Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:39420:453ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Petr
Bartošík Josef
 
 
Stodůlka Rostislav
Habarta Aleš
 
 
7-9-6-5 1301
2.Prostinák Karel
Pavlíček David
 
 

 
 
WO    3011
3.Žádník ŠimonPavlíček Matyáš-3-6-6  0312
4.Bartošík JosefStodůlka Rostislav-4-57-5 1313
5.Prostinák KarelHabarta Tomáš-7-6-6  0314
6.Pavlíček DavidWO    3024
7.Bartošík JosefPavlíček Matyáš-8-102-8 1325
8.Prostinák KarelStodůlka Rostislav-6-4-4  0326
9.Pavlíček DavidHabarta Tomáš-3-6-3  0327
10.Žádník ŠimonWO    3037
11.Čevela PetrPavlíček Matyáš-3-7-2  0338
12.Pavlíček DavidStodůlka Rostislav-2-4-3  0339
13.Žádník ŠimonHabarta Tomáš-9-3-4  03310
14.Bartošík JosefWO    30410
15.Pavlíček DavidPavlíček Matyáš-7-77-8 13411
16.Žádník ŠimonStodůlka Rostislav-6-4-3  03412
17.Bartošík JosefHabarta Tomáš-9-6-4  03413
18.Čevela PetrWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žádník Šimon03Pavlíček Matyáš40
Bartošík Josef03Stodůlka Rostislav40
Prostinák Karel02Habarta Tomáš40
Pavlíček David03   
Čevela Petr01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54249:611Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stojaník Tomáš
Kubíček Tomáš
 
 
Pfeffer Bohdan
Schröder Lukáš
 
 
-5-4-8  0301
2.Kedroň Jakub
Kubíček Roman
 
 
Chmelař Vladimír
Slivečková Lenka
 
 
-10-5-1  0302
3.Kubíček TomášPfeffer Bohdan7-3-4-8 1303
4.Kedroň JakubSchröder Lukáš-3-2-1  0304
5.Kubíček RomanChmelař Vladimír-1-2-5  0305
6.Stojaník TomášSlivečková Lenka-4-7-5  0306
7.Kedroň JakubPfeffer Bohdan-4-2-1  0307
8.Kubíček RomanSchröder Lukáš-6-1-1  0308
9.Budík RadekChmelař Vladimír-1-1-1  0309
10.Kubíček TomášSlivečková Lenka-67-3-8 13010
11.Kubíček RomanPfeffer Bohdan-2-2-4  03011
12.Budík RadekSchröder Lukáš-5-2-3  03012
13.Kubíček TomášChmelař Vladimír-1-10-9  03013
14.Kedroň JakubSlivečková Lenka-4-4-4  03014
15.Budík RadekPfeffer Bohdan-5-5-5  03015
16.Kubíček TomášSchröder Lukáš-9-9-4  03016
17.Kedroň JakubChmelař Vladimír-3-1-5  03017
18.Kubíček RomanSlivečková Lenka-6-2-10  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Tomáš04Pfeffer Bohdan40
Kedroň Jakub04Schröder Lukáš40
Kubíček Roman04Chmelař Vladimír40
Stojaník Tomáš01Slivečková Lenka40
Budík Radek03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy