Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36450:527SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Hynšt Martin
 
 
Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
-6-9-5  0301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Orel Eduard
Příkaský Libor
 
 
-11-810893211
3.Krejčí DaliborOrel Eduard-48-4-5 1312
4.Robek PetrBuriánek Patrik-5-8-3  0313
5.Rotrekl DavidVeselý Jan9-885 3123
6.Ječmínek RadekPříkaský Libor-138-7-5 1324
7.Robek PetrOrel Eduard-8-7-6  0325
8.Rotrekl DavidBuriánek Patrik-8555 3135
9.Ječmínek RadekVeselý Jan5-9-10-10 1336
10.Krejčí DaliborPříkaský Libor-10-85-7 1337
11.Rotrekl DavidOrel Eduard-6-9-4  0338
12.Hynšt MartinBuriánek Patrik-6-7-8  0339
13.Krejčí DaliborVeselý Jan-488-963249
14.Robek PetrPříkaský Libor9-6-10-9 13410
15.Hynšt MartinOrel Eduard         
16.Krejčí DaliborBuriánek Patrik         
17.Robek PetrVeselý Jan         
18.Rotrekl DavidPříkaský Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor12Orel Eduard30
Robek Petr03Buriánek Patrik21
Rotrekl David21Veselý Jan12
Ječmínek Radek02Příkaský Libor30
Hynšt Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Zajíc René
HOSTUJÍCÍ:KST LVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26562:509TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
Hladký Rostislav
Pagáč Martin
 
 
6-88-983210
2.Himal Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
-7-10-9  0311
3.Pešek OldřichŠimon Peter710-67 3121
4.Konečný JaroslavZítka Patrik-86107 3131
5.Zajíc RenéHladký Rostislav9-55-543241
6.Himal TomášPagáč Martin410-710 3151
7.Konečný JaroslavZechmeister Jan-5636 3161
8.Zajíc RenéZítka Patrik-8107-12-102362
9.Himal TomášHladký Rostislav48-73 3172
10.Pešek OldřichPagáč Martin-96-4-9 1373
11.Zajíc RenéZechmeister Jan517  3083
12.Himal TomášZítka Patrik11-97-773293
13.Pešek OldřichHladký Rostislav-5-4-7  0394
14.Konečný JaroslavPagáč Martin-4-9-9  0395
15.Himal TomášZechmeister Jan952  30105
16.Pešek OldřichZítka Patrik-5    01  
17.Konečný JaroslavHladký Rostislav         
18.Zajíc RenéPagáč Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Oldřich12Šimon Peter01
Konečný Jaroslav21Zítka Patrik12
Zajíc René21Hladký Rostislav12
Himal Tomáš40Pagáč Martin21
   Zechmeister Jan03
Změna v sestavě LVA B Hrac Zechmeister J. za Šimon P.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:Sedláček Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31305:429SK Slatina B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huták Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
Fila Martin
Smílek Zdeněk
 
 
-8-998-82301
2.Ryšavý Luděk
Sedláček Zdeněk
 
 
Táborský Jindřich
Tupec Pavel
 
 
-313-4-4 1302
3.Ryšavý LuděkFila Martin-11-5-9  0303
4.Huták OndřejTupec Pavel-7-5-7  0304
5.Pilát OndřejTáborský Jindřich-3-12-5  0305
6.Sedláček ZdeněkSmílek Zdeněk9-7119 3115
7.Huták OndřejFila Martin-7-5-6  0316
8.Pilát OndřejTupec Pavel-6-2-6  0317
9.Sedláček ZdeněkTáborský Jindřich-4-12-5  0318
10.Ryšavý LuděkSmílek Zdeněk8-9-6-7 1319
11.Pilát OndřejFila Martin-1210-9-7 13110
12.Sedláček ZdeněkTupec Pavel         
13.Ryšavý LuděkTáborský Jindřich         
14.Huták OndřejSmílek Zdeněk         
15.Sedláček ZdeněkFila Martin         
16.Ryšavý LuděkTupec Pavel         
17.Huták OndřejTáborský Jindřich         
18.Pilát OndřejSmílek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ryšavý Luděk02Fila Martin30
Huták Ondřej02Tupec Pavel20
Pilát Ondřej03Táborský Jindřich20
Sedláček Zdeněk11Smílek Zdeněk11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Herman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18528:364TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Jaroslav
Nespěšný Hynek
 
 
Dědek Zdeněk
Šmídek Roman
 
 
7-13-8-2 1301
2.Janošek Adam
Hrdlička Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Nespěšný HynekDědek Zdeněk-7428 3121
4.Herman JaroslavŠmídek Roman9-88-8-92322
5.Hrdlička MiroslavPrachař Tomáš86-98 3132
6.Janošek AdamWO    3042
7.Herman JaroslavDědek Zdeněk789  3052
8.Hrdlička MiroslavŠmídek Roman-6-9-9  0353
9.Janošek AdamPrachař Tomáš59-88 3163
10.Nespěšný HynekWO    3073
11.Hrdlička MiroslavDědek Zdeněk2-3-5-6 1374
12.Janošek AdamŠmídek Roman-59-96-82375
13.Nespěšný HynekPrachař Tomáš495  3085
14.Herman JaroslavWO    3095
15.Janošek AdamDědek Zdeněk678  30105
16.Nespěšný HynekŠmídek Roman-811   11  
17.Herman JaroslavPrachař Tomáš         
18.Hrdlička Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nespěšný Hynek20Dědek Zdeněk13
Herman Jaroslav11Šmídek Roman30
Hrdlička Miroslav12Prachař Tomáš03
Janošek Adam21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Polášek Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22558:493TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Polášek Michal
 
 
Kouřil Přemysl
Kuchařič Jiří ml.
 
 
-9-94-6 1301
2.Baláž Branislav
Podrazil David
 
 
Kuchařič Jiří st.
Hrubý Otto
 
 
638  3011
3.Němeček RadekKuchařič Jiří st.-311-98103221
4.Maněk MarekHrubý Otto6-118-663231
5.Baláž BranislavKouřil Přemysl-11765 3141
6.Podrazil DavidKuchařič Jiří ml.3114  3051
7.Maněk MarekKuchařič Jiří st.4-4-6-8 1352
8.Baláž BranislavHrubý Otto9109  3062
9.Podrazil DavidKouřil Přemysl775  3072
10.Němeček RadekKuchařič Jiří ml.988  3082
11.Baláž BranislavKuchařič Jiří st.185  3092
12.Podrazil DavidHrubý Otto8-6-9-9 1393
13.Němeček RadekKouřil Přemysl89-14-8-62394
14.Maněk MarekKuchařič Jiří ml.-12-4-6  0395
15.Podrazil DavidKuchařič Jiří st.-6410-4432105
16.Němeček RadekHrubý Otto-5-108-7 13  
17.Maněk MarekKouřil Přemysl         
18.Baláž BranislavKuchařič Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němeček Radek21Kuchařič Jiří st.13
Maněk Marek12Hrubý Otto12
Baláž Branislav30Kouřil Přemysl12
Podrazil David31Kuchařič Jiří ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15477:396TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
989  3010
2.Obrdlík Štěpán
Tomeček Tomáš
 
 
Šťavík Ondřej
Jangl Marek
 
 
-10-9-9  0311
3.Obrdlík ŠtěpánMosnák Milan456  3021
4.Jamný PetrKubík Josef6-1168 3131
5.Tomeček Tomᚊťavík Ondřej5-68-8-92332
6.Morávek ZdeněkJangl Marek678  3042
7.Jamný PetrMosnák Milan-1067-1333252
8.Tomeček TomášKubík Josef8-68-773262
9.Morávek ZdeněkŠťavík Ondřej8611  3072
10.Obrdlík ŠtěpánJangl Marek8-8-31043282
11.Tomeček TomášMosnák Milan-7-65793292
12.Morávek ZdeněkKubík Josef786  30102
13.Obrdlík ŠtěpánŠťavík Ondřej         
14.Jamný PetrJangl Marek         
15.Morávek ZdeněkMosnák Milan         
16.Obrdlík ŠtěpánKubík Josef         
17.Jamný PetrŠťavík Ondřej         
18.Tomeček TomášJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán20Mosnák Milan03
Jamný Petr20Kubík Josef03
Tomeček Tomáš21Šťavík Ondřej11
Morávek Zdeněk30Jangl Marek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy