Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
Moštěk Richard
HOSTUJÍCÍ:DDM Uherský Ostroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vlčnov 170, 687 61 Vlčnov, velký sál horní hospody - "sokolovny"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25616:564Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Tomáš
Kučera František
 
 
Halíček Jan
Kovařík Dominik
 
 
-2-9-9  0301
2.Moštěk Richard
Pešl Šimon
 
 
Plch Roman
Vajčner Jan
 
 
-7108-973211
3.Pešl ŠimonKovařík Dominik79-7-6-62312
4.Mlýnek TomášVajčner Jan1083  3022
5.Moštěk RichardHalíček Jan-75108 3132
6.Kučera FrantišekPlch Roman9-108-793242
7.Mlýnek TomášKovařík Dominik977  3052
8.Moštěk RichardVajčner Jan273  3062
9.Kučera FrantišekHalíček Jan-11-6-7  0363
10.Pešl ŠimonPlch Roman-2-46-5 1364
11.Moštěk RichardKovařík Dominik634  3074
12.Kučera FrantišekVajčner Jan863  3084
13.Moštěk FilipHalíček Jan-7-9-9  0385
14.Mlýnek TomášPlch Roman1097  3095
15.Kučera FrantišekKovařík Dominik867  30105
16.Moštěk FilipVajčner Jan-7-5-10  03106
17.Mlýnek TomášHalíček Jan-1311-67932116
18.Moštěk RichardPlch Roman1078  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešl Šimon02Kovařík Dominik13
Mlýnek Tomáš40Vajčner Jan13
Moštěk Richard40Halíček Jan22
Kučera František31Plch Roman13
Moštěk Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1602:195ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habarta Aleš
Rudinská Zita
 
 
Machů Patrik
Kedroň Jakub
 
 
714  3010
2.Pavlíček Matyáš
Stodůlka Rostislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Rudinská ZitaStojaník Tomáš515  3030
4.Pavlíček MatyášMachů Patrik727  3040
5.Habarta AlešKedroň Jakub655  3050
6.Stodůlka RostislavWO    3060
7.Pavlíček MatyášStojaník Tomáš557  3070
8.Habarta AlešMachů Patrik5310  3080
9.Stodůlka RostislavKedroň Jakub249  3090
10.Rudinská ZitaWO    30100
11.Habarta AlešStojaník Tomáš-7343 31110
12.Stodůlka RostislavMachů Patrik257  30120
13.Rudinská ZitaKedroň Jakub735  30130
14.Pavlíček MatyášWO    30140
15.Stodůlka RostislavStojaník Tomáš364  30150
16.Rudinská ZitaMachů Patrik614  30160
17.Pavlíček MatyášKedroň Jakub259  30170
18.Habarta AlešWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rudinská Zita30Stojaník Tomáš04
Pavlíček Matyáš30Machů Patrik04
Habarta Aleš30Kedroň Jakub04
Stodůlka Rostislav30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38577:627Orel Uherské Hradiště A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grebeňová Petra
Grebeňová Jana
 
 
Schröder Lukáš
Slivečková Lenka
 
 
457  3010
2.Capanda Jakub
Míšková Kateřina
 
 
Chmelař Vladimír
Pfeffer Bohdan
 
 
-6-6-9  0311
3.Capanda JakubSchröder Lukáš4-576 3121
4.Grebeňová JanaPfeffer Bohdan-5-4-9  0322
5.Grebeňová PetraSlivečková Lenka-8-411-8 1323
6.Míšková KateřinaChmelař Vladimír-8-6-8  0324
7.Grebeňová JanaSchröder Lukáš-5-11-7  0325
8.Grebeňová PetraPfeffer Bohdan-8-6-4  0326
9.Míšková KateřinaSlivečková Lenka-29-109-52327
10.Capanda JakubChmelař Vladimír9-6410 3137
11.Grebeňová PetraSchröder Lukáš-985-983247
12.Míšková KateřinaPfeffer Bohdan8-46-953257
13.Capanda JakubSlivečková Lenka789  3067
14.Grebeňová JanaChmelař Vladimír-6-6-6  0368
15.Míšková KateřinaSchröder Lukáš8-11-5-5 1369
16.Capanda JakubPfeffer Bohdan813  3079
17.Grebeňová JanaSlivečková Lenka8-8-9-5 13710
18.Grebeňová PetraChmelař Vladimír11-69-5732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Capanda Jakub40Schröder Lukáš22
Grebeňová Jana04Pfeffer Bohdan22
Grebeňová Petra22Slivečková Lenka31
Míšková Kateřina13Chmelař Vladimír22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy