Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:17548:417Vážany-Ořechov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Petr
Žádník Šimon
 
 
Le Xuan Duc
Kedroň Jakub
 
 
444  3010
2.Tesař Miloslav
Bartošík Josef
 
 
Klofáč Ondřej
Gottwald David
 
 
-74-8-5 1311
3.Kodrla PetrLe Xuan Duc413  3021
4.Přibyl PavelKedroň Jakub342  3031
5.Bartošík JosefKlofáč Ondřej583  3041
6.Tesař MiloslavGottwald David-5-7-9  0342
7.Přibyl PavelLe Xuan Duc466  3052
8.Bartošík JosefKedroň Jakub9310  3062
9.Tesař MiloslavKlofáč Ondřej88-116 3172
10.Kodrla PetrGottwald David-3-5-8  0373
11.Bartošík JosefLe Xuan Duc967  3083
12.Tesař MiloslavKedroň Jakub856  3093
13.Žádník ŠimonKlofáč Ondřej588  30103
14.Přibyl PavelGottwald David-4-2-3  03104
15.Tesař MiloslavLe Xuan Duc632  30114
16.Žádník ŠimonKedroň Jakub985  30124
17.Přibyl PavelKlofáč Ondřej-7868 31134
18.Bartošík JosefGottwald David-5-7-11  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodrla Petr11Le Xuan Duc04
Přibyl Pavel31Kedroň Jakub04
Bartošík Josef31Klofáč Ondřej04
Tesař Miloslav31Gottwald David40
Žádník Šimon20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vlčnov 170, 687 61 Vlčnov, velký sál horní hospody - "sokolovny"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36511:588Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešl Šimon
Kučera František
 
 
Hvožďa Petr
Chmelař Vladimír
 
 
-9-7-3  0301
2.Mlýnek Tomáš
Moštěk Filip
 
 
Kučera Pavel
Pfeffer Bohdan
 
 
79-3-583211
3.Pešl ŠimonPfeffer Bohdan-58-6-7 1312
4.Kučera FrantišekHvožďa Petr-8-7-5  0313
5.Mlýnek TomášChmelař Vladimír667  3023
6.Moštěk FilipKučera Pavel-57-4-7 1324
7.Kučera FrantišekPfeffer Bohdan-7-74793234
8.Mlýnek TomášHvožďa Petr9-1013-853244
9.Moštěk FilipChmelař Vladimír-3-2-4  0345
10.Pešl ŠimonKučera Pavel-6-6-4  0346
11.Mlýnek TomášPfeffer Bohdan4310  3056
12.Moštěk FilipHvožďa Petr-3-5-7  0357
13.Pešl ŠimonChmelař Vladimír-713-7-4 1358
14.Kučera FrantišekKučera Pavel786  3068
15.Moštěk FilipPfeffer Bohdan-10-4-3  0369
16.Pešl ŠimonHvožďa Petr-8-3-6  03610
17.Kučera FrantišekChmelař Vladimír398  30710
18.Mlýnek TomášKučera Pavel572  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešl Šimon04Pfeffer Bohdan22
Kučera František31Hvožďa Petr31
Mlýnek Tomáš40Chmelař Vladimír22
Moštěk Filip04Kučera Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:16629:378ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stodůlka Rostislav
Habarta Aleš
 
 

 
 
WO    3010
2.Zajíc Thomas
Pavlíček Matyáš
 
 
Grebeňová Jana
Capanda Jakub
 
 
-83104 3120
3.Habarta AlešCapanda Jakub-38813 3130
4.Pavlíček MatyášGrebeňová Jana-10-10-8  0331
5.Zajíc ThomasGrebeňová Petra565  3041
6.Stodůlka RostislavWO    3051
7.Pavlíček MatyášCapanda Jakub-756-863261
8.Zajíc ThomasGrebeňová Jana1094  3071
9.Stodůlka RostislavGrebeňová Petra957  3081
10.Habarta AlešWO    3091
11.Zajíc ThomasCapanda Jakub-7-5-10  0392
12.Stodůlka RostislavGrebeňová Jana497  30102
13.Habarta AlešGrebeňová Petra-51044 31112
14.Pavlíček MatyášWO    30122
15.Stodůlka RostislavCapanda Jakub454  30132
16.Habarta AlešGrebeňová Jana6-8-97532142
17.Pavlíček MatyášGrebeňová Petra7-7-6-5 13143
18.Zajíc ThomasWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Habarta Aleš30Capanda Jakub13
Pavlíček Matyáš12Grebeňová Jana13
Zajíc Thomas21Grebeňová Petra13
Stodůlka Rostislav30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy