Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30242:383SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Slavík Ondřej
 
 
Buriánek Patrik
Kosík Tomáš
 
 
-13-128-8 1301
2.Huták Ondřej
Pilát Ondřej
 
 
Pařízek Richard
Král Ondřej
 
 
-86-6-8 1302
3.Huták OndřejKosík Tomáš-9-3-5  0303
4.Pilát OndřejBuriánek Patrik-6-3-3  0304
5.Slavík OndřejPařízek Richard10-4-5-6 1305
6.Sedláček ZdeněkKrál Ondřej-12-5-6  0306
7.Pilát OndřejKosík Tomáš-2-10-4  0307
8.Slavík OndřejBuriánek Patrik-5-7-4  0308
9.Sedláček ZdeněkPařízek Richard10-4-7-4 1309
10.Huták OndřejZůbek Tomáš-3-98-4 13010
11.Slavík OndřejKosík Tomáš-7-10-8  03  
12.Sedláček ZdeněkBuriánek Patrik         
13.Huták OndřejPařízek Richard         
14.Pilát OndřejZůbek Tomáš         
15.Sedláček ZdeněkKosík Tomáš         
16.Huták OndřejBuriánek Patrik         
17.Pilát OndřejPařízek Richard         
18.Slavík OndřejZůbek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Huták Ondřej02Kosík Tomáš20
Pilát Ondřej02Buriánek Patrik20
Slavík Ondřej02Pařízek Richard20
Sedláček Zdeněk02Král Ondřej10
   Zůbek Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Novák Martin
HOSTUJÍCÍ:KST LVA BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32332:441KST LVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Jaroslav
Novák Martin
 
 
Bednařík Marcel
Hladký Rostislav
 
 
-7-4-5  0301
2.Nespěšný Hynek
Janošek Adam
 
 
Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
9-9-6-10 1302
3.Nespěšný HynekBednařík Marcel-4108-9-92303
4.Novák MartinŠimon Peter67-6-9-102304
5.Herman JaroslavZítka Patrik-8-27983214
6.Janošek AdamHladký Rostislav-8-6-6  0315
7.Novák MartinBednařík Marcel-6-57-5 1316
8.Herman JaroslavŠimon Peter-94-10-1 1317
9.Janošek AdamZítka Patrik-9-6-11  0318
10.Nespěšný HynekHladký Rostislav-7-4-7  0319
11.Herman JaroslavBednařík Marcel9-5-5-2 13110
12.Janošek AdamŠimon Peter-7-586 22  
13.Nespěšný HynekZítka Patrik         
14.Novák MartinHladký Rostislav         
15.Janošek AdamBednařík Marcel         
16.Nespěšný HynekŠimon Peter         
17.Novák MartinZítka Patrik         
18.Herman JaroslavHladký Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nespěšný Hynek02Bednařík Marcel30
Novák Martin02Šimon Peter20
Herman Jaroslav12Zítka Patrik11
Janošek Adam02Hladký Rostislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BVrchní
rozhodčí:
Polák Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Masarykova 22, LanžhotRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2021 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38668:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláž Branislav
Podrazil David
 
 
Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
5-56-873210
2.Wirth Imrich
Koníček Marek
 
 
Himal Tomáš
Pešek Oldřich
 
 
492  3020
3.Koníček MarekHimal Tomáš9-6-6-5 1321
4.Podrazil DavidKonečný Jaroslav-4-55583231
5.Baláž BranislavZajíc René916-8-563241
6.Wirth ImrichPešek Oldřich99-56 3151
7.Podrazil DavidHimal Tomáš-65-6-7 1352
8.Baláž BranislavKonečný Jaroslav9-89-9-82353
9.Wirth ImrichZajíc René-8-5-3  0354
10.Koníček MarekPešek Oldřich-6665 3164
11.Baláž BranislavHimal Tomáš3-8-5-9 1365
12.Wirth ImrichKonečný Jaroslav-10-857-102366
13.Koníček MarekZajíc René-3-710-10 1367
14.Podrazil DavidPešek Oldřich-5105-3103277
15.Wirth ImrichHimal Tomáš98-810 3187
16.Koníček MarekKonečný Jaroslav-5-7-13  0388
17.Podrazil DavidZajíc René-489-3-92389
18.Baláž BranislavPešek Oldřich822  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koníček Marek13Himal Tomáš31
Podrazil David22Konečný Jaroslav31
Baláž Branislav22Zajíc René31
Wirth Imrich22Pešek Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice AVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11419:334TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Tomáš
Morávek Zdeněk
 
 
Krejčí Dalibor
Hynšt Martin
 
 
445  3010
2.Obrdlík Štěpán
Jamný Petr
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
-1158-583220
3.Obrdlík ŠtěpánKrejčí Dalibor10-108-453230
4.Jamný PetrRotrekl David-4-910653240
5.Morávek ZdeněkRobek Petr834  3050
6.Tomeček TomášHynšt Martin-886-1093260
7.Jamný PetrKrejčí Dalibor812-67 3170
8.Morávek ZdeněkRotrekl David-10-56593280
9.Tomeček TomášRobek Petr8117  3090
10.Obrdlík ŠtěpánHynšt Martin865  30100
11.Morávek ZdeněkKrejčí Dalibor         
12.Tomeček TomášRotrekl David         
13.Obrdlík ŠtěpánRobek Petr         
14.Jamný PetrHynšt Martin         
15.Tomeček TomášKrejčí Dalibor         
16.Obrdlík ŠtěpánRotrekl David         
17.Jamný PetrRobek Petr         
18.Morávek ZdeněkHynšt Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Obrdlík Štěpán20Krejčí Dalibor02
Jamný Petr20Rotrekl David02
Morávek Zdeněk20Robek Petr02
Tomeček Tomáš20Hynšt Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí AVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
kraj - Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:18Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:25549:525TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
Konečný Rostislav
Táborský Jindřich
 
 
429  3010
2.Jangl Marek
Zvychainyi Mykyta
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
8-999 3120
3.Jangl MarekTůma Pavel-9-8-6  0321
4.Kubík JosefTupec Pavel-6-6-5  0322
5.Mosnák MilanTáborský Jindřich-99710 3132
6.Zvychainyi MykytaKonečný Rostislav787  3042
7.Kubík JosefTůma Pavel-61310-893252
8.Mosnák MilanTupec Pavel-99-99133262
9.Zvychainyi MykytaTáborský Jindřich103-10-863272
10.Jangl MarekKonečný Rostislav727  3082
11.Mosnák MilanTůma Pavel-6-9-6  0383
12.Zvychainyi MykytaTupec Pavel-8-9-12  0384
13.Jangl MarekTáborský Jindřich-910-9-6 1385
14.Kubík JosefKonečný Rostislav95-79 3195
15.Zvychainyi MykytaTůma Pavel8-6810 31105
16.Jangl MarekTupec Pavel-126-8  12  
17.Kubík JosefTáborský Jindřich         
18.Mosnák MilanKonečný Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jangl Marek12Tůma Pavel22
Kubík Josef21Tupec Pavel21
Mosnák Milan21Táborský Jindřich12
Zvychainyi Mykyta31Konečný Rostislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Hradil Kryštof
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36603:679KST Oltec Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbáček Milan
Hradil Kryštof
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
-7-8-9  0301
2.Kuchařič Jiří st.
Šrédl Pavel
 
 
Galanda František
Prachař Tomáš
 
 
689  3011
3.Hradil KryštofPelikán Jan-49-7-6 1312
4.Hrbáček MilanŠmídek Roman-9-9119-182313
5.Šrédl PavelPrachař Tomáš8-966 3123
6.Kuchařič Jiří st.Galanda František11-12611 3133
7.Hrbáček MilanPelikán Jan-4-6-10  0334
8.Šrédl PavelŠmídek Roman-711-810-112335
9.Kuchařič Jiří st.Prachař Tomáš4-999 3145
10.Hradil KryštofGalanda František89-107 3155
11.Šrédl PavelPelikán Jan-7-13-6  0356
12.Kuchařič Jiří st.Šmídek Roman-6WO   0357
13.Hradil KryštofPrachař Tomáš679  3067
14.Hrbáček MilanGalanda František1099  3077
15.Kuchařič Jiří st.Pelikán JanWO    0378
16.Hradil KryštofŠmídek Roman15-9-88-52379
17.Hrbáček MilanPrachař Tomáš-7-89683289
18.Šrédl PavelGalanda František-5-4-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradil Kryštof22Pelikán Jan30
Hrbáček Milan22Šmídek Roman40
Šrédl Pavel13Prachař Tomáš04
Kuchařič Jiří st.21Galanda František13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy