Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17606:467Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moštěk Richard
Mlýnek Tomáš
 
 
Štipčáková Zuzana
Koval Dominik
 
 
415  3010
2.
 
 
Grebeňová Jana
Capanda Jakub
 
 
WO    0311
3.Mlýnek TomášCapanda Jakub697  3021
4.Kučera FrantišekKoval Dominik-9-7-7  0322
5.Moštěk RichardGrebeňová Jana754  3032
6.Mikulec VáclavŠtipčáková Zuzana-99-9643242
7.Kučera FrantišekCapanda Jakub-6-77623252
8.Moštěk RichardKoval Dominik968  3062
9.Mikulec VáclavGrebeňová Jana338  3072
10.Mlýnek Tomᚊtipčáková Zuzana555  3082
11.Moštěk RichardCapanda Jakub333  3092
12.Mikulec VáclavKoval Dominik89-35 31102
13.Mlýnek TomášGrebeňová Jana3107  30112
14.Kučera FrantišekŠtipčáková Zuzana-6597 31122
15.Mikulec VáclavCapanda Jakub1175  30132
16.Mlýnek TomášKoval Dominik7-799 31142
17.Kučera FrantišekGrebeňová Jana-48-4-10 13143
18.Moštěk RichardŠtipčáková Zuzana7-973 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mlýnek Tomáš40Capanda Jakub04
Kučera František22Koval Dominik13
Moštěk Richard40Grebeňová Jana13
Mikulec Václav40Štipčáková Zuzana04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23654:444Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Vladimír
Schröder Lukáš
 
 
Kodrla Petr
Žádník Šimon
 
 
-10-999-32301
2.Kučera Pavel
Slivečková Lenka
 
 
Bartošík Josef
Pokorák Radim
 
 
WO    3011
3.Chmelař VladimírKodrla Petr10-9-1010103221
4.Kučera PavelŽádník Šimon414  3031
5.Slivečková LenkaBartošík Josef677  3041
6.Schröder LukášPokorák RadimWO    3051
7.Kučera PavelKodrla Petr9-311-763261
8.Slivečková LenkaŽádník Šimon11-75 3171
9.Schröder LukášBartošík Josef-7-9-7  0372
10.Chmelař VladimírPokorák RadimWO    3082
11.Slivečková LenkaKodrla Petr-866-9-42383
12.Schröder Lukᚎádník Šimon-85-8183293
13.Chmelař VladimírBartošík Josef4810  30103
14.Kučera PavelPokorák RadimWO    30113
15.Schröder LukášKodrla Petr-5-3-5  03114
16.Chmelař VladimírŽádník Šimon7-1395 31124
17.Pfeffer BohdanBartošík Josef-76-5-8 13125
18.Slivečková LenkaPokorák RadimWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chmelař Vladimír30Kodrla Petr22
Kučera Pavel20Žádník Šimon04
Slivečková Lenka21Bartošík Josef22
Schröder Lukáš12   
Pfeffer Bohdan01   
WO50WO05
Zranění soupeře při čtyřhře Pokorák Radim



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Uherský OstrohRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:22536:354DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plch Roman
Škrabal David
 
 
Gottwald David
Šebesta Pavel
 
 
-87-2-2 1301
2.Halíček Jan
Svoboda Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Škrabal DavidKlofáč Ondřej746  3021
4.Svoboda MartinŠebesta Pavel6114  3031
5.Halíček JanGottwald David-8-3-6  0332
6.Plch RomanWO    3042
7.Svoboda MartinKlofáč Ondřej624  3052
8.Halíček JanŠebesta Pavel104-8-11-42353
9.Plch RomanGottwald David-5-6-7  0354
10.Škrabal DavidWO    3064
11.Halíček JanKlofáč Ondřej710  3074
12.Plch RomanŠebesta Pavel5-955 3184
13.Škrabal DavidGottwald David-1-8-2  0385
14.Svoboda MartinWO    3095
15.Plch RomanKlofáč Ondřej613  30105
16.Škrabal DavidŠebesta Pavel-13-9-11  03106
17.Svoboda MartinGottwald David-5-5-4  03107
18.Halíček JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Škrabal David12Klofáč Ondřej04
Svoboda Martin21Šebesta Pavel22
Halíček Jan12Gottwald David40
Plch Roman21   
WO50WO05

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy