Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště AVrchní
rozhodčí:
Slivečková Lenka
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38576:619ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Pavel
Slivečková Lenka
 
 
Stodůlka Rostislav
Pavlíček Matyáš
 
 
5-84-8-92301
2.Hvožďa Petr
Chmelař Vladimír
 
 
Hladík Lukáš
Habarta Aleš
 
 
-107-9-9 1302
3.Hvožďa PetrStodůlka Rostislav-13696 3112
4.Slivečková LenkaPavlíček Matyáš49-9-9-52313
5.Kučera PavelHladík Lukáš-7-4-8  0314
6.Chmelař VladimírHabarta Aleš-9-9-2  0315
7.Slivečková LenkaStodůlka Rostislav-7-67-6 1316
8.Kučera PavelPavlíček Matyáš878  3026
9.Chmelař VladimírHladík Lukáš-9-6-8  0327
10.Hvožďa PetrHabarta Aleš-9-45-9 1328
11.Kučera PavelStodůlka Rostislav10-139-6-52329
12.Chmelař VladimírPavlíček Matyáš848  3039
13.Hvožďa PetrHladík Lukáš-2-4-11  03310
14.Slivečková LenkaHabarta Aleš9-517 31410
15.Chmelař VladimírStodůlka Rostislav-59-6-5 13411
16.Hvožďa PetrPavlíček Matyáš727  30511
17.Slivečková LenkaHladík Lukáš-6-3-4  03512
18.Kučera PavelHabarta Aleš978  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hvožďa Petr22Stodůlka Rostislav31
Slivečková Lenka13Pavlíček Matyáš13
Kučera Pavel22Hladík Lukáš40
Chmelař Vladimír13Habarta Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:159:47326:588Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Tomáš
Klofáč Ondřej
 
 
Kučera František
Mlýnek Tomáš
 
 
-3-4-8  0301
2.Kubíček Roman
Kedroň Jakub
 
 
Moštěk Richard
Pešl Šimon
 
 
-1-4-3  0302
3.Klofáč OndřejPešl Šimon-9878 3112
4.Kubíček RomanMlýnek Tomáš-5-3-2  0313
5.Kedroň JakubKučera František-2-6-3  0314
6.Kubíček TomášMoštěk Richard-2-2-3  0315
7.Kubíček RomanPešl Šimon-4-6-6  0316
8.Kedroň JakubMlýnek Tomáš-3-5-5  0317
9.Kubíček TomášKučera František-9-5-11  0318
10.Klofáč OndřejMoštěk Filip-5576 3128
11.Kedroň JakubPešl Šimon-6-4-6  0329
12.Kubíček TomášMlýnek Tomáš-9-6-5  03210
13.Klofáč OndřejKučera František-9-6-2  03211
14.Kubíček RomanMoštěk Filip-6-7-8  03212
15.Kubíček TomášPešl Šimon1297  30312
16.Klofáč OndřejMlýnek Tomáš-2-3-3  03313
17.Kubíček RomanKučera František-4-2-3  03314
18.Kedroň JakubMoštěk Filip-4-7-3  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klofáč Ondřej22Pešl Šimon22
Kubíček Roman04Mlýnek Tomáš40
Kedroň Jakub04Kučera František40
Kubíček Tomáš13Moštěk Richard10
   Moštěk Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
Tesař Miloslav
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51463:649DDM Uherský Ostroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prostinák Karel
Bednařík Šimon
 
 
Konečný Michal
Svoboda Martin
 
 
-6-7-5  0301
2.Kodrla Petr
Tesař Miloslav
 
 
Vajčner Jan
Kovařík Dominik
 
 
-8-13-8  0302
3.Kodrla PetrKonečný Michal-6-3-7  0303
4.Bednařík ŠimonSvoboda Martin-2-7-3  0304
5.Prostinák KarelVajčner Jan-7-8-7  0305
6.Tesař MiloslavKovařík Dominik875  3015
7.Bednařík ŠimonKonečný Michal-6-6-4  0316
8.Prostinák KarelSvoboda Martin-7-5-3  0317
9.Tesař MiloslavVajčner Jan5-69-6-102318
10.Pavlíček DavidKovařík Dominik-6-8-7  0319
11.Prostinák KarelKonečný Michal-7-7-10  03110
12.Tesař MiloslavSvoboda Martin6-76-4-823111
13.Pavlíček DavidVajčner Jan-4-9-7  03112
14.Bednařík ŠimonKovařík Dominik-9-9-8  03113
15.Tesař MiloslavKonečný Michal-10-4-4  03114
16.Pavlíček DavidSvoboda Martin-6-8-7  03115
17.Bednařík ŠimonVajčner Jan6-7-310-1023116
18.Prostinák KarelKovařík Dominik-89-89-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kodrla Petr01Konečný Michal40
Bednařík Šimon04Svoboda Martin40
Prostinák Karel04Vajčner Jan40
Tesař Miloslav13Kovařík Dominik31
Pavlíček David03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy