Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35521:563Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štipčáková Zuzana
Grebeňová Jana
 
 
Pešl Šimon
Moštěk Filip
 
 
6-9-6893210
2.Capanda Jakub
Grebeňová Petra
 
 
Moštěk Richard
Kučera František
 
 
-5-8-4  0311
3.Grebeňová JanaPešl Šimon-7-106-8 1312
4.Štipčáková ZuzanaMoštěk Filip4-564 3122
5.Grebeňová PetraKučera František-11-4-4  0323
6.Capanda JakubMoštěk Richard-5-9-4  0324
7.Štipčáková ZuzanaPešl Šimon8-9510 3134
8.Grebeňová PetraMoštěk Filip775  3044
9.Capanda JakubKučera František684  3054
10.Grebeňová JanaMoštěk Richard-4-3-6  0355
11.Grebeňová PetraPešl Šimon-5-13-9  0356
12.Capanda JakubMoštěk Filip1247  3066
13.Grebeňová JanaKučera František9-8-9-3 1367
14.Štipčáková ZuzanaMoštěk Richard-4-4-5  0368
15.Capanda JakubPešl Šimon49-76 3178
16.Grebeňová JanaMoštěk Filip3210  3088
17.Štipčáková ZuzanaKučera František-4-6-11  0389
18.Grebeňová PetraMoštěk Richard-9-9-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grebeňová Jana13Pešl Šimon22
Štipčáková Zuzana22Moštěk Filip04
Grebeňová Petra13Kučera František31
Capanda Jakub31Moštěk Richard40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
Slivečková Lenka
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30590:575Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pfeffer Bohdan
Slivečková Lenka
 
 
Tesař Miloslav
Bartošík Josef
 
 
-6-8-8  0301
2.Chmelař Vladimír
Hvožďa Petr
 
 
Kodrla Petr
Bednařík Šimon
 
 
862  3011
3.Pfeffer BohdanKodrla Petr-9-6-4  0312
4.Slivečková LenkaBednařík Šimon10-864 3122
5.Chmelař VladimírBartošík Josef989  3032
6.Hvožďa PetrTesař Miloslav-77-13-6 1333
7.Slivečková LenkaKodrla Petr-5-3-5  0334
8.Chmelař VladimírBednařík Šimon834  3044
9.Hvožďa PetrBartošík Josef872  3054
10.Pfeffer BohdanTesař Miloslav10811  3064
11.Chmelař VladimírKodrla Petr-998-6-72365
12.Hvožďa PetrBednařík Šimon567  3075
13.Pfeffer BohdanBartošík Josef-6826 3185
14.Slivečková LenkaTesař Miloslav-8-1-8  0386
15.Hvožďa PetrKodrla Petr-146-13-8 1387
16.Pfeffer BohdanBednařík Šimon-6-5-10  0388
17.Slivečková LenkaBartošík Josef-77-3873298
18.Chmelař VladimírTesař Miloslav-5-879632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pfeffer Bohdan22Kodrla Petr40
Slivečková Lenka22Bednařík Šimon13
Chmelař Vladimír31Bartošík Josef04
Hvožďa Petr22Tesař Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 15 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
Gottwald David
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1412:47275:603DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald David
Mikula Aleš
 
 
Konečný Michal
Halíček Jan
 
 
-8-5-4  0301
2.
 
 
Vajčner Jan
Svoboda Martin
 
 
WO    0302
3.Gottwald DavidKonečný Michal67-6-7143212
4.Mikula AlešHalíček Jan-6-4-3  0313
5.Budík RadekVajčner Jan-4-5-2  0314
6.Svoboda MartinWO    0315
7.Mikula AlešKonečný Michal-2-5-5  0316
8.Budík RadekHalíček Jan-1-3-8  0317
9.Vajčner JanWO    0318
10.Gottwald DavidSvoboda Martin866  3028
11.Budík RadekKonečný Michal-2-1-1  0329
12.Halíček JanWO    03210
13.Gottwald DavidVajčner Jan11-946 31310
14.Mikula AlešSvoboda Martin-1-3-4  03311
15.Konečný MichalWO    03312
16.Gottwald DavidHalíček Jan47-5-9732412
17.Mikula AlešVajčner Jan-5-3-3  03413
18.Budík RadekSvoboda Martin-2-3-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gottwald David40Konečný Michal21
Mikula Aleš04Halíček Jan21
Budík Radek04Vajčner Jan21
   Svoboda Martin21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy