Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 400, Uherský Ostroh 687 24Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41631:675DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schröder Lukáš
Pfeffer Bohdan
 
 
Svoboda Martin
Konečný Michal
 
 
-5-7-5  0301
2.Kučera Pavel
Hvožďa Petr
 
 
Vajčner Jan
Halíček Jan
 
 
113-37 3111
3.Schröder LukášSvoboda Martin-811-127-92312
4.Pfeffer BohdanKonečný Michal-9-14-3  0313
5.Kučera PavelVajčner Jan5-3-12763223
6.Hvožďa PetrHalíček Jan-883-1033233
7.Pfeffer BohdanSvoboda Martin106-49 3143
8.Kučera PavelKonečný Michal-9-7-8  0344
9.Hvožďa PetrVajčner Jan6105  3054
10.Schröder LukášHalíček Jan-4-8-4  0355
11.Kučera PavelSvoboda Martin-97-46-12356
12.Hvožďa PetrKonečný Michal-998-7-82357
13.Schröder LukášVajčner Jan663  3067
14.Pfeffer BohdanHalíček Jan-5-4-6  0368
15.Hvožďa PetrSvoboda Martin-1410-7663278
16.Schröder LukášKonečný Michal8-11-9-8 1379
17.Pfeffer BohdanVajčner Jan-958-9-623710
18.Kučera PavelHalíček Jan-8-6-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schröder Lukáš13Svoboda Martin22
Pfeffer Bohdan13Konečný Michal40
Kučera Pavel13Vajčner Jan13
Hvožďa Petr31Halíček Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30643:589Vážany-Ořechov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloslav
Bartošík Josef
 
 
Capanda Jakub
Capanda Tadeáš
 
 
1158  3010
2.Hrančík Ondřej
Hrančík Rostislav
 
 
Grebeňová Petra
Grebeňová Jana
 
 
-711-89-62311
3.Kodrla PetrGrebeňová Jana-95-9963221
4.Bartošík JosefCapanda Tadeáš-7-910-9 1322
5.Hrančík OndřejCapanda Jakub-2-998-102323
6.Tesař MiloslavGrebeňová Petra557  3033
7.Bartošík JosefGrebeňová Jana-5-8-5  0334
8.Hrančík OndřejCapanda Tadeáš8510  3044
9.Tesař MiloslavCapanda Jakub-2-7-8  0345
10.Kodrla PetrGrebeňová Petra1-863 3155
11.Hrančík RostislavGrebeňová Jana87-6-4-82356
12.Tesař MiloslavCapanda Tadeáš833  3066
13.Kodrla PetrCapanda Jakub-117-8-7 1367
14.Bartošík JosefGrebeňová Petra536  3077
15.Tesař MiloslavGrebeňová Jana106-98 3187
16.Kodrla PetrCapanda Tadeáš745  3097
17.Bartošík JosefCapanda Jakub-3-6-8  0398
18.Hrančík RostislavGrebeňová Petra-9-1187832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodrla Petr31Grebeňová Jana22
Bartošík Josef13Capanda Tadeáš13
Hrančík Ondřej11Capanda Jakub40
Tesař Miloslav31Grebeňová Petra04
Hrančík Rostislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30525:529nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Lukáš
Stodůlka Rostislav
 
 
Mlýnek Tomáš
Kučera František
 
 
710-8-773210
2.Zajíc Thomas
Habarta Aleš
 
 
Moštěk Richard
Pešl Šimon
 
 
-7-77-9 1311
3.Habarta AlešPešl Šimon577  3021
4.Stodůlka RostislavMlýnek Tomáš-3-3-5  0322
5.Hladík LukášKučera František9104  3032
6.Zajíc ThomasMoštěk Richard-4-7-7  0333
7.Stodůlka RostislavPešl Šimon258  3043
8.Hladík LukášMlýnek Tomáš833  3053
9.Zajíc ThomasKučera František-9-5-11  0354
10.Habarta AlešMoštěk Richard-38-5-7 1355
11.Hladík LukášPešl Šimon193  3065
12.Zajíc ThomasMlýnek Tomáš-5-8-2  0366
13.Habarta AlešKučera František-8-8-6  0367
14.Stodůlka RostislavMoštěk Richard9-10-9-7 1368
15.Zajíc ThomasPešl Šimon1094  3078
16.Habarta AlešMlýnek Tomáš-4-4-5  0379
17.Stodůlka RostislavKučera František46-88 3189
18.Hladík LukášMoštěk Richard5810  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Habarta Aleš13Pešl Šimon04
Stodůlka Rostislav22Mlýnek Tomáš31
Hladík Lukáš40Kučera František22
Zajíc Thomas13Moštěk Richard31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy