Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha DVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Karlovarsko 2020 ChebRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:20267:302TTC Karlovarsko 2020 Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Benák Vít
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
810-7-9-42301
2.Benák JanHobl Lukáš-35-8-8 1302
3.Benák VítŽaloudík Jan-5-9-9  0303
4.Benák LiborLevora Vojtěch-8-97-8 1304
5.Benák VítHobl Lukᚎ-681111 3114
6.Benák JanLevora Vojtěch-9-5-7  0315
7.Benák LiborŽaloudík Jan-6-9-8  0316
8.Benák VítLevora Vojtěch57-154 3126
9.Benák LiborHobl Lukáš         
10.Benák JanŽaloudík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Benák Jan02Hobl Lukáš11
Benák Vít21Žaloudík Jan20
Benák Libor02Levora Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Novotný Petr
HOSTUJÍCÍ:Slavoj PolnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Šálený David
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:616:19330:349Slavoj Polná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Černý Jiří
 
 
Bláha František
Krčál Radek
 
 
758  3010
2.Šálený DavidBláha František8410  3020
3.Pluhař JanKučera Martin-119-6-10 1321
4.Černý JiříKrčál Radek9-6-8-6 1322
5.Pluhař JanBláha František1010-98 3132
6.Šálený DavidKrčál Radek-3-912-8 1333
7.Černý JiříKučera Martin13-8-8-9 1334
8.Pluhař JanKrčál Radek-5-789-82335
9.Černý JiříBláha František7-6-8-9 1336
10.Šálený DavidKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šálený David11Bláha František12
Pluhař Jan12Kučera Martin20
Černý Jiří03Krčál Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Ondratice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní dům OndraticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:118:9270:225SK Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řežáb Jiří
Henžel Michal
 
 
Janík Michal st.
Beneš Jan ml.
 
 
-8-8-4  0301
2.Záškodný MarekOrság David892  3011
3.Řežáb JiříJaník Michal st.566  3021
4.Henžel MichalBeneš Jan ml.7-9-13373231
5.Řežáb JiříOrság David810-45 3141
6.Záškodný MarekBeneš Jan ml.-97-8283251
7.Henžel MichalJaník Michal st.99-611 3161
8.Řežáb JiříBeneš Jan ml.         
9.Henžel MichalOrság David         
10.Záškodný MarekJaník Michal st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Záškodný Marek20Orság David02
Řežáb Jiří20Janík Michal st.02
Henžel Michal20Beneš Jan ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Mohelnice, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:63:20166:246TTC Mohelnice, z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda David
Dvořák Jakub
 
 
Stuchlý Rostislav
Ellner Martin
 
 
-8-8-1  0301
2.Šerý OndřejHojgr Jan-6-8-10  0302
3.Svoboda DavidEllner Martin-11-68683212
4.Dvořák JakubStuchlý Rostislav-7-10-9  0313
5.Svoboda DavidHojgr Jan-4-8-6  0314
6.Šerý OndřejStuchlý Rostislav-1-6-6  0315
7.Dvořák JakubEllner Martin-9-6-3  0316
8.Svoboda DavidStuchlý Rostislav         
9.Dvořák JakubHojgr Jan         
10.Šerý OndřejEllner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šerý Ondřej02Hojgr Jan20
Svoboda David11Ellner Martin11
Dvořák Jakub02Stuchlý Rostislav20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:23370:400nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knobloch Miroslav
Walker Clement Joe
 
 
Filípek Martin
Khalaila Adam
 
 
-123-41073210
2.Podrazký AdamFilípek Martin-7-8-9  0311
3.Knobloch MiroslavKhalaila Adam1097  3021
4.Walker Clement JoePlachý Jiří-211-5-6 1322
5.Knobloch MiroslavFilípek Martin-810-6883232
6.Podrazký AdamPlachý Jiří-13-4-6  0333
7.Walker Clement JoeKhalaila Adam2-6-411-102334
8.Knobloch MiroslavPlachý Jiří-87-92103244
9.Walker Clement JoeFilípek Martin4-95-1773254
10.Podrazký AdamKhalaila Adam-3-5-3  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Podrazký Adam03Filípek Martin12
Knobloch Miroslav30Khalaila Adam21
Walker Clement Joe12Plachý Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár II.st. muži Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis club Slaný, z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Datum dle rozpisu07. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:120:7280:208SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
Černý Martin
Makara Jakub
 
 
528  3010
2.Beran TomášČerný Martin5-764 3120
3.Ezr VáclavVorlíček Luboš9-849 3130
4.Podrazil VáclavMakara Jakub9-877 3140
5.Ezr VáclavŘeháček Jiří469  3050
6.Beran TomášMakara Jakub-854-6-92351
7.Podrazil VáclavVorlíček Luboš59-1211 3161
8.Ezr VáclavMakara Jakub         
9.Podrazil VáclavŘeháček Jiří         
10.Beran TomášVorlíček Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Beran Tomáš11Černý Martin01
Ezr Václav20Vorlíček Luboš02
Podrazil Václav20Makara Jakub11
   Řeháček Jiří01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy