Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST LVA BVrchní
rozhodčí:
Zítka Patrik
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15476:392KST LVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
86-98 3110
2.Bednařík Marcel
Pagáč Martin
 
 
Dědek Zdeněk
Hamadeh Nabil
 
 
77-93 3120
3.Zítka PatrikPelikán Jan779  3030
4.Šimon PeterŠmídek Roman-4-568-82331
5.Pagáč MartinDědek Zdeněk696  3041
6.Bednařík MarcelHamadeh Nabil9-629 3151
7.Šimon PeterPelikán Jan-5-10-4  0352
8.Pagáč MartinŠmídek Roman-59-101293262
9.Bednařík MarcelDědek Zdeněk854  3072
10.Zítka PatrikHamadeh Nabil-72711 3182
11.Pagáč MartinPelikán Jan-7-95-8 1383
12.Bednařík MarcelŠmídek Roman363  3093
13.Zítka PatrikDědek Zdeněk1149  30103
14.Mikuš JosefHamadeh Nabil-108910 31  
15.Bednařík MarcelPelikán Jan         
16.Zítka PatrikŠmídek Roman         
17.Mikuš JosefDědek Zdeněk         
18.Pagáč MartinHamadeh Nabil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítka Patrik30Pelikán Jan21
Šimon Peter02Šmídek Roman12
Pagáč Martin21Dědek Zdeněk03
Bednařík Marcel30Hamadeh Nabil02
Zápas č. 14 střídání Mikuš Josef za Peter Šimon



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15499:411SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Smílek Zdeněk
Zaplatil Radek
 
 
746  3010
2.Kosík Tomáš
Pařízek Richard
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
9-8-86-52311
3.Veselý JanTupec Pavel-799-5-62312
4.Pařízek RichardTůma Pavel-59126 3122
5.Kosík TomášSmílek Zdeněk953  3032
6.Buriánek PatrikZaplatil Radek67-102 3142
7.Pařízek RichardTupec Pavel9-12-6-4 1343
8.Kosík TomášTůma Pavel-4-910963253
9.Buriánek PatrikSmílek Zdeněk1145  3063
10.Veselý JanZaplatil Radek538  3073
11.Kosík TomášTupec Pavel69-811 3183
12.Buriánek PatrikTůma Pavel5103  3093
13.Veselý JanSmílek Zdeněk5-877 31103
14.Pařízek RichardZaplatil Radek-75-11  12  
15.Buriánek PatrikTupec Pavel         
16.Veselý JanTůma Pavel         
17.Pařízek RichardSmílek Zdeněk         
18.Kosík TomášZaplatil Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Jan21Tupec Pavel21
Pařízek Richard11Tůma Pavel03
Kosík Tomáš30Smílek Zdeněk03
Buriánek Patrik30Zaplatil Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37549:595TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
7-7-9683210
2.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Zvychainyi Mykyta
Jangl Marek
 
 
4413  3020
3.Krejčí DaliborMosnák Milan3-8-77-102321
4.Robek PetrKubík Josef-4-2-7  0322
5.Rotrekl DavidZvychainyi Mykyta3-7-6653232
6.Ječmínek RadekJangl Marek-74-8-2 1333
7.Robek PetrMosnák Milan-8-4-6  0334
8.Rotrekl DavidKubík Josef7-985 3144
9.Ječmínek RadekZvychainyi Mykyta-7-79793254
10.Krejčí DaliborJangl Marek-98-69-52355
11.Rotrekl DavidMosnák Milan6-8-8-7 1356
12.Ječmínek RadekKubík Josef9-6-6-7 1357
13.Krejčí DaliborZvychainyi Mykyta4710  3067
14.Robek PetrJangl Marek-7-410-11 1368
15.Ječmínek RadekMosnák Milan-9-1-6  0369
16.Krejčí DaliborKubík Josef-46-10-7 13610
17.Robek PetrZvychainyi Mykyta-15    01  
18.Rotrekl DavidJangl Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Dalibor13Mosnák Milan40
Robek Petr03Kubík Josef31
Rotrekl David21Zvychainyi Mykyta03
Ječmínek Radek13Jangl Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Konečný Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11405:337TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
Šrédl Pavel
Hrbáček Milan
 
 
3713  3010
2.Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
Kouřil Přemysl
Hradil Kryštof
 
 
567  3020
3.Damborský BohumilŠrédl Pavel-5-5-5  0321
4.Zajíc RenéHradil Kryštof6-9-8743231
5.Konečný JaroslavHrbáček Milan576  3041
6.Himal TomášKouřil Přemysl6106  3051
7.Zajíc RenéŠrédl Pavel7-4-61093261
8.Konečný JaroslavHradil Kryštof899  3071
9.Himal TomášHrbáček Milan5711  3081
10.Hanák ZdeněkKouřil Přemysl-4-4-8  0382
11.Konečný JaroslavŠrédl Pavel53-810 3192
12.Himal TomášHradil Kryštof979  30102
13.Hanák ZdeněkHrbáček Milan9    10  
14.Zajíc RenéKouřil Přemysl         
15.Himal Tomᚊrédl Pavel         
16.Hanák ZdeněkHradil Kryštof         
17.Zajíc RenéHrbáček Milan         
18.Konečný JaroslavKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Damborský Bohumil01Šrédl Pavel12
Zajíc René20Hradil Kryštof03
Konečný Jaroslav30Hrbáček Milan02
Himal Tomáš30Kouřil Přemysl11
Hanák Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30178:358TJ Sokol Lanžhot B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Zdeněk
Slavík Ondřej
 
 
Baláž Branislav
Podrazil David
 
 
-6-4-5  0301
2.
 
 
Wirth Imrich
Němeček Radek
 
 
WO    0302
3.Pilát OndřejPodrazil David-6-4-8  0303
4.Slavík OndřejWirth Imrich-8-8-8  0304
5.Sedláček ZdeněkBaláž Branislav-8-1299-82305
6.Němeček RadekWO    0306
7.Slavík OndřejPodrazil David-5-85-5 1307
8.Sedláček ZdeněkWirth Imrich-4-11-5  0308
9.Baláž BranislavWO    0309
10.Pilát OndřejNěmeček Radek-7-7-8  03010
11.Sedláček ZdeněkPodrazil David         
12.Wirth Imrich         
13.Pilát OndřejBaláž Branislav         
14.Slavík OndřejNěmeček Radek         
15.Podrazil David         
16.Pilát OndřejWirth Imrich         
17.Slavík OndřejBaláž Branislav         
18.Sedláček ZdeněkNěmeček Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pilát Ondřej02Podrazil David20
Slavík Ondřej02Wirth Imrich20
Sedláček Zdeněk02Baláž Branislav10
   Němeček Radek10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Ličbinský Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34414:491TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janošek Adam
Pecka Karel
 
 
Tomeček Tomáš
Frolek Radek
 
 
-9-31212-72301
2.Herman Jaroslav
Hrdlička Miroslav
 
 
Morávek Zdeněk
Jamný Petr
 
 
-78-5-11 1302
3.Herman JaroslavMorávek Zdeněk-9-3-6  0303
4.Hrdlička MiroslavJamný Petr-5-3-7  0304
5.Pecka KarelTomeček Tomáš-9-10-9  0305
6.Janošek AdamFrolek Radek-8-11111343215
7.Hrdlička MiroslavMorávek Zdeněk-5-6-8  0316
8.Pecka KarelJamný Petr-7-10-7  0317
9.Janošek AdamTomeček Tomáš-11-5-5  0318
10.Herman JaroslavFrolek Radek6-677 3128
11.Pecka KarelMorávek Zdeněk-9-7-7  0329
12.Janošek AdamJamný Petr53-76 3139
13.Herman JaroslavTomeček Tomáš-6-9410-1023310
14.Hrdlička MiroslavFrolek Radek-7-6-6  03  
15.Janošek AdamMorávek Zdeněk         
16.Herman JaroslavJamný Petr         
17.Hrdlička MiroslavTomeček Tomáš         
18.Pecka KarelFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Herman Jaroslav12Morávek Zdeněk30
Hrdlička Miroslav02Jamný Petr21
Pecka Karel03Tomeček Tomáš30
Janošek Adam21Frolek Radek02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy