Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:27730:624ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stodůlka Rostislav
Pavlíček Matyáš
 
 
Chmelař Vladimír
Slivečková Lenka
 
 
38-6-963210
2.Zajíc Thomas
Habarta Aleš
 
 
Pfeffer Bohdan
Schröder Lukáš
 
 
49-45 3120
3.Stodůlka RostislavChmelař Vladimír6107  3030
4.Habarta AlešSlivečková Lenka79-10-993240
5.Pavlíček MatyášPfeffer Bohdan6-10-8-6 1341
6.Zajíc ThomasSchröder Lukáš584  3051
7.Habarta AlešChmelař Vladimír-9-1077103261
8.Pavlíček MatyášSlivečková Lenka-9-714-5 1362
9.Zajíc ThomasPfeffer Bohdan-410-68-102363
10.Stodůlka RostislavSchröder Lukáš583  3073
11.Pavlíček MatyášChmelař Vladimír-71213-493283
12.Zajíc ThomasSlivečková Lenka456  3093
13.Stodůlka RostislavPfeffer Bohdan855  30103
14.Habarta AlešSchröder Lukáš-128-710-823104
15.Zajíc ThomasChmelař Vladimír65-82 31114
16.Stodůlka RostislavSlivečková Lenka576  30124
17.Habarta AlešPfeffer Bohdan3-88-11532134
18.Pavlíček MatyášSchröder Lukáš-78-6-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stodůlka Rostislav40Chmelař Vladimír04
Habarta Aleš31Slivečková Lenka13
Pavlíček Matyáš13Pfeffer Bohdan22
Zajíc Thomas31Schröder Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
Gottwald David
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:20526:373Zlechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Stanislav
Gottwald David
 
 
Pešl Šimon
Moštěk Richard
 
 
788  3010
2.Stojaník Tomáš
Kedroň Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Kedroň JakubPešl Šimon-4-3-10  0321
4.Stojaník TomášKučera František-2-9-6  0322
5.Gottwald DavidMoštěk Richard677  3032
6.Tománek StanislavWO    3042
7.Stojaník TomášPešl Šimon99-9-9-92343
8.Gottwald DavidKučera František579  3053
9.Tománek StanislavMoštěk Richard-976-793263
10.Kedroň JakubWO    3073
11.Gottwald DavidPešl Šimon3710  3083
12.Tománek StanislavKučera František763  3093
13.Kedroň JakubMoštěk Richard-1-2-3  0394
14.Stojaník TomášWO    30104
15.Tománek StanislavPešl Šimon354  30114
16.Kedroň JakubKučera František-5-5-4  03115
17.Stojaník TomášMoštěk Richard-2-3-5  03116
18.Gottwald DavidWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kedroň Jakub03Pešl Šimon22
Stojaník Tomáš03Kučera František22
Gottwald David30Moštěk Richard22
Tománek Stanislav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:50482:660DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Petr
Žádník Šimon
 
 
Plch Roman
Konečný Michal
 
 
-7-9-8  0301
2.Bednařík Šimon
Pavlíček David
 
 
Halíček Jan
Vajčner Jan
 
 
-8-7-5  0302
3.Kodrla PetrPlch Roman-7-68-5 1303
4.Pavlíček DavidKonečný Michal-4-7-4  0304
5.Žádník ŠimonHalíček Jan-10-3-2  0305
6.Bednařík ŠimonVajčner Jan-1012-910-72306
7.Pavlíček DavidPlch Roman-9-3-7  0307
8.Žádník ŠimonKonečný Michal-5-7-7  0308
9.Bednařík ŠimonHalíček Jan7-8-811-82309
10.Kodrla PetrVajčner Jan7-2312 3119
11.Žádník ŠimonPlch Roman-7-8-9  03110
12.Bednařík ŠimonKonečný Michal-8-2-9  03111
13.Kodrla PetrHalíček Jan8-799 31211
14.Pavlíček DavidVajčner Jan-8-7-5  03212
15.Bednařík ŠimonPlch Roman-10-3-7  03213
16.Kodrla PetrKonečný Michal-8-9-8  03214
17.Pavlíček DavidHalíček Jan-7-5-5  03215
18.Žádník ŠimonVajčner Jan-89-8-11 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodrla Petr22Plch Roman40
Pavlíček David04Konečný Michal40
Žádník Šimon04Halíček Jan31
Bednařík Šimon04Vajčner Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy