí DaliborPešek Oldřich-6657 3137
11.Rotrekl DavidHimal Tomáš-486-783247
12.Ječmínek RadekZajíc René-9-35-9 1348
13.Krejčí DaliborKonečný Jaroslav-67913 3158
14.Robek PetrPešek Oldřich-9-6-7  0359
15.Ječmínek RadekHimal Tomáš-87-56-823510
16.Krejčí DaliborZajíc René-77   11  
17.Robek PetrKonečný Jaroslav         
18.Rotrekl DavidPešek Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Dalibor21Himal Tomáš31
Robek Petr03Zajíc René21
Rotrekl David30Konečný Jaroslav12
Ječmínek Radek04Pešek Oldřich21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35436:512TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huták Ondřej
Sedláček Zdeněk
 
 
Novák Martin
Ličbinský Roman
 
 
-3-3-1  0301
2.Kalivoda Petr
Šubík Jiří
 
 
Pavelka Jakub
Drápal Metoděj
 
 
4-7-107-102302
3.Šubík JiříHerman Jaroslav13-7-8343212
4.Huták OndřejDrápal Metoděj-6-6-7  0313
5.Sedláček ZdeněkPavelka Jakub-9-5-10  0314
6.Kalivoda PetrLičbinský Roman-16-5-5  0315
7.Huták OndřejHerman Jaroslav-89-84113225
8.Sedláček ZdeněkDrápal Metoděj7-5-6-7 1326
9.Kalivoda PetrPavelka Jakub7-68-9-72327
10.Šubík JiříLičbinský Roman-1-3-7  0328
11.Sedláček ZdeněkHerman Jaroslav1067  3038
12.Kalivoda PetrDrápal Metoděj64-105 3148
13.Šubík JiříPavelka Jakub-8-10-8  0349
14.Huták OndřejLičbinský Roman-8-4-9  03410
15.Kalivoda PetrHerman Jaroslav         
16.Šubík JiříDrápal Metoděj         
17.Huták OndřejPavelka Jakub         
18.Sedláček ZdeněkLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šubík Jiří12Herman Jaroslav03
Huták Ondřej12Drápal Metoděj21
Sedláček Zdeněk12Pavelka Jakub30
Kalivoda Petr12Ličbinský Roman30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Wirth Imrich
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32351:440TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
-7-4-12  0301
2.Podrazil David
Wirth Imrich
 
 
Obrdlík Štěpán
Tomeček Tomáš
 
 
-67-8-7 1302
3.Polášek ZdenekTomeček Tomáš-98-11-7 1303
4.Tomek JanJamný Petr-4-8-6  0304
5.Wirth ImrichObrdlík Štěpán-7-6-9  0305
6.Podrazil DavidMorávek Zdeněk-9-9-4  0306
7.Tomek JanTomeček Tomáš-4-7-10  0307
8.Wirth ImrichJamný Petr-95-8-6 1308
9.Podrazil DavidObrdlík Štěpán-69-8483218
10.Polášek ZdenekMorávek Zdeněk-3-8-4  0319
11.Wirth ImrichTomeček Tomáš798  3029
12.Podrazil DavidJamný Petr8-7-99-823210
13.Polášek ZdenekObrdlík Štěpán-85-3-8 13  
14.Tomek JanMorávek Zdeněk         
15.Podrazil DavidTomeček Tomáš         
16.Polášek ZdenekJamný Petr         
17.Tomek JanObrdlík Štěpán         
18.Wirth ImrichMorávek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Zdenek02Tomeček Tomáš21
Tomek Jan02Jamný Petr30
Wirth Imrich12Obrdlík Štěpán11
Podrazil David12Morávek Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24609:535TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Kouřil Přemysl
Hrubý Otto
 
 
9610  3010
2.Šťavík Ondřej
Zvychainyi Mykyta
 
 
Hrbáček Milan
Kuchařič Jiří ml.
 
 
-8-64-4 1311
3.Zvychainyi MykytaHrubý Otto87-78 3121
4.Mosnák MilanKouřil Přemysl8-8-59-122322
5.Šťavík OndřejKuchařič Jiří ml.3-765 3132
6.Kubík JosefHrbáček Milan686  3042
7.Mosnák MilanHrubý Otto7-88-7-122343
8.Šťavík OndřejKouřil Přemysl8710  3053
9.Kubík JosefKuchařič Jiří ml.-855-453263
10.Zvychainyi MykytaHrbáček Milan7-1347 3173
11.Šťavík OndřejHrubý Otto10-911-783283
12.Kubík JosefKouřil Přemysl-89-7-7 1384
13.Zvychainyi MykytaKuchařič Jiří ml.710-7-9-72385
14.Mosnák MilanHrbáček Milan345  3095
15.Kubík JosefHrubý Otto-8-786432105
16.Zvychainyi MykytaKouřil Přemysl75-5-9432  
17.Mosnák MilanKuchařič Jiří ml.         
18.Šťavík OndřejHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zvychainyi Mykyta21Hrubý Otto13
Mosnák Milan12Kouřil Přemysl21
Šťavík Ondřej30Kuchařič Jiří ml.12
Kubík Josef31Hrbáček Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno AVrchní
rozhodčí:
Hamadeh Nabil
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36674:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Zdeněk
Tatar Ivo
 
 
Konečný Rostislav
Oleksík Václav
 
 
8-11-4-7 1301
2.Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
139-10-693211
3.Galanda FrantišekTůma Pavel8-10-10-7 1312
4.Dědek ZdeněkOleksík Václav-9-11-8  0313
5.Šmídek RomanKonečný Rostislav-7-12-10  0314
6.Pelikán JanTupec Pavel984  3024
7.Dědek ZdeněkTůma Pavel-1-4-10  0325
8.Šmídek RomanOleksík Václav-8-55-9 1326
9.Pelikán JanKonečný Rostislav15-9-1093236
10.Galanda FrantišekAdam Vlastimil1164  3046
11.Šmídek RomanTůma Pavel8-710-983256
12.Pelikán JanOleksík Václav-4-69-8 1357
13.Galanda FrantišekKonečný Rostislav86-78 3167
14.Dědek ZdeněkAdam Vlastimil8-79-9-92368
15.Pelikán JanTůma Pavel726  3078
16.Galanda FrantišekOleksík Václav118-4-7-112379
17.Dědek ZdeněkKonečný Rostislav876  3089
18.Šmídek RomanAdam Vlastimil5-6-8833299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Galanda František22Tůma Pavel22
Dědek Zdeněk13Oleksík Václav40
Šmídek Roman22Konečný Rostislav13
Pelikán Jan31Tupec Pavel01
   Adam Vlastimil12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST LVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18491:347SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
-57-8-6 1301
2.Pařízek Richard
Příkaský Libor
 
 

 
 
WO    3011
3.Veselý JanBednařík Marcel-3-8-8  0312
4.Pařízek RichardZítka Patrik-6499 3122
5.Příkaský LiborHladký Rostislav-109410 3132
6.Buriánek PatrikWO    3042
7.Pařízek RichardBednařík Marcel-5-631463252
8.Příkaský LiborZítka Patrik-34-5573262
9.Buriánek PatrikHladký Rostislav684  3072
10.Veselý JanWO    3082
11.Příkaský LiborBednařík Marcel-6-7-6  0383
12.Buriánek PatrikZítka Patrik787  3093
13.Veselý JanHladký Rostislav13-93-10-72394
14.Pařízek RichardWO    30104
15.Buriánek PatrikBednařík Marcel         
16.Veselý JanZítka Patrik         
17.Pařízek RichardHladký Rostislav         
18.Příkaský Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselý Jan02Bednařík Marcel21
Pařízek Richard20Zítka Patrik03
Příkaský Libor21Hladký Rostislav12
Buriánek Patrik20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy