Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov CRozhodčí:Kodrla Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:Stojaník Tomáš
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18624:469Vážany-Ořechov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Petr
Žádník Šimon
 
 
Stojaník Tomáš
Šebesta Pavel
 
 
9-81013 3110
2.Hrančík Rostislav
Bednařík Šimon
 
 
Machů Patrik
Kubíček Roman
 
 
977  3020
3.Hrančík OndřejMachů Patrik247  3030
4.Hrančík RostislavStojaník Tomáš4-12410 3140
5.Žádník ŠimonŠebesta Pavel-7-8-7  0341
6.Bednařík ŠimonKubíček Roman145  3051
7.Hrančík RostislavMachů Patrik142  3061
8.Žádník ŠimonStojaník Tomáš8-86-943271
9.Bednařík ŠimonŠebesta Pavel-108-4-8 1372
10.Hrančík OndřejKubíček Roman757  3082
11.Žádník ŠimonMachů Patrik95-98 3192
12.Bednařík ŠimonStojaník Tomáš686  30102
13.Hrančík OndřejŠebesta Pavel-7-4-9  03103
14.Hrančík RostislavKubíček Roman888  30113
15.Bednařík ŠimonMachů Patrik-10546 31123
16.Hrančík OndřejStojaník Tomáš576  30133
17.Hrančík RostislavŠebesta Pavel-7-4-14  03134
18.Žádník ŠimonKubíček Roman572  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrančík Ondřej31Machů Patrik04
Hrančík Rostislav31Stojaník Tomáš04
Žádník Šimon31Šebesta Pavel40
Bednařík Šimon31Kubíček Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov EVrchní
rozhodčí:
Moštěk Richard
HOSTUJÍCÍ:Orel Uherské Hradiště ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24617:560Vlčnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moštěk Richard
Mlýnek Tomáš
 
 
Kučera Pavel
Pfeffer Bohdan
 
 
954  3010
2.Kučera František
Mikulec Václav
 
 
Chmelař Vladimír
Schröder Lukáš
 
 
554  3020
3.Mikulec VáclavKučera Pavel-3588 3130
4.Mlýnek TomášPfeffer Bohdan-97-101043240
5.Moštěk RichardChmelař Vladimír615  3050
6.Kučera FrantišekSchröder Lukáš-92-84-92351
7.Mlýnek TomášKučera Pavel97-87 3161
8.Moštěk RichardPfeffer Bohdan1059  3071
9.Kučera FrantišekChmelař Vladimír4-106-863281
10.Schröder LukášWO    0382
11.Moštěk RichardKučera Pavel5-7-81253292
12.Kučera FrantišekPfeffer Bohdan8-9-1071232102
13.Slivečková LenkaWO    03103
14.Mlýnek TomášSchröder Lukáš5711  30113
15.Kučera FrantišekKučera Pavel7-89-6932123
16.Pfeffer BohdanWO    03124
17.Mlýnek TomášSlivečková Lenka5109  30134
18.Moštěk RichardSchröder Lukáš827  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulec Václav10Kučera Pavel04
Mlýnek Tomáš40Pfeffer Bohdan03
Moštěk Richard40Chmelař Vladimír02
Kučera František31Schröder Lukáš12
   Slivečková Lenka01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 5.třídy Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON Kunovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:14626:443ST AMON Kunovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Thomas
Habarta Aleš
 
 
Capanda Tadeáš
Capanda Jakub
 
 
66-89 3110
2.Stodůlka Rostislav
Pavlíček Matyáš
 
 
Grebeňová Petra
Grebeňová Jana
 
 
5-75-653220
3.Zajíc ThomasCapanda Tadeáš539  3030
4.Habarta AlešCapanda Jakub-98610 3140
5.Stodůlka RostislavGrebeňová Petra946  3050
6.Pavlíček MatyášGrebeňová Jana2211  3060
7.Habarta AlešCapanda Tadeáš452  3070
8.Stodůlka RostislavCapanda Jakub687  3080
9.Pavlíček MatyášGrebeňová Petra-9-9-5  0381
10.Zajíc ThomasGrebeňová Jana895  3091
11.Stodůlka RostislavCapanda Tadeáš462  30101
12.Pavlíček MatyášCapanda Jakub-7-10-7  03102
13.Zajíc ThomasGrebeňová Petra469  30112
14.Habarta AlešGrebeňová Jana856  30122
15.Pavlíček MatyášCapanda Tadeáš-9-710-8 13123
16.Zajíc ThomasCapanda Jakub227  30133
17.Habarta AlešGrebeňová Petra10-1078 31143
18.Stodůlka RostislavGrebeňová Jana7136  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíc Thomas40Capanda Tadeáš13
Habarta Aleš40Capanda Jakub13
Stodůlka Rostislav40Grebeňová Petra13
Pavlíček Matyáš13Grebeňová Jana04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy