Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST LVA BVrchní
rozhodčí:
Zítka Patrik
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 618, 691 44 Lednice, Sportovní hala ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17516:421KST LVA B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednařík Marcel
Pagáč Martin
 
 
Táborský Jindřich
Smílek Zdeněk
 
 
-9-7-7  0301
2.Zítka Patrik
Šimon Peter
 
 
Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
887  3011
3.Zítka PatrikTupec Pavel-8-10-4  0312
4.Šimon PeterTůma Pavel377  3022
5.Pagáč MartinTáborský Jindřich3811  3032
6.Bednařík MarcelSmílek Zdeněk445  3042
7.Šimon PeterTupec Pavel-9714-9-92343
8.Pagáč MartinTůma Pavel8-58-11-82344
9.Bednařík MarcelTáborský Jindřich7711  3054
10.Zítka PatrikSmílek Zdeněk85-9-553264
11.Pagáč MartinTupec Pavel5-588 3174
12.Bednařík MarcelTůma Pavel9-755 3184
13.Zítka PatrikTáborský Jindřich564  3094
14.Šimon PeterSmílek Zdeněk64-119 31104
15.Bednařík MarcelTupec Pavel760  30  
16.Zítka PatrikTůma Pavel         
17.Šimon PeterTáborský Jindřich         
18.Pagáč MartinSmílek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zítka Patrik21Tupec Pavel21
Šimon Peter21Tůma Pavel12
Pagáč Martin21Táborský Jindřich03
Bednařík Marcel30Smílek Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15470:397SKST PLUS Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Patrik
Veselý Jan
 
 
Pelikán Jan
Šmídek Roman
 
 
971  3010
2.Pařízek Richard
Příkaský Libor
 
 
Dědek Zdeněk
Hamadeh Nabil
 
 
-51062 3120
3.Příkaský LiborPelikán Jan-66-5-5 1321
4.Pařízek RichardŠmídek Roman91012  3031
5.Veselý JanDědek Zdeněk82-67 3141
6.Buriánek PatrikHamadeh Nabil1108  3051
7.Pařízek RichardPelikán Jan-8888 3161
8.Veselý JanŠmídek Roman5-4-98-72362
9.Buriánek PatrikDědek Zdeněk876  3072
10.Příkaský LiborHamadeh Nabil697  3082
11.Kosík TomášPelikán Jan-7-7-7  0383
12.Buriánek PatrikŠmídek Roman7-9105 3193
13.Příkaský LiborDědek Zdeněk47-5-81132103
14.Pařízek RichardHamadeh Nabil8-87  21  
15.Buriánek PatrikPelikán Jan         
16.Příkaský LiborŠmídek Roman         
17.Pařízek RichardDědek Zdeněk         
18.Kosík TomášHamadeh Nabil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příkaský Libor21Pelikán Jan21
Pařízek Richard20Šmídek Roman12
Veselý Jan11Dědek Zdeněk03
Buriánek Patrik30Hamadeh Nabil02
Kosík Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Ječmínek Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:20526:470TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Kouřil Přemysl
Hrubý Otto
 
 
-910-11-9 1301
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Hradil Kryštof
Šrédl Pavel
 
 
-77-7953211
3.Krejčí DaliborHrubý Otto-69-121053221
4.Robek PetrŠrédl Pavel7-7-8983231
5.Rotrekl DavidHradil Kryštof15-835 3141
6.Ječmínek RadekKouřil Přemysl-108108 3151
7.Robek PetrHrubý Otto-5-77-9 1352
8.Rotrekl DavidŠrédl Pavel-105-8893262
9.Ječmínek RadekHradil Kryštof76-66 3172
10.Krejčí DaliborKouřil Přemysl693  3082
11.Rotrekl DavidHrubý Otto-7-6101163292
12.Ječmínek RadekŠrédl Pavel-10777 31102
13.Krejčí DaliborHradil Kryštof         
14.Robek PetrKouřil Přemysl         
15.Ječmínek RadekHrubý Otto         
16.Krejčí DaliborŠrédl Pavel         
17.Robek PetrHradil Kryštof         
18.Rotrekl DavidKouřil Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor20Hrubý Otto12
Robek Petr11Šrédl Pavel03
Rotrekl David30Hradil Kryštof02
Ječmínek Radek30Kouřil Přemysl02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Konečný Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34663:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Damborský Bohumil
 
 
Mosnák Milan
Kubík Josef
 
 
-98-4-7 1301
2.Zajíc René
Konečný Jaroslav
 
 
Jangl Marek
Zvychainyi Mykyta
 
 
-98-91053211
3.Hanák ZdeněkMosnák Milan-5-4-6  0312
4.Zajíc RenéKubík Josef711-115 3122
5.Konečný JaroslavZvychainyi Mykyta846  3032
6.Himal TomášJangl Marek-9384 3142
7.Zajíc RenéMosnák Milan458  3052
8.Konečný JaroslavKubík Josef1-116-9-52353
9.Himal TomášZvychainyi Mykyta577  3063
10.Hanák ZdeněkJangl Marek-4-1-7  0364
11.Konečný JaroslavMosnák Milan-16-868-82365
12.Himal TomášKubík Josef5-78-11-92366
13.Hanák ZdeněkZvychainyi Mykyta-1011-6-7 1367
14.Zajíc RenéJangl Marek9-8-12-4 1368
15.Himal TomášMosnák Milan5109  3078
16.Hanák ZdeněkKubík Josef-6-5-6  0379
17.Zajíc RenéZvychainyi Mykyta7-1068 3189
18.Konečný JaroslavJangl Marek-10-88583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanák Zdeněk04Mosnák Milan22
Zajíc René31Kubík Josef31
Konečný Jaroslav22Zvychainyi Mykyta13
Himal Tomáš31Jangl Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30228:372TJ Jiskra Strážnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubík Jiří
Pilát Ondřej
 
 
Jamný Petr
Frolek Radek
 
 
12-2-8-9 1301
2.Sedláček Zdeněk
Slavík Ondřej
 
 
Morávek Zdeněk
Tomeček Tomáš
 
 
-69-9-4 1302
3.Pilát OndřejJamný Petr-4-7-8  0303
4.Sedláček ZdeněkMorávek Zdeněk-2-10-5  0304
5.Slavík OndřejTomeček Tomáš-5-5-3  0305
6.Šubík JiříFrolek Radek-7-3-2  0306
7.Sedláček ZdeněkJamný Petr-7-8-8  0307
8.Slavík OndřejMorávek Zdeněk-2-4-9  0308
9.Šubík JiříTomeček Tomáš-48-812-92309
10.Pilát OndřejFrolek Radek-8-4-8  03010
11.Slavík OndřejJamný Petr-7    01  
12.Šubík JiříMorávek Zdeněk         
13.Pilát OndřejTomeček Tomáš         
14.Sedláček ZdeněkFrolek Radek         
15.Šubík JiříJamný Petr         
16.Pilát OndřejMorávek Zdeněk         
17.Sedláček ZdeněkTomeček Tomáš         
18.Slavík OndřejFrolek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilát Ondřej02Jamný Petr20
Sedláček Zdeněk02Morávek Zdeněk20
Slavík Ondřej02Tomeček Tomáš20
Šubík Jiří02Frolek Radek20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno DVrchní
rozhodčí:
Herman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11412:320TTC Moravská Slavia Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Jaroslav
Drápal Metoděj
 
 
Tomek Jan
Němeček Radek
 
 
747  3010
2.Janošek Adam
Pecka Karel
 
 
Maněk Marek
Polášek Michal
 
 
-810104 3120
3.Pecka KarelNěmeček Radek-984-773230
4.Herman JaroslavPolášek Michal956  3040
5.Drápal MetodějManěk Marek-7-88453250
6.Janošek AdamTomek Jan457  3060
7.Herman JaroslavNěmeček Radek4-68-883270
8.Drápal MetodějPolášek Michal9-397 3180
9.Janošek AdamManěk Marek-67-9393290
10.Pecka KarelTomek Jan67-98 31100
11.Drápal MetodějNěmeček Radek         
12.Janošek AdamPolášek Michal         
13.Pecka KarelManěk Marek         
14.Herman JaroslavTomek Jan         
15.Janošek AdamNěmeček Radek         
16.Pecka KarelPolášek Michal         
17.Herman JaroslavManěk Marek         
18.Drápal MetodějTomek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pecka Karel20Němeček Radek02
Herman Jaroslav20Polášek Michal02
Drápal Metoděj20Maněk Marek02
Janošek Adam20Tomek Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy