Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:50Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:614:19269:315Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Daníček Adam
 
 
Krčál Radek
Bláha František
 
 
-7-710-9 1301
2.Rochowanski PavelKučera Martin10-78-7-112302
3.Šedivý ZdeněkBláha František936  3012
4.Daníček AdamKrčál Radek-3-9-9  0313
5.Šedivý ZdeněkKučera Martin83-87 3123
6.Rochowanski PavelKrčál RadekWO    0324
7.Daníček AdamBláha František-9-6-2  0325
8.Šedivý ZdeněkKrčál Radek879  3035
9.Daníček AdamKučera Martin9-57-6-82336
10.Rochowanski PavelBláha FrantišekWO    0336

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rochowanski Pavel01Kučera Martin21
Šedivý Zdeněk30Bláha František11
Daníček Adam03Krčál Radek11
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:223:9315:243SF SKK El Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Martin
Khalaila Adam
 
 
Hofmann Martin ml.
Malý Michal
 
 
7-5-6-10 1301
2.Plachý JiříHofmann Martin ml.669  3011
3.Filípek MartinDržálek Jan647  3021
4.Khalaila AdamMalý Michal-9356 3131
5.Filípek MartinHofmann Martin ml.8-8711 3141
6.Plachý JiříMalý Michal-56-6-5 1342
7.Khalaila AdamDržálek Jan6012  3052
8.Filípek MartinMalý Michal62-37 3162
9.Khalaila AdamHofmann Martin ml.865  3072
10.Plachý JiříDržálek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plachý Jiří11Hofmann Martin ml.03
Filípek Martin30Držálek Jan02
Khalaila Adam30Malý Michal12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:21322:374SKST Děčín, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Koutník Vojtěch
 
 
Grubr Vojtěch
Matas Jan
 
 
94-410 3110
2.Kaňka TomášMatas Jan11-35-3-42311
3.Knobloch MiroslavTauš Jiří510-86 3121
4.Koutník VojtěchČížek Jiří9-14-5-9 1322
5.Knobloch MiroslavMatas Jan9104  3032
6.Kaňka TomášČížek Jiří-4-6-8  0333
7.Koutník VojtěchTauš Jiří-4-9911-52334
8.Knobloch MiroslavČížek Jiří-8-5-6  0335
9.Koutník VojtěchMatas Jan128-56 3145
10.Kaňka TomášTauš Jiří-6-5-4  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaňka Tomáš03Matas Jan12
Knobloch Miroslav21Tauš Jiří21
Koutník Vojtěch12Čížek Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány 2Vrchní
rozhodčí:
Mrázek Jindřich st.
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LÁNYRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:318:12298:296Sokol Lány 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Michal
Moravec Petr
 
 
Kučera Lubomír
Sučík Jan
 
 
1077  3010
2.Chrt LukášKučera Lubomír-8-4-7  0311
3.Brožek MichalKroc Tomáš74-89 3121
4.Moravec PetrSučík Jan8-8810 3131
5.Brožek MichalKučera Lubomír89-68 3141
6.Chrt LukášSučík Jan-4-10-11  0342
7.Moravec PetrKroc Tomáš8810  3052
8.Brožek MichalSučík Jan-7-12-2  0353
9.Moravec PetrKučera Lubomír9199  3063
10.Chrt LukášKroc Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chrt Lukáš02Kučera Lubomír12
Brožek Michal21Kroc Tomáš02
Moravec Petr30Sučík Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VS TáborVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
16:10Rozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18111:212Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Losos Radek
Jehně Richard
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
-7-8-8  0301
2.Losos MarekHnilica Vladimír-4-1-5  0302
3.Jehně RichardVaněček Petr-10-3-5  0303
4.Losos RadekŘíšský Pavel-311-5-7 1304
5.Jehně RichardHnilica Vladimír-1-7-11  0305
6.Losos MarekŘíšský Pavel-4-1-8  0306
7.Losos RadekVaněček Petr-2-6   02  
8.Jehně RichardŘíšský Pavel         
9.Losos RadekHnilica Vladimír         
10.Losos MarekVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Losos Marek02Hnilica Vladimír20
Jehně Richard02Vaněček Petr10
Losos Radek01Říšský Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak KapliceVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:22298:347SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Petr
Beneš Pavel ml.
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Kovářík Matěj
 
 
-7775 3110
2.Růžička MilanŠlehofer Stanislav ml.98-87 3120
3.Beneš Pavel ml.Kovářík Matěj-777-10-112321
4.Beneš PetrChodounský Martin-11-2-5  0322
5.Beneš Pavel ml.Šlehofer Stanislav ml.-4-8-14  0323
6.Růžička MilanChodounský Martin-7-10-1  0324
7.Beneš PetrKovářík Matěj-96-612143234
8.Janošťák MiroslavChodounský Martin-7-6-5  0335
9.Beneš PetrŠlehofer Stanislav ml.-85-3-9 1336
10.Růžička MilanKovářík Matěj-9-8   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Růžička Milan11Šlehofer Stanislav ml.21
Beneš Pavel ml.02Kovářík Matěj11
Beneš Petr12Chodounský Martin30
Janošťák Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery AVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:50Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:5253:195TJ Sokol Stěžery A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Kodym Tomáš
 
 
Vybíral Jakub
Langr Lukáš
 
 
-9783 3110
2.Slavík JanVybíral Jakub11711  3020
3.Kodym TomášJányš Ondřej-8678 3130
4.Novotný PetrLangr Lukáš845  3040
5.Kodym TomášVybíral Jakub15-86-7113250
6.Slavík JanLangr Lukáš-104810 3160
7.Novotný PetrJányš Ondřej7    10  
8.Kodym TomášLangr Lukáš         
9.Novotný PetrVybíral Jakub         
10.Slavík JanJányš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Slavík Jan20Vybíral Jakub02
Kodym Tomáš20Jányš Ondřej01
Novotný Petr10Langr Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK DobréVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Orel jednota Vysoké MýtoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zámecká 28, 503 21 StěžeryRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:619:21370:355Orel jednota Vysoké Mýto

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Rostislav
Kovaříček Matěj
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
1066  3010
2.Dušek JakubSynek Martin-9-6-8  0311
3.Kovaříček MatějVojnar Jiří-6-88743221
4.Dušek RostislavKřepelka Tomáš-7-67-9 1322
5.Kovaříček MatějSynek Martin44-68 3132
6.Dušek JakubKřepelka Tomáš-48-5-6 1333
7.Dušek RostislavVojnar Jiří-8-87-7 1334
8.Kovaříček MatějKřepelka Tomáš2-127-9-92335
9.Dušek RostislavSynek Martin6104  3045
10.Dušek JakubVojnar Jiří2-610-9-102346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dušek Jakub03Synek Martin12
Kovaříček Matěj21Vojnar Jiří21
Dušek Rostislav12Křepelka Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel jednota ŠitbořiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna S. OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:61:18117:207TJ Sokol Ondratice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Ondřej
Slavík Jakub
 
 
Orság David
Sedláček Radek
 
 
-4-1-8  0301
2.Skála RichardSedláček Radek-8-46-5 1302
3.Slavík JakubJaník Michal ml.-4-8-8  0303
4.Slavík OndřejOrság David-5-12-8  0304
5.Slavík JakubSedláček Radek-4-7-4  0305
6.Skála RichardOrság David-3-5-8  0306
7.Slavík OndřejJaník Michal ml.         
8.Slavík JakubOrság David         
9.Slavík OndřejSedláček Radek         
10.Skála RichardJaník Michal ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Skála Richard02Sedláček Radek20
Slavík Jakub02Janík Michal ml.10
Slavík Ondřej01Orság David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Mohelnice, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 09. 2021 15:30 Začátek
utkání
14:35Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:18357:342TTC Mohelnice, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
Záškodný Marek
Henžel Michal
 
 
-325-10-92301
2.Hojgr JanHenžel Michal-11-8-6  0302
3.Stuchlý RostislavLysek Tomáš616  3012
4.Ellner MartinZáškodný Marek-8-910-6 1313
5.Stuchlý RostislavHenžel Michal-2687 3123
6.Hojgr JanZáškodný Marek-4-4-6  0324
7.Ellner MartinLysek Tomáš-57-7583234
8.Stuchlý RostislavZáškodný Marek9811  3044
9.Ellner MartinHenžel Michal611-86 3154
10.Hojgr JanLysek Tomáš39-9-673264

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hojgr Jan12Henžel Michal12
Stuchlý Rostislav30Lysek Tomáš03
Ellner Martin21Záškodný Marek21
Po vzájemné dohodě družstev a se souhlasem ŘČP začátek v 14:35.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy