Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj PolnáVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:18398:368nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčál Radek
Bláha František
 
 
Strnad Richard
Blažek Martin
 
 
12136  3010
2.Kučera MartinStrnad Richard69-8-7-82311
3.Bláha FrantišekSysel Vojtěch9-4-6-9 1312
4.Krčál RadekBlažek Martin-55-91173222
5.Bláha FrantišekStrnad Richard7-898 3132
6.Kučera MartinBlažek Martin-9-6811-102333
7.Krčál RadekSysel Vojtěch781  3043
8.Bláha FrantišekBlažek Martin-86-11-7 1344
9.Krčál RadekStrnad Richard335  3054
10.Kučera MartinSysel Vojtěch-118-7-12 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Martin03Strnad Richard12
Bláha František12Sysel Vojtěch21
Krčál Radek30Blažek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis club Slaný, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:65:18204:265Stolní tenis club Slaný, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Michal
Hofmann Martin ml.
 
 
Černý Martin
Makara Jakub
 
 
-67-7-7 1301
2.Držálek JanMakara Jakub-9-4-3  0302
3.Hofmann Martin ml.Vorlíček Luboš-7-2710-82303
4.Malý MichalČerný Martin-7-42-7  0304
5.Hofmann Martin ml.Makara Jakub-84-25-82305
6.Držálek JanČerný Martin-6-10-5  0306
7.Malý MichalVorlíček Luboš-3    01  
8.Hofmann Martin ml.Černý Martin         
9.Malý MichalMakara Jakub         
10.Držálek JanVorlíček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Držálek Jan02Makara Jakub20
Hofmann Martin ml.02Vorlíček Luboš10
Malý Michal01Černý Martin20
Počet diváků: 1
Slaný prosí hrát v neděli 26.9. Kolize s MCR



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Děčín, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LÁNYRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:219:9278:220SKST Děčín, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Jiří
Tauš Jiří
 
 
Brožek Michal
Moravec Petr
 
 
57-86 3110
2.Grubr VojtěchMoravec Petr-6-6-7  0311
3.Čížek JiříChrt Lukáš267  3021
4.Tauš JiříBrožek Michal99-95 3131
5.Čížek JiříMoravec Petr568  3041
6.Grubr VojtěchBrožek Michal13-7-8-5 1342
7.Tauš JiříChrt Lukáš86-91 3152
8.Čížek JiříBrožek Michal279  3062
9.Tauš JiříMoravec Petr-3-7   02  
10.Grubr VojtěchChrt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Grubr Vojtěch02Moravec Petr11
Čížek Jiří30Chrt Lukáš02
Tauš Jiří20Brožek Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:25Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:22384:393nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sučík Jan
Kučera Lubomír
 
 
Knobloch Miroslav
Koutník Vojtěch
 
 
-6759 3110
2.Kučera LubomírKoutník Vojtěch-8996 3120
3.Sučík JanKaňka Tomáš-4105-9-52321
4.Kroc TomášKnobloch Miroslav-7-9-9  0322
5.Sučík JanKoutník Vojtěch-855-743232
6.Kučera LubomírKnobloch Miroslav-8-512-7 1333
7.Kroc TomášKaňka Tomáš39-8-993243
8.Sučík JanKnobloch Miroslav108-39 3153
9.Kroc TomášKoutník Vojtěch9-6-9-7 1354
10.Kučera LubomírKaňka Tomáš-5-116-9 1355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kučera Lubomír12Koutník Vojtěch12
Sučík Jan21Kaňka Tomáš21
Kroc Tomáš12Knobloch Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:5254:184Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
Beneš Petr
Beneš Pavel ml.
 
 
995  3010
2.Vaněček PetrBeneš Petr894  3020
3.Říšský PavelJanošťák Miroslav774  3030
4.Závora AdamBeneš Pavel ml.-5110-5-72331
5.Říšský PavelBeneš Petr759  3041
6.Vaněček PetrBeneš Pavel ml.-8-88643251
7.Závora AdamJanošťák Miroslav485  3061
8.Říšský PavelBeneš Pavel ml.         
9.Závora AdamBeneš Petr         
10.Vaněček PetrJanošťák Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vaněček Petr20Beneš Petr02
Říšský Pavel20Janošťák Miroslav02
Závora Adam11Beneš Pavel ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ VS TáborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:6255:202SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
Losos Radek
Losos Marek
 
 
35-58 3110
2.Chodounský MartinJehně Richard-1111-9783220
3.Šlehofer Stanislav ml.Losos Marek57-911 3130
4.Kovářík MatějLosos Radek-8-691183240
5.Šlehofer Stanislav ml.Jehně Richard2126  3050
6.Chodounský MartinLosos Radek786  3060
7.Kovářík MatějLosos Marek-66   11  
8.Šlehofer Stanislav ml.Losos Radek         
9.Kovářík MatějJehně Richard         
10.Chodounský MartinLosos Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chodounský Martin20Jehně Richard02
Šlehofer Stanislav ml.20Losos Marek01
Kovářík Matěj10Losos Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SK DobréRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:20378:392nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Langr Lukáš
 
 
Dušek Rostislav
Dušek Jakub
 
 
9-9108 3110
2.Vybíral JakubKovaříček Matěj14-7910 3120
3.Langr LukášDušek Rostislav7-74-763230
4.Jányš OndřejDušek Jakub11-2311 3140
5.Langr LukášKovaříček Matěj-7-1410-8 1341
6.Vybíral JakubDušek Jakub-46-8-6 1342
7.Jányš OndřejDušek Rostislav-6-9-7  0343
8.Langr LukášDušek Jakub9311  3053
9.Jányš OndřejKovaříček Matěj48-6-5-72354
10.Vybíral JakubDušek Rostislav68-5-5-42355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Jakub12Kovaříček Matěj21
Langr Lukáš21Dušek Rostislav21
Jányš Ondřej12Dušek Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota Vysoké MýtoVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:65:18183:243TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojnar Jiří
Fišer Lukáš
 
 
Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
-7-5-9  0301
2.Fišer LukášSlavík Jan-69-76-82302
3.Vojnar JiříKodym Tomáš-7-410-8 1303
4.Křepelka TomášNovotný Petr-611-6-10 1304
5.Vojnar JiříSlavík Jan-96-5-8 1305
6.Fišer LukášNovotný Petr-11-3-6  0306
7.Křepelka TomášKodym Tomáš6    10  
8.Vojnar JiříNovotný Petr         
9.Křepelka TomášSlavík Jan         
10.Fišer LukášKodym Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fišer Lukáš02Slavík Jan20
Vojnar Jiří02Kodym Tomáš10
Křepelka Tomáš01Novotný Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota ŠitbořiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna S. OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:220:7286:217TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šerý Ondřej
Svoboda David
 
 
Slavík Jakub
Slavík Ondřej
 
 
787  3010
2.Dvořák JakubSkála Richard-972-13-102311
3.Šerý OndřejSlavík Jakub1582  3021
4.Svoboda DavidSlavík Ondřej778  3031
5.Šerý OndřejSkála Richard-8549 3141
6.Dvořák JakubSlavík Ondřej-6-7-7  0342
7.Svoboda DavidSlavík Jakub978  3052
8.Šerý OndřejSlavík Ondřej366  3062
9.Svoboda DavidSkála Richard         
10.Dvořák JakubSlavík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dvořák Jakub02Skála Richard11
Šerý Ondřej30Slavík Jakub02
Svoboda David20Slavík Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Mohelnice, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Hranice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:1211:130TTC Mohelnice, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ellner Martin
Stuchlý Rostislav
 
 
Jemelka Libor
Jemelka Ivan
 
 
3913  3010
2.Hojgr JanSohr Radovan4610  3020
3.Stuchlý RostislavJemelka Libor359  3030
4.Ellner MartinJemelka Ivan558  3040
5.Stuchlý RostislavSohr Radovan54-78 3150
6.Hojgr JanJemelka Ivan3910  3060
7.Ellner MartinJemelka Libor19   20  
8.Stuchlý RostislavJemelka Ivan         
9.Ellner MartinSohr Radovan         
10.Hojgr JanJemelka Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hojgr Jan20Sohr Radovan02
Stuchlý Rostislav20Jemelka Libor01
Ellner Martin10Jemelka Ivan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy